Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

krystian96    1

ja też będę składał wniosek a jak nie dostane zwrotu to kupie jakiś ciągnik na kredyt z niskim oprocentowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

na młodego rolnika możesz brać(ale nie na PROW), my tak braliśmy swojego NH, bardzo szybko załatwiasz, tylko trochę papierkowej roboty jest, ale coś za coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2012    0

farmtrack 675 dt czy new holland td 80d?który lepszy ?który lepszy będzie w turze? który wybrać?

 

na młodego rolnika możesz brać(ale nie na PROW), my tak braliśmy swojego NH, bardzo szybko załatwiasz, tylko trochę papierkowej roboty jest, ale coś za coś:D

kolegi ile dałes za swojego nh td 5050?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja za swojego TD5050 zapłaciłem 132tys zł, ale kupowany był w jesiennej promocji, teraz to wydatek coś koło 150tys zł, ja myślę, że oba ciągniki będą dobre do tura, FT będzie tańszy, chyciaż wybrałbym NH, u mnie w okolicy nie ma FT, więc nie wiem jak jest z tymi ciągnikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

w FT w środku jest tragedia, wszystko plastikowe i twarde, zastanawiałem się nawet nad takim ale porażka, szczególnie wewnątrz kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

:lol:

A w jakim nowym ciągniku teraz niemasz platików w srodku ? :blink:

A twoim zdaniem plastik ma być miękki ? :lol:

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

popieram zdanie kolego @Ursusc385, w każdym ciągniku jest plastik, w jednym mniej, w drugim więcej, ale jest :lol:

no chyba że w starych ciągnikach gdzie jest blacha, ale jak miałbym wybierać to wolę plastik niż blachę:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

moje zdanie jest takie jak masz więcej kasy to NH a jak mniej to FT

@ursusc385 teraz to chyba w nowych ciągnikach nie ma plastików tylko w tych w których zapomnieli go założyć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

A na mojej C360 3p 22 letniej blachy są do wymiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

bez przesady te plastiki nie są takie delikatne żeby je odrazu połamać

jak blachy nie pomalujesz po kilku latach to nie wytrzyma 30 lat

Edytowano przez lamboEVO100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kwestia utrzymania. Moje 3P 23 lata i zero rdzy. No może tylko nalot jest na felgach

 

Kolego - takie kity to nie mi... Ciągnik zadbany mechanicznie nic nie ruszane, przez wszystkie lata garażowany, ale latka robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

oj nie denerwuj się tak. Jeśli cię tym postem uraziłem to przepraszam.

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/230739-ursus-c-360-3p/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/269334-ursus-c-360-3p/

Na tej pierwszej troszkę lepiej widać. Cierpi tylko na pogięty "nosek" maski bo 2 lata nie miała hamulców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego mój z takich odległości też tak ładnie wygląda, gorzej jest przyglądając mu się dokładniej np na błotniki. Ja nie pisałem, że zjadły go korniki i zaraz nie będzie ciągnika...

Jaka to owijarka - Metal Fach ?

Edytowano przez zbych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2012    0

najgorsze to zetory dzisiejsze całe błotniki plastikowe...w farmtrackach to juz cos w miare jest...a wnetrza ciagników do 150 tys to sa podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zetor najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

niektóre na przykład NH przynajmniej to tworzywo na błotnikach ma miękkie a tam twarde i jak się odpali sprzęta to wszystko drga mało nie po odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

mówiłem o ft a nie zetorze, jak tam teraz jest to nie wiem , już z 6 lat nie siedziałem w nowym zetorze bo mnie ta marka nie interesuje, a skoro muwisz że są to pewnie wiesz jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj