Polecane posty

Mateuszek23    5

Też bym polecił MFa 30XX bardzo zwrotny i oszczędny ciagnik. Sam użytkowałem MFa 3070 i bylem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja polecam  zetor 7245 jest on bardzo solidny, tani w utrzymaniu, oszczędny na paliwo mam go ponad 2 lata i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę  i do tego tani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tylko że Zetor nie ma rewersu a przy ladowaczu nie ma lepszej rzeczy.
Moim zdaniem do ladowacza najlepsze ciagniki do kwoty której podałeś to:
Mf 3050 lub 3060
John Deere 2140, 2250 itp. - chyba jedne z najzwrotniejszych ciągników
Renault 70.34, 85.34
Same Explorer 70/80
DF DX85 ale mi tak średnio podpasowal ten ciagnik
Lamborghini 674

Ale najlepiej z ladowaczem pracowało mi się JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem masz rację że rewers jest ważny ja że swojej strony polecam tego mf 3050 lub 3060 bo mają u mnie na wsi takie i bardzo sobie chwalą wygodę i bez awaryjność ale  John Deere też według mnie też jest dobry do tura bo jego zwrotność jest   pomocna przy turze  lecz nie polecam Lamborghini bo z opinii sąsiadów są  awaryjne  a części są dość drogie i rzadkie do kupna ale zadecydujesz jak uważasz 

Edytowano przez farmer200011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4141    2

A teraz fakty i mity o spalaniu czy ktoś może podać jakieś realne dane z danego modelu ?

Generalnie mogą być też ciagniki z mniejszą ilością koni jak 55-60-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mf spali w lekkiej pracy na pewno mało i tyczy to też renault 70.34. Powiem tak obliczanie spalania w ciagniku jest dziwną sprawą. Wszystko zależy od kierowcy, warunków pracy, wyeksploatowaniu silnika czy umiejętnościami kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

JD na pewno spali więcej od innych marek,jelenie to ciągniki stworzone do cięzkiej pracy i tylko w ciężkiej robocie mają przyzwoite spalanie a w lekkiej pracy jak np:ładowacz,zgrabiarka zawsze JD spali więcej od innych marek.

Po wprowadzeniu CR dużo się poprawiło ale w starszych ciągnikach nie wygląda to zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

w zeszłym tygodniu farmtraka kupiłeś do swojego symulatora farmy. Wracaj do gry i usuń w końcu konto na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jaki ciągnik z ladowaczem bedzie najlepszy do 40tyś zł. Znajomy pyta i nie wiem. Z wymagań: ma dobrze odpalac zimą bo będzie wywozil obornik codziennie, być srabilny czyli żeby mu bez przeciwwagi tyłu nie podnosilo, oczywiście 4x4, rewers ale to aż tak nie jest wymagane i nie palić jak smok. Z moich propozycji Renault 85.14 i MF 690. Może macie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Jaki ciągnik z ladowaczem bedzie najlepszy do 40tyś zł. Znajomy pyta i nie wiem. Z wymagań: ma dobrze odpalac zimą bo będzie wywozil obornik codziennie, być srabilny czyli żeby mu bez przeciwwagi tyłu nie podnosilo, oczywiście 4x4, rewers ale to aż tak nie jest wymagane i nie palić jak smok. Z moich propozycji Renault 85.14 i MF 690. Może macie inne?

 

Moze lepiej renówke z serii XX.34

hmm ja bym dołozył jd 2450 i DF DX4.30

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

JD jakoś sam osobiście nie mam przekonania po kłopotach jakie przeżył mój znajomy i wysokim spalaniu (wolał sprzedać JD i zostawić C-360 bo stanowczo mniej paliła mimo znacznie gorszego komfortu), no i ceny części zabijają... Renault serii XX.34 z turem się za tą kasę nie kupi. DX4.30 nie miałem i nikt nie ma DFa więc nic o nich nie wiem:P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20
katopo    43

Rozglądam się za ciągnikiem który ma zastąpić Ursusa 4514. Będzie on współpracował z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów oraz maszynami zielonkowymi.

 

Ciągnik ma być oczywiście używany. Ma mieć moc z przedziału 65-75KM, Posiadać rewers bez sprzęgłowy

oraz wymiary maksymalne: szerokość - 195cm wysokość - 250cm

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też zacznijmy od tego jaki masz budżet ;) ale ja bym Ci polecił coś ze stajni New Hollanda. New Holland T4.75 Power Star na full opcji 134000 netto z polskim turem pod kolor. New Holland TD5.85 bez tura na średnim wyposażeniu za 115000. Cena T4 to brutto a TD netto. Obydwa modele spełniają twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixxion_agro    163

Ja mógłbym sprzedać moją renię z mojej galerii. Ma silnik taki jak w Ursus 4514 (68km) z turem Mailleux 3 sekcyjnym.
A i wysokość ok 2,4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejo360    27

Jeśli z używek do takiej pracy to byłabym Renate albo jakiegoś Deutza, jak napiszesz swoj budżet to już coś wiecej poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert01    2

To najlepiej było kupić nowego Ursusa c-380 (75 km) ja mam polecam, z ładowaczem czołowym łyżką krokodylem z obciążeniem i szerokich kołach wyniósł mnie 108 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Ja mógłbym sprzedać moją renię z mojej galerii. Ma silnik taki jak w Ursus 4514 (68km) z turem Mailleux 3 sekcyjnym.

A i wysokość ok 2,4m

w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj