Skocz do zawartości
przemusss123

Agro Tech 2011,2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agro
Michal    0

Witam

Jeśli chodzi o tegoroczny kielecki AGROTECH, to chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych na warsztaty dla rolników na temat: "Jak orać, by zaoszczędzić nawet 50% ON?". Przekazujemy praktyczną wiedzą.

Wstęp bezpłatny, aczkolwiek liczba miejsc OGRANICZONA - sala konferencyjna mieści 150 osób. Szczegóły na załączonym pliku.

Pzdr

ZAPROSZENIE_na_warsztaty_AGROmechaniki.pdf

martina    23

Jeśli plany wypalą i mnie co nie zdziubnie wcześniej to pojawię się na targach :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Klepk995    171

ja w tym roku jadę na tarki do Kielc jestem ciekawy co tam będzie i jak będzie bo jadę tam pierwszy raz ale mam nadzieje że nie ostatni :D

asharot    176

Co tam słychać po pierwszym dniu targów,i wystawiających więcej jak w tamtym roku czy mniej?

pawel6485    234

Co tam słychać po pierwszym dniu targów,i wystawiających więcej jak w tamtym roku czy mniej?

Po pierwszym dniu ładnie sporo wystawców w miare mało ludzi, tylko jakos ciezko było sie odnalezć narobili pawilonów od A do J

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?