przemusss123

Agro Tech 2011,2012

Polecane posty

profus2    5

ja mam dosyć blisko miałem ok 150km to Kielc i tak jak mówisz wyjechaliśmy o 8 na 9 30 byliśmy w Kielcach też zero korków.Ale podobno w piątek chyba ,

były ogromne korki do Kielc od strony "siódemki"


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gekon    0

ja też mam dosyć blisko ,mam 80 km do Kielc, wyjechałem o 9 a na 10 już byłem ,byłem w sobotę i żadnych korków nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

ja mam dosyć blisko miałem ok 150km to Kielc i tak jak mówisz wyjechaliśmy o 8 na 9 30 byliśmy w Kielcach też zero korków.Ale podobno w piątek chyba ,

były ogromne korki do Kielc od strony "siódemki"

Był korek bo był wypadek , osobówka rozbita i het w polach bus a co dokładnie się stało to nie wiem ale chyba była ofiara śmiertelna , najpierw straż później karetka a policja była i ruchem kierowała> objazd był.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Po tamtej okopconej kiełbasie to się dobrze ...

 

... heftuje <_<

 

na dodatek dym zalatywał do hali gdzie duszno ;)

 

Kręcił sie ktoś na tej karuzeli z ciągnikiem ? bo widziałem ,że wielu sobie tam miejsce znalazło :lol:

 

Dlaczego dla rolników którzy maja powyżej 50 ha ziemi ? My mamy ponad 20 ha i kilka maszyn dzięki tej wystawie sobie porównaliśmy z tatą które mamy zamiar zakupić niebawem (agregaty) , brony i pługi też były , nawet 2 skibowy widziałem z demarolu :) rozrzutniki małe , opryskiwacze , rozsiewacze , kabiny i zabudowy do 360 to wszystko skierowane do grupy rolników prowadzących małe gospodarstwa , i jak zauważyłem zainteresowanie nimi było spore ;) Ja sie nawet wpakowałem do 360 bo mnie tam bardziej ciągneło niz do case czy NH :lol:

 

Wie ktoś ile kosztował ten mały JD który stał na dworze zaraz przy wejsciu głównym z polska kabiną ?

 

Daj Spokój z tym jedzeniem My za 2 Szaszłyki i Kiełbasę Zapłaciliśmy 100 zł :/ Pozatym Mięso na Szaszłykach było tak twarde że mój tatko połamał na nich 4 Widelce, A Po Kiełbasie nie dobrze mi było :/ Pawlus My się czasem nie mijaliśmy Koło Tego Stoiska z Ubraniami Rolniczymi i Co tam Te Koła stały z założonymi Łańcuchami gdzieś tak Między 15-16?


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3

No to sporo zapłaciliście :P My za 2 szaszłyki 50 zł po ogórku gratis, a było co zjeść :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

Ja trafiłem na zupe za darmo :D

Edytowano przez profus2

John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekUR    9

Chłopaki, trzeba było się przejść jakieś 200m do budki z barowym jedzeniem na pewno lepsze to niż jak to Paweł stwierdził okopcona kiełbasa i oczywiście taniej można się tam było najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Mnie osobiście rozwalił wystawca Kuboty, który nie wiedział jak zamknąć maskę i siłował się z nią przez dłuższą chwilę...

Dopiero, gdy mój kolega mu powiedział jak to zrobić to facet trzasnął maską, strzelił buraka i uciekł od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Ale nie tylko Kubota nie umiała zamknąć maskę ja przynajmniej 2 wystawców widziałem jak się trochę męczyli z maską ale po wielu próbach ktoś pomagał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek52    0

Macie tu takie małe streszczenie targów rolniczych w kielcach, obejrzyjcie, oceniajcie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Ja też byłem w tym roku na targach w Kielcach, ale prawde mówiąć słabizna w porównaniu do AGRO-SHOW w Bednarach.

No ale tamto jest na wolnym powietrzu to co tu porównywać.

Wystawcy bardzo często motają się przy trudniejszym pytaniu, ale nie można oczekiwać żeby wiedzieli wszystko o swoich produktach czy maszynach.

Ale z tą maską to pewnie się koleś spalił ze wstydu :)

Co do hostess to było może ze 3-4 naprawdę fajne, reszta raczej drugiego sortu, więc trochę jestem zawiedziony.

Pozdrawiam i do zobaczenia na AGRO-SHOW. :)


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1932    1
Napisano (edytowany)

Byłem w tamtym roku nawet fajnie było

Edytowano przez Patryk1932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja już mam zaplanowany dzień sobotę czy 17 marca. Liczę na to, że spotkam JD 6R Fendt-a 724 Vario Valtr-e N172 no i dużo nowości. A półzawieszany siewnik uprawowo-siewny z uni Focus T drive aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roart    2

Z tego co mi wiadomo to John Derre będzie nieobecny na targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

Ceny biletów wstępu:

  • normalny: 6 zł
  • grupowy: 3 zł (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób - opiekun bezpłatnie)

Godziny otwarcia targów:

 

16.03.2012: 9.00-17.00

17.03.2012: 9.00-17.00

18.03.2012: 9.00-16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj