Tadeusz1212

Kombajn Zbożowy do 20 tyś !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tadeusz1212    2

Witam !!!

Pod koniec roku mam w planach kupić drugi ciągnik albo kombajn zbożowy. Raczej wybiore kombajn ( u nas coraz gorzej z koszeniem, nikt juz nie chce jeździć po zarobkach ) a ciągnik przeciesz jeden mam, 22 lat jakoś mój tata nim obrobił to ziemie co mamy to czemu nie miał by jeszcze jej obrobić przez kolejny rok, może dwa lata. Na zakup kombajnu będziemy mieli do przeznaczenia okolo 20 tyś Jaki byście mi polecili kombajnk do tych 20 tyś. żeby starczył na mój areał i troche pojeździć po zarobkach u znajomych. I szerokość robocza henera musi wyności conajmniej 3 m.

Licze na WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Bierz jakiegoś forszaja tylko wybierz w dobrym stanie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

W moim rejonie są od ręki. Każda śrubka.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

No z tego co ja widzę to ty mieszkasz w Dolnośląskim a ja w Wielkopolskim i w moim rejonie wcale nie ma części do Forszmitów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

To przerąbane. W moim rejonie są bo dużo sprowadzają, i w Złotoryji jest sklep. To pozostaje Ci jedynie poczciwy Bizon ZO56


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

w tej cenie to najlepszym wyborem bedzie bizon zo 56 przynajmniej czesci jest w brod a i wybor uzywanych maszyn jest naprawde spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ale za 20tys to bizon będzie(jeśli w ogóle się trafi Z056)to złom do kwadratu. Najwyżej jakaś 40 w miarę będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

do 30 to spokojnie mercratora i wystarczy ci.nie jest taki najgorszy i na twój areał az na wyrost


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ja na twoim miejscu brał bym bizona ZO-56....jest do nich wszędzie bardzo dużo części, jest bardzo popularny w Polsce...tutaj masz kilka ofert tylko z allegro nie szukałem gdzie indziej i są interesujące oferty za tą cenę co podałeś...są one bardzo interesujące za tą cenę......ale to jest twoja decyzja ja Ci polecam bizona i za pewnie nie tylko ja.... :)

 

http://www.allegro.pl/item216204509_kombaj...0_56_1986_.html

 

http://www.allegro.pl/item218550114_bizon_super_.html

 

http://www.allegro.pl/item217791446__komba...56_zobacz_.html

 

http://www.allegro.pl/item219548964_kombaj...o56_diesel.html

 

http://www.allegro.pl/item219694258_kombajn_bizon_z0_56.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Co do tych części to strach ma wielkie oczy... Też na początku tak myślałem, aby kupić jakiegoś bizona, bo będą cząści. Jednak zmieniłem zdanie i kupiłem JD. Fakt, lubi sie psuć, ale nie ma problemu z częściami. zazwyczaj siadają takie typowe sprawy jak jakiś pasek czy napinacz. Nie kupuje drogich orginalnych części, tylko dopasowuje od polskich kombajnów. I naprawdę idzie dopasowac :), nie ma problemu. A JD o wiele lepiej mi sie kosi niż bizonem. Heder jest wysunięty do przodu i nie musze stać i patrzec co się dzieje tak jak to w bizonie.

 

Za 20 tyś zł to powinieneś dostać jakiegoś małego claasa lub JD o szer. 3m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Z częściami do Bizonów to też różnie bywa, trzy dni temu znajomemu w z58 poszła pompa olejowa, to cały dzień dzwonił i jej szukał w okolicy. W końcu ją znalazł 40 km od siebie za 2 tyś, założył a tu się z niej kopci, no i zadzwonił do tej firmy żeby szykowali drugą w ramach gwarancji :)


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Z bizona bym na twoim miejscu bym zrezygnował, znajomy który u mnie kosił kupił Z056 z '89r. dał za niego 43tys i dołożył prawie 6tys. Teraz chodzi mu ładnie, ale ile kasy w niego wrzucił podałem.

Class, JD, New Holland- na twoim miejscu bym wybierał wśród tych marek, heder 3-3,5m i wystarczy na taki areał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A może jakiś claas senator. Albo jakieś starsze matador. Jak byś tylko młócił te swoje 8ha to by ci wystarczył columbus/europa. Te kombajny są świetne mało palą i są mało awaryjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

W Wielkopolsce jest 'wuchta' części Fortschritta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Jeżeli chodzi o Claasa to w podanym przedziale cenowym jest Claas Protector. Trafić się może też Mercator w nawet dobrym stanie. Takie kombajny spokojnie Ci wystarczą.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj