FNMK

Jaki ciągnik 50-60km najtańszy nowy ?

Polecane posty

FNMK    0

Tak jak w temacie.Pytam bo planuję w przyszłości wymienić c-360.Od razu mówię że odpadają indyjskie i chińskie wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

najtanszy to bedzie chyba belarus ale jest troche mocniejszy niz 60km ale wyrobisz sie w 70tys bez problemu przy zakupie belarusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no Belarus będzie najtańszy i chyba najlepszy, możesz w nim za dopłatą mieć skrzynię z rewersem, a nie wyjdzie cie aż tak drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Jestem zainteresowany zakupem nowego ciągnika o mocy 55-60KM ale za cenę nie większa niż 55-60tys. netto.

Ciągnik ma służyć jako pomocniczy, pracować ma z owijarką, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów, czasem rozrzutnik i jakaś przyczepka w transporcie.

Ma mieć przedni napęd, najlepiej jakby stosunkowo mało palił, nie potrzebuje klimatyzacji - wystarczą nawiewy zwykłe, ani żadnych pneumatycznych siedzeń i amortyzowanych osi. Prosta, solidna, wytrzymała konstrukcja wskazana :)

 

Czy jest jakiś ciągnik o takiej mocy za taką cenę?

Nie podawajcie tylko tego belaruska 592 czy jakoś tak, bo on nie wchodzi z różnych przyczyn w rachubę.

Czekam na komentarze i propozycje.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Po mojemu to oprócz tego belarusa raczej nic nowego nie dostaniesz w takiej cenie używkę jak najbardziej ale nowego wątpliwa sprawa. Ale niech się jeszcze inni wypowiedzą.


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

za taką kasę nowy to raczej nie możliwe oprócz Belarusa chyba ze coś made in CHRL na allegro pełno tego za 50 tys brutto :D

Co złego z "tym" Belarusem 592? cena i reszta raczej rozsądna sam się zastanawiam jak modernizacji nie dostane.

Edytowano przez Vladoo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

chińskiego nie chce również, co do belaruska to długo by pisać więc sobie i Wam oszczędzę..


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

A mnie ciekawi czemu nie chcesz belarusa? Podaj chociaż jakiś powód jeśli to nie problem?


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

A mnie ciekawi czemu nie chcesz belarusa? Podaj chociaż jakiś powód jeśli to nie problem?

 

Chociażby spalanie, co tu dużo szukać... Jest wiele powodów ale naprawdę nie mam ochoty wypisywać ich wszystkich.

 

60 koła netto to chyba coś ok 74 brutto, więc to są duże pieniądze jak za tak mały ciągnik.

Może coś z ursusa, pronara(nie tych mtz z maską pronar), farmtraca, zetora czy czegoś innego? Naprawdę ceny tych mały pichporków są takie wysokie?

Edytowano przez Rolnikix

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Sąsiad kupywał jakiś czas temu Ursusa3512 i dał za niego z tego co mówił jakieś 80tyś. brutto i za dużego konia pociągowego nie masz ja za swojego prawie 4 lata temu dałem 74tyś. i mam 96km więc to jest różnica a co zrobisz Belarusem a co Ursusem sam sobie na to odpowiedz...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

No niestety 100 brutto trzeba mieć nawet na jakieś Farmtracka, pronara czy innym zefira bo dojdzie to dojdzie tamto :D to i tak wolał bym belarusa bo spalanie i tak nie takie duże i jakość wykonania jak za tą kase jest Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ale pronar to praktycznie dużo z Belarusa tylko trochę innych części na wtykali i cena poszła do góry od razu ale każdy niech bierze co chce za te pieniądze to tylko ruski z nowych i nawet nie ma co marzyć o nowym zachodnim w tych pieniądzach kolego...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

nie zastanawiaj sie tylko bierz Belarusa 920 i będziesz napewno zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Chyba ze bez kabiny by coś było ale to trzeba wiedzieć dokładne ceny odwiedzić parę "Agrom" czy składnic maszyn i będzie wszystko jasne jak ktoś zna konkretne ceny to niech pisze :D ja znam tylko NH T5030 bo chce złożyć na modernizacje na niego z całym wypasem bez wałka z przodu mam ofertę(naciągniętą;) na 170 brutto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

@stachux nie masz racji co do tego,że te nowe pronary (seria P chociażby) to belarus z paroma bajerami. To jest już zupełnie inny ciągnik niż belarus!

@aro321 wiesz ile belarus 920 ma mocy? 84 km! A taki mi nie potrzebny, napisałem jakiego konkretnie szukam i żaden 'zapas mocy' mi nie jest potrzebny do prac jakie będzie wykonywał!

 

Kabina musi być do ciągnika, nie wyobrażam sobie kupna traktora bez kabiny.

I jak już wspomniałem - żadnych bajerów nie potrzebuje więc nie będzie dodatkowych kosztów.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Podstawowa wersja new hollanda janka czy ferdka to i tak ponad 100tyś. a z polskich produkcji to też będzie około 100tyś.


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

A nie nadzialiście się gdzieś na allegro na traktor 60-65km z turem używkę.Mam jeden warunek części wmiare tanie a nie tak jak sąsiad miał case to za tarcze sprzęgłową zapłacił 8tyś a za wał 12tyś(Case miał około 12lat moc85km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj