Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    1565

W Ft jak odpalisz to mało co wszystko nie odpada ? :lol: Nie rozsmieszaj mnie :lol:

 

pisze się mÓwisz a nie muwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Kolego - takie kity to nie mi... Ciągnik zadbany mechanicznie nic nie ruszane, przez wszystkie lata garażowany, ale latka robią swoje.

 

Zbychu słowo honoru że w mojej miejscowości gość ma dwudziestotrzyletnie 3p i wygląda jakby z fabryki wyjechał (z tego co wiem maskę przykrywa kocykiem w garażu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja znów u mnie w NH nie mam dużo widocznych plastików, błotniki są pokryte taką gumą czy jakąś pianką, sam nie wiem jak to nazwać, jest miękkie w dotyku :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Jak mówicie o twardości plastików to w Zetorze i FT są dla mnie lux tylko w farmerze jakieś twarde były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nht6030    17

ja bym polecił lamborghini lamo95 super traktor kolegam go od 2007 r i ma niecałe 3000mtg dosyć dużo jak widać i bez awaryjnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Jak mówicie o twardości plastików to w Zetorze i FT są dla mnie lux tylko w farmerze jakieś twarde były

Kolego - to, że w Farmerze są twarde i badziewiaste plastiki w pełni się z Tobą zgadzam - natomiast bądź tak łaskaw i wytłumacz i czym się różni badziewiasty plastik w Farmerze od badziewiastego plastiku w Farmtracu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Podobne kabiny to sa w FT i Ursusie w tych modelach DT. Słowa dilera FT i Farmera Ft inwestuje i modernizuje i ma wygodniejsza kabine niż Farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego - daj jakieś konkrety, a nie jakieś pierdu, pierdu... Wytłumacz mi różnice plastików w tych ciągnikach. Piszesz coś, a później nie potrafisz tego wyjaśnić logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Nie wiem bo mnie plastiki w kabinie mało obchodzą intetresuje sie innymi rzeczami przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Nie wiem bo mnie plastiki w kabinie mało obchodzą intetresuje sie innymi rzeczami przy wyborze

 

Więc z całym szacunkiem - sam potwierdziłeś teraz, że piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia... więc lepiej nie pisz następnym razem nic bo tylko wprowadzasz ludzi w błąd ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Mam takie same zdanie. Czym sie rózni Case JX 90 od NH TD504O? Kolorem i czym jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Więc po co kolego piszesz takie bzdury skoro teraz piszesz, że to nie ma znaczenia - pozwolę sobie zacytować "Jak mówicie o twardości plastików to w Zetorze i FT są dla mnie lux tylko w farmerze jakieś twarde były"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

co do Case i NH to zauważyłem jeszcze różnice w lampach przednich na dachu (przynajmniej w modelach JX70 i NH TD5020) w case są montowane wyżej a w NH jedną z nich zasłania tłumik. A z tyłu w Case są tylko 2 a w NH są 4

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/239501-case-jx70/

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=194709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no tak, te ciągniki różnią się trochę wyglądem zewnętrznym i tym co pisałem wyżej :lol: a w środku to chyba wszystko jest takie same, przecież są składane na tych samych podzespołach :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Więc po co kolego piszesz takie bzdury skoro teraz piszesz, że to nie ma znaczenia - pozwolę sobie zacytować "Jak mówicie o twardości plastików to w Zetorze i FT są dla mnie lux tylko w farmerze jakieś twarde były"

Wy zaczeliście pisać to i ja napisałem swoje zdanie.

 

Kiedyś gdzieś napisali że sprzęgło jest inne.No i mają inne filtry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są podobne ale ja bym postawił na Case bo myślę że jest wytrzymalszy.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Po pierwsze jakie Wy ??? Nic o tym nie pisałem.

Po drugie nawet jeśli ktoś coś napisał to nie pisz większych bzdur - zwłaszcza, że nie potrafisz tego uzasadnić... właśnie w ten sposób rodzą się plotki o różnych awariach itp....ktoś kto nie ma o czymś pojęcia staje się super znawcą sprzętu pisząc bzdety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Bym teraz coś napisał ale tego nie zrobie bo % dostane. Jak jest ze spalaniem w NH TD i w Case JX??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

to tak, co do spalanie to mój TD5050 w transporcie spala niecałe 5l/mth, a jeździmy z gazem w "podłodze", w ciężkich pracach ci nie powiem, bo jeszcze w polu nie robił:P ale w tym transporcie wydaje mi się nie dużo :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj