Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

Ursusc385    1565

Tak sie szczycisz tym NH że jest nie wiadomo gdzie :lol:

To po co kupować Fendta jak za jego cene mozna miec kilkanascie MTZ-ów ?

Zadajesz takie głupie pytania...

A co ja sie będę ciebie słuchał, jak po twoich postach sądze ze jak kupiliscie nh to jest to najlepszy ciagnik, nejlepiej sprzedawany, to ciekawe dlaczego u mnie w okolicy widziełem tylko 1 nh ? :lol:

 

Ciekawe z czym moze być farmtrac pomieszany ? uswiadomisz mnie tym ? ;)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nikt nie powiedział, tylko czytałem w Tygodniku Rolniczym u kolegi o NH i było takie otóż porównanie, i tatuś mi nic nie nagadał, jak FT jest taki dobry, to dlaczego u mnie w promieniu 5km nie ma żadnego FT, a NH jest ponad 20 sztuk w najbliższej okolicy <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tak na szybko wyczytałem w necie

New holland 1945 ciagnikow, drugi zetor 1566 ciagnikow

Cos Ci się pomyliło :lol:

Czekam jeszcze na jakies ciekawe argumenty w czym Nh przwyższa zetora czy Ft

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A u mnie jest tylko jeden NH, a większość DF, Zetory i trochę JD. Czy to znaczy że NH to złom? Fendt czy Massey chyba też bo też w okolicy nikt ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to już nawet niech NH sprzeda tyle ciągników co napisałeś(w co nie wierzę), to napisz jeszcze ile FT rocznie się sprzedaje i zobaczymy co ludzie wolą kupić<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Musisz poczekać może się dowiem ;)

Bo na necie cięzko takie inf. znaleźć

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Moim zdaniem do ciężkich prac zetor a jak ma być oszczędny to Farmtrac ;)

 

@Ursusc385 gdzie wyczytałeś te wyniki ? (jaka stronak :huh: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Ja myślałem że najwyższa w Polsce jest sprzedaż mtz a diler oznajmił że zetora

 

@zetorek1607 popatrz też na gwarancję

New Holland 12m-cy

Zetor 18m-cy

FT 24m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

O co się kłucić? Każdy kupuje to co uważa. Tak naprawde czy ciągnik jest dobry to można dopiero się dowiedzieć po kilku latach Albo tys mtg a nie po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nie tylko, ale skoro jest taki mądry to niech napisze ile FT sprzedaje ciągników, bo to też jest brane pod uwagę, jak dużo ciagników jest sprzedawanych to chyba świadczy, że jest to dobra firma, ale po uwagę trzba brać też inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dobrze że mnie właśnie oświeciłeś. Chciałem kupić Fendta ale kupię jednak NH. W końcu maja największą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Jak narazie Farmtrac jest młodą firmą, i wogle nie ma dilerów w mojej okolicy. Gdzie jest ich diler koło wrocławia czy opola?

Jak nie ma dilera to nie ma gdzie tego sprzętu obejrzeć ani kupić bo nikt nie będzie kupować ciągnika od dilera 200 czy 300 km od domu. Całkiem ciekawe ciągniki te farmtraci śmiało mogą konkurować z zetorem i nh td. Tylko ciekawe jak tam z ich jakością.

 

U mnie 80% ciagników to NH ale nie dlatego że są najlepsze tylko dlatego że jest blisko bardzo dobry diler i serwis i głównie dlatego te ciągniki mają u nas w okolicy tak silną pozycję oraz niższa cena niż u konkurencji.

Edytowano przez yarecki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Ilość sprzedanych sztuk o niczym nie świadczy gdyż FT ma ciągniki tylko do mocy 88km a new holland do prawie 500km. Najlepiej byłoby porównać sprzedaż w przedziałach mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

co prawda ja zawsze byłem za NH ale musze się (niestety <_< ) zgodzić z czarkiem7340. Wydaje mi się ze na "największą sprzedaż" ma też wpływ serwis chodzi mi o to czy rolnik ma do niego daleko i jak z się nim współpracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

nie tylko, ale skoro jest taki mądry to niech napisze ile FT sprzedaje ciągników, bo to też jest brane pod uwagę, jak dużo ciagników jest sprzedawanych to chyba świadczy, że jest to dobra firma, ale po uwagę trzba brać też inne rzeczy

 

Człowieku weź tu wkońcu skończ co ja mam Ci po całej polsce jeździć i ciągniki liczyć ? weź sie zastanów..

Jak widzisz to tylko Ty bierzesz pod uwage przy kupnie ciągnika ile się go sprzedało w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja słyszalem że te NH Case czy JD te tansze to gówno. Podobno silnik taki jak z lat 70 a w tym FT i Zetku unowocześniony silnik..

No i co że maja duża sprzedaż?? NH to duża firma wiele ofert ciagników i dlatego maja najwieksza sprzedaz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal6795    0

ceny są bez ładowacza .

przy zetorze ładowacz oryginalny z łyzka i krokodylem za 30 brutto.

kolega pracuje przy NH i mowi jak bedziesz kupował to omijaj mnie z daleka:)także nh odpada. a moze jakiegos deutza podrzucicie?

 

 

 

 

sama rama prawie 30 z całym osprzetam to 40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Fakt faktem NH sprzedał chyba w 2009 najwięcej tak ?? Ale z tego co widać no to generalnie w szczególności gospodarstwa między 15-30 ha właśnie użytkuje Albo zetora albo NH. Jak dla mnie TD zawsze wydawał się taki delikatny hehe no i najlepiej porównywać Proxe i TD... W moich stronach 90% to Zetory a TD hmmm nie bedę się wypowiadał bo po prostu w obrębie moich stron takowych się nie spotyka.

Edytowano przez mister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

Wy patrzycie na sprzedaż a ciekawe ile trafiło do serwisu z awarią? To bybyło ciekawe tylko ze szkoda nie można się tego dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no właśnie najczęściej kupowane są TD i Proxy, bo najwięcej jest małych gospodarstw... u mnie dużo jest Zetorów, ale tych starszych modeli, bo jak kupują nowe ciągniki to większość wybiera już NH, sam stałem przed wyborem NH i Zetor i wybór padł na NH, chociaż oglądaliśmy i Zetory, ale nie podchodziły nam do gustu i wujek ma TD i jest juz sprawdzony, nam wystarczy...

@Ursusc385- jak dla mnie NH jest lepszy od FT, dla ciebie może być co innego, twoje zdanie, zawrzyjmy rozejm :lol: pogadamy za kilka lat i wtedy zobaczymy który ciągnik lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj