Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Moorgi

Jak mozna doprowadzić ciagnik do takiego stanu? Zetor 6945

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    163

Ja tu nie piszę o brudnych maszynach tylko o rozpirzonych.Mam też sąsiada u którego 22 letni C-3603p wygląda jak z fabryki...

Stachux    6

Ten traktor to jescze przyzwoicie wygląda pogług innych które widziałem niedaleko mnie facet ma "czterdziestkę" ale w fatalnym stanie aż żal tego ciągnika bez błotników, świateł pokrywy od maski nie ma siedzenie zarwane szkoda nawet wymieniać...

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi382    97

Ciekawe czy ci, którzy nie mają na nic czasu, czy się myją? Nie masz czasu, zatrudnij mechanika, oddaj do naprawy, nie musisz sam tego robić.

Wystarczy umyć karcherem ciągnik po każdej robocie i na tym finito ;) a są czuby co szmatką czyszczą tylko po co? :unsure: Następego dnia znowu w pole i znowu to samo? Człiek ma o siebie dbać, a ciagnik to tylko maszyna, która ma zrobić robotę w polu. Osobiście wolę jechać do dziewczyny lub impr niż myć ciągnik codziennie - bo to jest chore. Oczywiście usterki naprawiać na bierząco np wybita szyba to za kilka dni kurier przywozi szybę zakładam i jest ok ale trzymajcie ludzie dystans bo porównam was do dewotek w kościele.

rino    1

@tomi382 zgadzam sie z Toba w 100%, a tak do tematu moze ktos dzwoinil juz o tego zetora i wei czy jest calkowicie sprawny bo jak wszystko wporzadku to moze warto

Moorgi    276

Sam bym go kupil jak bym usłyszał jak chodzi silniczek :) i bym go wyremontował na cacy :o

zetorek1607    1

u mnie maszynki zawsze po jaiieś większej robocie są myte i do garażu, a jak widzę takich co całą zimę trzymają maszyny na pod chmurką bez żadnej folii, ani niczego to mi żal tych maszyn i ich właścicieli :o

tylko że nie każdy ma garaż albo tak dużo miejsca ale zgadam się że powinien chociaż przykryć folią. znajomy kupił sobie bellarusa 920 a mial wcześniel ferdka przyjeżdża nim do domu a on za diabłą do garażu nie wejdzie, więc cały rok pod chmurką stoi tylk ze go przykrywają plandeką

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować