dzadras

Pronar 1025 a 2

Polecane posty

piotrb14    192

dobry nie do zajeżdzenia ciągnik ja posiadam belarusa 1025 ale to prawie to samo. zalejesz dobrym olejem i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

To nie te ciągniki co kiedyś pronar 1025 skrzynia biegów lipa fatalnie zestopniowana przez co pali sprzegło moc zwiekszona kosztem paliwa pije jak smok przednia oś licha jak do tej mocy i wiem że coś sie tam zrywa. belarus może gorzej wygląda ale to jest orginał nie mam go ale wiem ze mniej jest awaryjny i nie wiem jaką ma skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nie mozesz o jakimś innym traktorze pomyśleć? :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

ja tam mam 8 lat pronara i nie narzekam na niego na nic bym sie nie zamienil, za ta cene ta awaryjnosc to niema nic innego lepszego, skrzynia spoko, no chyba ze jeździ sie bez sprzegła, pali malutko, dobrze ciagnie, bedziesz szanował to bedziesz miec, jakbym kase mial to bym 1221 jeszcze kupił, do kolegi wyzej pytanie jest na temat pronara, a nie ogolny wybór ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadras    0

1221 to ma już sześć tłoków i będzie dużo palił ;/ a z pługirm cztery skiby obrotowe da rade?

Edytowano przez dzadras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

do 4 obracalnych wystarczy 1025 ale będzie miał co ciągnąć. co do skrzyn biegów to i w belarusach są takie same trzeba przeredukowywać zeby się rozpędzić i szukać sporego pagurka zeby móc przeredukować ... ja używając ciągnika do transportu przeredukowuję na szosie ale tak żeby się toczył bo jak stanie to z szybkich nieruszy... występują drobne przecieki ale wystarczy dokręcić posprawdzać i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj