przemusss123

Agro Tech 2011,2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pio3trek    1

a w piątek było jakieś spotkanie bo czekałem i czekałem ... może ktoś mnie widział miałem całe wiadro ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ja dopiero wróciłem, jak ktoś był na konkursie JD, to wygrałem o 14 lub o 13 już dokładnie nie pamiętam ;] Strasznie dużo ludzi było w godzinach między 10 a 14, potem się powoli rozluźniało. Pozdrawiam wszystkich którzy byli !!!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

No i dodam jeszcze, żeby nie było, ze nikogo nie widziałem :) Widziałem Yacentego jak wyjeżdżałem przy jego kombi - a banner AF chyba był na stoisku jakiejś gazety rolniczej:)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja dopiero wróciłem, jak ktoś był na konkursie JD, to wygrałem o 14 lub o 13 już dokładnie nie pamiętam ;] Strasznie dużo ludzi było w godzinach między 10 a 14, potem się powoli rozluźniało. Pozdrawiam wszystkich którzy byli !!!;]

 

To Ty siedziałes w JD z ładowaczem podczas konkursu ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Mnie osobiście wystawa nie zachwyciła ;)

Owszem było kilka maszyn robiących wrażenie , można było się dopytać o konkretną maszynę jak coś kokoś interesowało , osobiście porozmawiałem sobie z panem Henrykiem od agregatów który po lilku % odradzał mi kupno swojego agregatu :lol:

Ale trochę za dużo jak dla mnie było tego "bajzlu" z goframi , kiełbaskami i piwem , niektóre stoiska były bardzo ciasne i nie było można się "dopchać" by np. obejżeć ciągnik z każdej strony .

 

Chyba ominąłem jedną hale bo stoiska AF nie zauważyłem :blink:

 

Pozdrawiam również wszystkich zwiedzających z AF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobotę wystaw bardzo ciekawa tylko duży tłok w namiotach , ulotek nazbierałem pełną reklamówkę z huzara. Pozdrawiam wszystkich którzy odwiedzili wystawę rolniczą w Kielcach. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

To Ty siedziałes w JD z ładowaczem podczas konkursu ?

Nie, ja byłem w tym z serii 8R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Aha to widzialem Cie ;)

Co wygrałes, bo nie bylem do konca konkursu ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicek1911    0

A Mnie osobiście wystawa nie zachwyciła ;)

Owszem było kilka maszyn robiących wrażenie , można było się dopytać o konkretną maszynę jak coś kokoś interesowało , osobiście porozmawiałem sobie z panem Henrykiem od agregatów który po lilku % odradzał mi kupno swojego agregatu :lol:

Ale trochę za dużo jak dla mnie było tego "bajzlu" z goframi , kiełbaskami i piwem , niektóre stoiska były bardzo ciasne i nie było można się "dopchać" by np. obejżeć ciągnik z każdej strony .

 

Chyba ominąłem jedną hale bo stoiska AF nie zauważyłem :blink:

 

Pozdrawiam również wszystkich zwiedzających z AF :)

 

 

Taki chłopak z ojcem, któremu Pan Henryk mówił, że jesteś jeszcze młody i że trzeba się zastanowić, przespać z sąsiadką to Ty byłeś?

Edytowano przez kicek1911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Bazarek :lol: Brodnicy na odwrót talerz mieli przykręcony heh , ale ogólnie jeśli chodzi o wrażenia to tak agregacik brodnicy bardzo fajny >> tylko ten talerz (jak oni tak je składają jak na te targo to strach się bać ) Claas Arion 630 cis :blink: obok stał DF agrotron m 615 i df moim zdaniem jakby podjechał pod tego claasa to by go wzioł na tylni tuz i jeździł do okoła :lol: DF siłowniki tuz-u ahh tłoczysko w tym siłowniku miało chyba większą średnice niż cały tłok w tym claasie <_< zworzeń od wieszaka w claasie jak kciuk a w df jak durzy palec u nogi B) Przyczepki z Brzegu serii P long > zajebiaszcze tylko ta podłoga kurde ja bym ładniej pospawał .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@rafal8484 - Ja byłem w kurtce biało-czarnej z plecakiem nike :D

A wiaderka za darmo nie rozdawali, z kolegami przeszliśmy pół targów żeby zdobyć wiaderka. Z tego co pamiętam to obok było stoisko farmtrack, był ten model 535. Trzeba było kupić jakąś książkę, najtańsza chyba 10zł, za darmo dali, książeczkę jak wyglądają choroby pszenicy i jakie szkodniki rzepaku są, do tego zeszyt technologiczny pszenicy i jęczmienia jarego a także rzepaku ozimego(po 2sztuki dostałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Aha to widzialem Cie ;)

Co wygrałes, bo nie bylem do konca konkursu ?

 

Czapkę, T-shirt, smycz, otwieracz do piwa, breloczek i zapalniczkę. Wszystko od JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Ja mam całkiem pozytywne wrażenia z wczorajszych targów, sporo ciekawych rzeczy tam zobaczyłem. Trochę było ciasno i duszno, w oczy rzucił mi się kolor paliwa w odstojniku w ciągniku steyr,- czerwony wskazywał na olej opałowy, jednak pan z obsługi powiedział że to taka zachodnia ropa:). Powiedzmy że się nie znam, widział ktoś na zachodzie czerwoną ropę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

To jest olej napędowy rolniczy , tam go barwią ponieważ jest tańsze i jak zatrzymają ciężarówke lub samochód osobowy do kontroli i okarze się że w baku czerwono to.... hhe . U nas barwią olej opałowy tam jest barwiony olej napędowy rolniczy to jest to samo co zwykły olej napędowy tylko że tańszy i czerwony.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

A na czym polegały te konkursy JD?

Ja zachodnią ropę to widziałem ale niebieską z 3-4lata temu :D Żadnych awarii nie było z tego powodu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Panowie nie wiecie może czy URSUS 1674 Forte ten co jest na AT 2011 bedzie seryjnie produkowany? Nie chodzi mi o kolor a o maske i tylne swiatla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Panowie nie wiecie może czy URSUS 1674 Forte ten co jest na AT 2011 bedzie seryjnie produkowany? Nie chodzi mi o kolor a o maske i tylne swiatla ;)

 

Tak, rozmawiałem z przedstawicielem i powiedział, że będzie w seryjnej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paragwaj    0

ja byłem wczoraj, ale nie obszedłem całości. :(ze szczegółów co zauważyłem to to że agregat uprawowo-siewny kuhna był źle skręcony, a jakiś półzawieszany gruber nie miał kół jezdnych :)

Narzekać nie można, było super, śliczne hostessy, fajne maszyny, fajne gratisy, tylko szkoda że takie coś nie stoi u mnie na placu.

Case zrobił wrażenie. dsc00118s.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel7820    0

Ja byłem dziś.Piękna pogoda, fajne maszyny,tylko "ściskało w dołku że mnie na nie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal8484    0

ten czołg to jest chyba wojskowy poligony nim orzą :lol: bo na targach zbrojeniowych też był wystawiany :blink:

Edytowano przez rafal8484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1

Ja byłem wczoraj trzeba przyznać, że jest, na co popatrzeć, ta Valtra serii S była fajna, Case też zrobił na mnie dobre wrażenie. Trochę mnie gość ze stoiska Ursusa zdenerwował jak zacząłem się go wypytywać o skrzynie biegów w modelu 8024 to udał, że mnie nie słyszy i się oddalił z takim podejściem do klienta to nic nie zrobią. Co innego było na Zetorze tam pełna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja byłem dzisiaj i odniosłem wrażenie że takie targi są dla rolników co mają powyżej 50h ziemi.

Dla takich jak ja co mają 10h to nie ma tam co szukać,chyba że chcą zjeść golonko 90zł/kg albo kiełbasę z grila za 60zł/kg.

Na pewno na długo zostanie w pamięci korek w którym musiałem stać od Miedzianej Góry do Kielc,jakieś 7km.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

To wczoraj w takim razie był mniejszy korek a co do jedzenia to zawsze ze sobą biorę bułki bo tamtą kiełbasę to musiał bym chyba 2x zamawiać. :lol:

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Po tamtej okopconej kiełbasie to się dobrze ...

 

... heftuje <_<

 

na dodatek dym zalatywał do hali gdzie duszno ;)

 

Kręcił sie ktoś na tej karuzeli z ciągnikiem ? bo widziałem ,że wielu sobie tam miejsce znalazło :lol:

 

Dlaczego dla rolników którzy maja powyżej 50 ha ziemi ? My mamy ponad 20 ha i kilka maszyn dzięki tej wystawie sobie porównaliśmy z tatą które mamy zamiar zakupić niebawem (agregaty) , brony i pługi też były , nawet 2 skibowy widziałem z demarolu :) rozrzutniki małe , opryskiwacze , rozsiewacze , kabiny i zabudowy do 360 to wszystko skierowane do grupy rolników prowadzących małe gospodarstwa , i jak zauważyłem zainteresowanie nimi było spore ;) Ja sie nawet wpakowałem do 360 bo mnie tam bardziej ciągneło niz do case czy NH :lol:

 

Wie ktoś ile kosztował ten mały JD który stał na dworze zaraz przy wejsciu głównym z polska kabiną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj