Polecane posty

zetorek1607    1

no szczelny to on nie jest, a biegi to jak kto uważa, ja w Zetorze 7211 przyzwyczaiłem się, tylko tam można było wrzucić 2 i było miejsce, a jak jest w 5714 to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nh z serii td to miękki ciągnik.

 

5 km ode mnie kupił znajomy pomocniczy ciągnik td 80konny z turem i troszkę nim porobił i się zatarł

wymieniali silnik. Jest to osoba dbająca o sprzęt.

więc Łukasz możliwe ze Ci mówił diler o tym ciągniku.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to jakoś w najbliższym moim otoczeniu nic takiego się nie stało, możliwe, że trafił się wadliwy egzemplarz, bo coś takiego w każdym ciągniku się zdarza...

@happymisiek, a nie myślałeś o Pol-Mocie??? to już są lepsze ciągniki od Ursusa, prawie jak Valtra, poczytaj sobie o nim, nie jest taki drogi, a jest fajnym ciągniczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

te z twojej serii to były super ciągniki, gorzej jest już z tymi nowymi, więcej ludzi na nie narzeka, to już nie będą te same Zetory co 20 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc tak po kolei ursus ma skrzynie po środku tak że trzeba się z chylać i kręgosłup napewno to odczuje pol mot to llipa zobacz galerie tez mi sie wydawal ciekawy ale jak zobaczyłem rozpołowionego a od nie dawna go produkuja ... u mnie jest 5 czy 6 Nh i nikt nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

w mojej okolicy jest ze 10 sztuk NH i też nikomu się nie psują, a jest zakład doświadczalny SGGW Żelazna, gdzie NH jest ze 20, różnych serii(głównie TM i T);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymisiek    0

rozumiem wasze argumenty ale nie wiem dlaczego zupełnie moj umysł trzyma się kurczowo cały czas ursusa nie mówie bo może i macie racje i mam złe myślenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Witam.

Moim zdnaiem by był dobry jakiś ciągnik ze stajni Farmer,np 7258 TE z silnikiem John Deere.Jego moc to 76km.Cena takiego ciągniczka z turem i osprzętem wyniesie lekko ponad 121 tysięcy brutto,bez negocjacji.Ciągniki bardzo dobrze się spisujące i nie drogie.Ale równiez brałbym pod uwage coś z Farmtraca,też tanie ciągniki i dobre,nie mają dużo bajer,ale ciągnik ma robić,a nie być nafaszerwoany elektroniką z któą jest bardzo duży problem.cena takiego Farmtraca koło 80km wyniesie koło 110 tysięcy plus tur do niego:)

Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby te ciągniczki tak chodziły jak wyglądaja to by było super nie to chyba odpada duzo urzytkowników nazeka n te farmery i farmatracki a jak nie to moze lambo co sądzi niski zwrotniy zaleta to ze jest niski sam moze kiedys kupimy ;)R2.52 bodajze jest taki jest taki temat ten by ci napewno pasował na bym wzioł lambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

odpalaniem nie ma problemu ale jak widzałem ursus ma 5714 dokładnie widzałem jak w tamtym roku ciągali bo nie chciał zapalic :D

No kolego jak się leje ruską rope i zamarza to sie nie dziwie ze go ciągaja.

a kolego @zetorek1607 no zalezy u kogo bierzesz, ja brałem u delera i dostałem od niego duży upust bo wcześniej tez brałem ciągnik i maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to teraz zależy od założyciela tematu, na jaki ciągnik się zdecyduje, uznajmy, że oba ciągniki są dobre(Ursus i NH) i od niego zależy co wybierze(cena, wyposażenie, itp...), ale ja podtrzymuję zdanie i polecam NH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymisiek    0

Panowie a jakby któryś był łaskawy powiedziec mi ile spali proxima 85 albo 75 na godzinę zegarową przy lekkiej pracy przy turze ?? byłbym bardzo zobowiązany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

zetor też taki dobry i kolega z af założył temat ze ma problem z odpalaniem i dopiero jak napompuje pompką to odpala... ja bym był za lambo :D

kolego przy jakiś starych rupieciach to na pewno. w tych nowszych tak nie ma siadasz jak do samochodu przekrecasz kluczyk i pali. z resztą też trzeba umiec odpalać ciągnik.

No a ja dalej zostaje przy ursusie i to jego bym koledze polecił. Na pewno nie pożałuje. :)

ten urytkownik też ma 5714 i ma dwa razy wiecej mtg jak ja i tez nie miał zadnych awarii @jakubj0072. napisz do niego na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o chodziło o 8441 chyba jak dobrze pisze i to raczej nie rupiec nie bo nie dawno rocznik chyba jakis 2010 albo 2009 ;)także mi przykro a ja jestem za lambo NH jednak za wysoki a tym to bys wszędzie wjechał i wyjechał naprawde dobry sprzęt a nie te ursusy i się schylaj bo wajcha na dole i co biek hhhyyyy jeździłem tym badziewiem ... a tu bez problemu rewersik :unsure:

jeszcze zapomniałem napisac ze niby sądzą że lambo zalekki ale odpowiedni balaścik z tyły robi swoje i naprawde fajnie się zachowuje pogadaj z urzytkownikami naprawde warty uwagii ;) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

to 8441 juz nie ma to starsze wypusty teraz są 85.

Sam jesteś badziewie i nie wiesz co mówisz w ursusach teraz są dzwignie od biegów z boku i rewers w mechanicznych też jest. ten urztkownik jakub ma w swoim ursusie na pewno teraz coś koło 4tys mtg i nie miał żadnych awarii a on go nie oszczeda. Człowieku masz w ogóle jakiś nowszy ciągnik?? Gadasz jak potłuczony. NH nie są złe ale nie seria td. dla mnie to nieudana seria. sam mam nh ale kombajn i chwale go sobie. jak bym miał kupywać ciągnik to z serii t lub tm.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nie gadaj, ze seria TD jest serią badziewną, bo tych ciągników NH sprzedaje jak na razie w Polsce najwięcej i użytkownicy sobie chwalą te ciągniki, poszukaj na forum, są tematy o rozczarowaniach ursusem, zetorem i innymi ciągnikami, a o NH jak na razie nie znalazłem takiego tematu, więc to też chyba o czymś świadczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymisiek    0

Panowie a jeszcze taki temat zadam, CASE JX 80 oczywiście z turem co sądzicie??? z tego co go dzis ogladalem to sensowne wyposażenie w stosunku do ceny ... będe wdzieczny za pomoc i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NH a case to jeden **** ja bym był za lambo zobacz sobie NH i case są wysokie a lambo wszędzie bys wiechal nawet do ogrótka chodziasz zwinny i zwrotny i dobrze wyposazony jak chcesz twoja decyzja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymisiek    0

dziekuje kolego za opinie ale lambo napewno nie kupię. Jeśli ktos z użytkujących taki ciągnik chciałby mi pomóc jeszcze to bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no NH i Case to jest prawie ten sam ciągnik, różnią się maską i innymi pierdółkami, ale Case jest chyba tańszy od NH, wyposażenie oba ciągniki mają takie same :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymisiek    0

no właśnie , dzis ogladalem taki , 120000 wstepna cena , z rewersem obciznikami bez klimy na szerokich oponach. zastanawiam bo chcialbym kupic ciągnik znow na ładnych kilka lat i abym mogl do niego zajrzec w warsztacie samemu bo slyszalem ze ta seria jx jest całkiem mechaniczna .pytanie moje jak one sie sprawuja i czy nadaja sie pod tura czy wytrzymuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj