Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

johny11901    0

Mój td5030 spalił mi ok 15 litrów vervy na wywiezienie 12 beczek gnojówki ,beczka 3500 l . jazda w poblizu gospodarstwa w dosc głebokim sniegu ,zakres II ,bieg 2 lub 3 zaleznie od sytuacji . podczas pompowania włączałem 1000 do rozlewania 540 . przy pompowaniu pykał 1300 obr . przy rozlewaniu różnie 1500-1900 obr . moim zdaniem to bardzo dobry wynik a jesli ktos mysli ze za malo ,to no cóż wierzyć nie musicie heh ps . beczka moze mala ale obciązenie calkiem calkiem . Ja akurat kabine w Nh bardzo lubie ,własnie dlatego bo jest mała a nie jak w zetorach ,ze całą rodzine mozna zmieścić heh . Nh wybrałem bo jest lepiej wykonany od Ft , to widać od razu ,wystarczy się dobrze przyjżeć . Jeździ się też całkiem inaczej , w kabinie jest o wiele ciszej , traktor doskonale pali w niskich temperaturach. A części do Ft też za flaszke wódki nie kupi ,jak Nh sie bedzie psuć to go będe naprawiał ,no problemo jak dla mnie . Ps : Nh i case to to samo ,dowody są na konedata .net i w TOP AGRAR . a o zetorze to nie bede sie wypowiadał bo na paliwo to ja nie bede harował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Johny no to teraz powiedz bo tak się składa że ja ,,charuje'' na to paliwo więc ... ile twój NH ma koni ? ile masz mth ? Czy sprawdza się jako główny ciągnik? Czy traci stabilność jak mu jakieś 1300kg zaczepisz na tuzie? No i co najażniejsze bo widze że masz rozbudowaną wiedze o spalaniu zetora także podziel się jeszcze o jakim modelu mówisz i w jakiej pracy... Chcemy poznać szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

Jak ci powiem ile ma mtg to sie będziesz śmiał ,że go mam krótko . W mojej galeri jest jego zdjęcie z widlakiem na którym jest paczka drewna niezbyt suchego na opał o wadze ponad tony, sam widlak waży ok 200 kg i jakoś ze stabilnością nie ma problemów . A co do spalania to ci się niebęde tłumaczyć bo mi sie poprostu niechce ,powiem tylko że niekupowałem go ze względu na kolor tylko na wiele pozytywnych opini o nim . Ps: do moderatora : wy to sie macie z tym poprawianiem błędów ,przyjemnie co ??Ale ok , przepraszam ,musze uważać..

Edytowano przez johny11901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Ja też mam krótko pytam z ciekawości... no myślałem że jak już tu piszesz to mam wytłumaczysz a tobie się nie chce :P Wiadomo każdy kupuje co uważa ja wole Zetora a ty NH i oby obie marki były bardzo dobre. A co do tego spalania to jest na forum temat poszukaj i poczytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

1200 kg to co to jest dla takiego ciągnika. To ja zetorem 7011 1400 kg czyli paletę cementu brałem to mi przód podnosiło ale dało się jechac tylko że on nie ma przedniego napedu ani balastu z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Prosze bardzo ranking ciagników sprzedawanych w polsce 2010r - 20 marek

1 NEW HOLLAND

2 ZETOR

3 JOHN DEERE

4 BELARUS

5 DEUTZ-FAHR

6 CASE IH

7 FARMTRAC

8 MASSEY FERGUSON

9 FENDT

10 URSUS

11 VALTRA

12 PRONAR

13 CLAAS

14 FARMER

15 LAMBORGHINI

16 SAME

17 KUBOTA

18 MCCORMICK

19 LANDINI

20 FOTON

 

 

Jak sami wiecie Farmtrac ma ciągniki od 33 do 88 km i brak ciągników sadowniczych, czyli gama ciągników nie jest duża, więc 7 miejsce jest dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Nie no Farmer też całkiem nieźle - oczywiście biorąc pod uwagę mizerną ofertę w przedziale mocy w 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Teraz weszłem sobie na strone farmera a tu nowość sadowniki i jeszcze traktory 110km ciakawe czy ktoś to już kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

To świeżynki - więc zapewne jeszcze wielu użytkowików nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz150    10

hmm każdy użytkownik nowego ciągnika mówi co innego. Jeden powie szczerze a drugi będzie się wychwalał jaki to on ma cudowny ciągnik.

 

Kolego "zetorek1607" moim zdaniem jakiego byś nie kupił ciągnika to i tak byś powiedział że to on jest "najlepszy" ciągnik ;P Niektórzy tak mają. I pewnie się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Jak narazie bardzo dobrze ;) Panowie a jakby porównać sprzedaż ciągników z przedziału mocy 80-100 KM to myśle że ten ranking byłby troche inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

@lukasz150- dla mnie NH jest najlepszy, dla kogoś innego może być Zetor lub FT, po prostu rzecz przyzwyczajenia i jak jeździ się tylko tym ciagnikiem to jest on najlepszy dla ciebie, bo już wiesz co mu dolega, jak jeździć, żeby nie spalił aż tak za dużo i wiele takich pierdół, o których nie chce się już pisać, ty mozesz mieć Zetora i napiszesz, ze on jest najlepszy, jak dla ciebie, bo z innymi ciągnikami nie miałeś styczności(taki przykład :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Nie rzecz jakiegos przyzwyczajenia tylko wy poprostu go kupiliscie, a każdy chwali swoje.

Myśle że jak byscie kupili np. zetora to napewno on by był najlepszym ciagnikiem dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A ja tam wole mojego 902 tylko że mnie niedługo wykończy finansowo. Ale jak by miał ten przodek to napewno bym go nie sprzedał (i tak go nie sprzedam) a tak to bedzie sie teraz nudził i przodek z turem targał

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Przodek o ile pamiętam do 80-tki to kosztuje chyba 13 tyś z załozeniem w Bartołdach koło Przasnysza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A nie wiesz czy oni przyjeżdzają na miejsce >?? Przodek jest w planach ale to za jakieś 2 lata bo narazie na nowego trzeba zbierać. Mojej 902 to sie szykuje kapitalka to się wtedy dołoży przodek nowy dach i sie troche podmaluje ;d :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Nie tam ja sie tylko pytam my mamy mechaników którzy robili kiedyś w ursusie to dla nich założenie to nie problem. Może sie 902 kiedyś sprzeda i sie kupi jakiś nowy z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

Ursusc385 daleko masz do Bartołdów ? ja niedawno byłem tam kombajny oglądać ładne zetory tam mają :rolleyes:


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMEK321    2

mister ty nie opowiadaj ze harujesz na paliwo bo ty tym swoim zetorem wcale nie jeżdzisz tylko kupiłęś go na pokaz wiec nie krytykuj tak NH dobra-pochwal sie ile to ty masz tych mtg ze tak chwalisz tego zetora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

@przemek twoja wypowiedź mnie powaliła :lol: Ty niestety nie zrozumiałeś kontekstu :lol: To może jak już jest mowa o mth to niech kolega @zetorek1607 się pochwali ile mth zrobił przez miesiąc od kiedy ma swojego nh bo czytając opninie o nh to ja myślę że ten ciągnik nie gaśnie. On przez ten pierwszy miesiąc chyba chodzi 24/7

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

mister ty nie opowiadaj ze harujesz na paliwo bo ty tym swoim zetorem wcale nie jeżdzisz tylko kupiłęś go na pokaz wiec nie krytykuj tak NH dobra-pochwal sie ile to ty masz tych mtg ze tak chwalisz tego zetora?

 

Heh ciekawe jaki jest sens wydawać ponad 100000 zł zeby kupić ciągnik tylko na pokaz ? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj