Skocz do zawartości
cetersen

JX60, NH5010, MF3625, McCormick C70L, Same dorado 60, lamborghini R2 czy Same Tiger 65

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MDSikor    6

20 litrów to chyba trochę za dużo. Może ma nieodpowiednio dobrany pług, albo źle ustawiony.

jacek1296    63

Mam LAMPO 50(poprzednik R2)+tur HYDRAMET 11(wys. podnoszenia 3,55m do poziomu łyżki,udźwig 1100kg,dżojstik).Mało pali i jest zwrotny.Minus za rewers z prawej strony i brak okna dachowego.Poza tym widoczność super.Ogrzewanie elektryczne.Na swoją moc ma bardzo dobry uciąg(z pola wyciągnął przyczepę z którą nie mógł sobie poradzić MTZ82,fakt że z turem był cięższy).Przy kupnie wahałem się czy brać jego czy ZETORA ale błędu nie zrobiłem.Jest z 2004r,ma 2200mtg i na razie bez żadnych awarii.

jaro30    10

Do MDSIKOR-fakt pług nie był lekki bo UNIA TUR a jak wiadomo to radło nie pług.

Wiadomość z agroFakt.pl

tez mysle ze lambo by dal rade dobre obciążniki tylko nie wiem czy w cenie sie mniescisz a za 110 tys brutto to masz NH TD5020 tylko potem tura kupic jak chcesz tez duzo nie spali ale labo tez jest dobrym rozwiązaniem bo za to 110 tys to jakies 60-70km mozesz kupic decyzja należy do ciebie

R2maros9641    1

Zdecydowanie obstawałbym za R2. Sam posiadam R2.76 od lutego 2009, ma już prawie 1400mth i oprócz wymiany rozrusznika żadnych awarii nie było. Przy pracach z ładowaczem spala w granicach 3 l/mth, przy pracy z agregatem UG Kombi 3m w granicach 7,5-8 l/mth. Jest to mały, zwinny traktorek, bardzo dobry do pracy z ładowaczem szczególnie w budynkach(małe wymiary traktora). Jeśli chodzi o ładowacz to nie polecałbym ładowacza z Hydrametu, serwis to to totalna i porażka, a wykonanie też pozostawia wiele do życzenia.

hubertuss    483

Dziwna dyskusja jd 5070m to ciągnik o zupełnie innych gabarytach niż np mf 3625. Nie wiem jak pozostałe sie do tego mają.

rzeznik13    282

Witam.

Widze że psotawiłeś się przed trudnym wyborem,ale jak do tura to myślę że Mf 3625 będzie doskonały,tylko jego cena też jest niezadowalająca.No ale cóż żeby miec czy robić trzeba zapłącić.Mf mały,zwrotny,a tym bardzie mało pali>stawiam na MF-a:)

Pozdrawiam Kamil

cetersen    0

Właśnie nie. JD5070m i MF3625 wielkościowo to niemal to samo, a moc: MF68KM a JD70KM. JD chyba trochę dłuższy i ma większy rozstaw osi. Podzielam zdanie że MF to dobra maszyna i ekonomiczna, ale też się psuje. Widziałem taki w naprawie - nawalił przedni napęd tzn. włącznik elektrohydrauliczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się