Skocz do zawartości
Tadeusz1212

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!!

Polecane posty

Proponował bym kombajn FORTSCHRITT E516 Napęd na hydraulice, silnik typu 8VD 14,5/12,5- 1 SVW.PRODUKCJA

VEB DISELMOTORENWERK DDR mam takiego i tylko raz zawiudł ;)

W polu się spisuje suuuper z hederem 8,20

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Vektor    8

proponuje bizona zo56 chociaż części są dostępne w każdym sklepie rolniczym i łatwo samemu naprawić

oFsik    30

Kup sobie jakiegoś claasa chyba że ni ma u ciebie części to kup sobie starego bizona.

Kamyk514    0
proponuje bizona zo56 chociaż części są dostępne w każdym sklepie rolniczym i łatwo samemu naprawić

Ale za 20tyś to nie wiem czy kupi ZO56 jak byś chciał Bizona to za tą cenę to chyba tylko będzie ZO50

Co to innych kombajnów to bym ci polecił Claasa Merkatora

http://allegro.pl/item272331625_kombajn_cl...ercator_60.html tem jest fajny tylko nie ma sieczkarni

PronarekP5    25
Ale za 20tyś to nie wiem czy kupi ZO56 jak byś chciał Bizona to za tą cenę to chyba tylko będzie ZO50

Co to innych kombajnów to bym ci polecił Claasa Merkatora

http://allegro.pl/item272331625_kombajn_cl...ercator_60.html tem jest fajny tylko nie ma sieczkarni

kupisz i to nawet ładnego http://www.allegro.pl/item278730492_bizon_zo56_super_.html

Matey    431

Mam ten sam problem >.> Preferowałbym jakiegoś Bizona/forszaja. No oczywiście, że JD, NH też mogą być.

@Pronarek~

Ten bizon jest już dość stary, bodajże z '77r.

sabek27    1

za 20tys kupisz w dobry stanie z056 albo dołarzysz i kupisz sobie classa dominatora co do classa mają lepszy komfort niż w bizonie a resztą parametrów sie zabardzo nie różnią ale to jest moje zdanie

krolikNH    56

W ogóle ciężko do 20tys znaleźć jakiś dobry sprzęt. Musisz się przygotować, ze to zbyt dobry sprzęt nie będzie... :P

dudi834    0

zozglądnij sie za classem np consul albo cos zblizonego w sezonie spokojnie wykisi 50ha jakis z kosą 3 metry byłby idealny. Ewętualnie mercator ale za 20tys to nie kupisz za dobrego.

corrado    217

Zgodzę się z @dudi834 consul to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno kupisz jakiś do 20 tys. ja tez taki posiadam i powiem szczerze że w tym roku przez 3 tygodnie wykosiłem ok 120 h prawie go nie gasiłem. Miałem w nim tylko dwie drobne awarie to jest: pękł mi pasek od przyspieszacza i linka od włączania wysypu.

dudi834    0

a czemu akurat bizon przeciesz jak kupi jakiegos z-56 za 20 tys to będzie pól sezonu stał i robił bo sie będzie psuł i ja bizona i classa porównuje jak malucha i mercedesa i to porównanie jest idealne

Matey    431
najlepszym wyborem bedzie bizon ZO 56 :D

W tej cenie ?..

Ja bym Ci polecił Fortschnitta e512 bo lepszego nie znajdziesz w 20tys., a e 512 można kupić w db stanie za 17-18 tys.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko wsiadać i jechać młócić.... :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez JanKropka
      jw..?

nie da sie samemu tego cholerstwa skonstruowac jakos? po co przepłacać?

pozdrowionka
    • Przez wujo_usiu
      Witam sprzedam kombajn Anna taki jak na foto stan dobry , do malowania i drobnych poprawek , bardzo mało używany , cały czas sprawny cena 3600 zł do negocjacj info pw albo kom 601-286-698 woj Łódzkie , pow Zgierski , gm Parzęczew .

• Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów
    • Przez mrursus360
      Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.
      Z góry dzięki za odpowiedzi