Ursus11

Zetor, Case, Farmtrac czy New Holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kokoman0    305

Nie wiem jak dużo chcesz przeznaczyć na zakup traktora ale pomyśl nad tym traktorem http://allegro.pl/case-jx-90-fabrycznie-nowy-i1379235043.html ma klime w standardzie, rewers i ładnie rozbudowana skrzynie (dużo przełożeń) co do części to typowoeksploatacyjnych o tych traktorów jest dużo (wydaje mi sie że to bliźniaczy model do jakiegoś NH). Znajomy ma już dwa case 1 ok. 80km. kupiony jako nowy a po dwuch latach kupił drugiego (chyba właśnie to ten jx90) i też jest z niego zadowolony. W klime jednak jest dobrze zainwestować bo diametralnie podnosi się komfort pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ten Case jest odpowiednikiem NH TD5040... klima powinna być w standardzie we wszystkich ciągnikach, a jak kupujesz ciągnik to weź klimę... jeszcze mi kiedyś podziękujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Sam bym klime wzioł ale stary powiedział że nie bo mu nie potrzeba i skończył sie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nakłaniaj go do klimy, bo to jest coś:) bardzo jest przydatna, szczególnie latem... zapytaj się go czy jeździ samochodem bez klimy w upały i ciekawe co powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek7340    107

Niech twój ojciec bierze klime. Mój tak samo mówił że nie potrzebna jak zetora kupywaliśmy a teraz żałuje że nie wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Namawiaj do kilimy bo nigdzie ona nie jest tak przydatna jak w maszynach rolniczych (kombajny traktory) w samochodzie odwalisz szybe i jakoś tam da sie wytrzymać a w trzaktorze odwalisz szybe albo drzwi otworzusz to tylko kupa kurzu do środka wpadnie i w dodatku jeszcze bardziej podgrzane powietrze wdmuchiwane przez wentylator chłodnicy (sama rozkosz). Ciśnij ojca bo warto te 6 tys. dołożyć (chyba tyle kosztuje klima w zetorze) a jeśli na zwroty bierzesz to połowe tego zapłacisz. Warto, uwierz wszystkim warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Nie to że chwale swoje ale mogę Ci z pewnością polecić Farmtraca. Sam posiadam 675DT i jestem zadowolony mocy mu nie brakuje, niskie spalanie. Do tego w Farmtracu masz dużo w standardzie np. rewers i skrzynia 12/12 , regulacja kierownicy, sprężarka powietrza, za niewielką dopłatą masz obciążniki , haki , szersze opony i inne rzeczy, a porównaj sobie inne marki ile kosztują np obciążniki, pneumatyka, skrzynia 12/12 i rewers np. w zetorze. Pierwszy przegląd masz gratis a kolejne to nieduży koszt jest. Farmtrac to prosty ciągnik i nie zbyt drogi porównując z innymi. Nie powiem złego słowa też o Zetorze NH czy Case też dobre sprzęty. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nie wiem, ja wolałbym mieć klimę zamiast fotela pneumatycznego, ale fotel też ma swoje zalety, żeby była tylko kasa to brać w full wypasie i być zadowolonym :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

witam . zastanawiam sie nad ciagnikiem 90-105 km z ładowaczem na 30 ha ziemi. bedzie brany na MR i MGR . mam oferte na zetora forterre 105 (101km , klima , obciazniki , fotel pneumatyczny) za 170tys brutto

gruga oferta to kubota M9540 o moco 99 km rewers hydrauliczny , klima cena brotto 190tys

 

Zetor dośc powazniej wygląda i masywniej niż lekka kubota .

 

ceny w ofercie do negocjacji jeszcze .

Moze cos innego zaproponujecie ?

z góry dziękuje.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tylko nie wiem gdzie Ci tą Kubotę oferowali... mi proponowali model M8540 za 164tys a M9540 za 175tys zł brutto :mellow:

Do TUR'a bardziej przyda się dobry skręt i rewers hydrauliczny niż EHR :lol:

tu jest coś ciekawego dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ale ceny z ładowaczem już??? może zastanów się też nad NH T5060, moc ponad 100kmi wyjdzie może trochę drożej od Zetora, ale za to masz ciągnik z dobrym skrętem i spali mniej niż Zetor...

o Kubocie nic nie mówię, bo nie wiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

ceny są bez ładowacza .

przy zetorze ładowacz oryginalny z łyzka i krokodylem za 30 brutto.

kolega pracuje przy NH i mowi jak bedziesz kupował to omijaj mnie z daleka:)także nh odpada. a moze jakiegos deutza podrzucicie?


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ja koledze polecam case z serii jx bądź nh z TD Nam przed świętami przywieźli JX90 i piękna maszyna różnica do NH to taka że Case ma lepsze plastiki w środku:D i mi bardziej kolor sie podoba:D Maszyna zwinna i przyjazna. Jak wczoraj odpaliłem go oczywiście bez problemu aby wyciągnąć samochód który utknął w zaspie to za nim dojechałem u siebie pod górkę czyli gdzieś koło 2minut jazdy to już było ładnie ciepło w środku:) z tego co by się przydało to ehr w nim:) My mamy z pełnym wyposażeniem napęd elektro hydraulicznie się załącza przez przycisk. Rewers mechaniczny ale chodzi super w tym samym czasie by ci zajęło wciśnięcie guzika:P Na razie u nas biedaczek w połowie na dworze stoi bo się do garażu nie mieści:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

my mamy TD5050 już ponad miesiąc i jak na razie ciągnik chodzi bezproblemowo, wujek ma TD80D ponad 2 lata i też nie miał żadnej awarii, więc nie wiem czemu miałbyś omijać NH <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2258

Powiedz mi co ma się w miesiąc popsuć?? Masz swego NH taki krótki okres czasu i tak go bronisz i zachwalasz ciekawi mnie czy jak bys miał Belarusa, Farmtraca czy cos innego i czy byś tak samo zachwalał a wtedy NH odradzał?? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

ale ceny z ładowaczem już??? może zastanów się też nad NH T5060, moc ponad 100kmi wyjdzie może trochę drożej od Zetora, ale za to masz ciągnik z dobrym skrętem i spali mniej niż Zetor...

o Kubocie nic nie mówię, bo nie wiem <_<

 

 

Co ty pieprzysz że zetor więcej pali i zawsze to piszesz. W gazecie czarno na białym pisało że zetor mniej pali jak case jx(czyli i nh td)

 

case i nh popieram jako pomocnicze ale jako główne to nie bo to są ciągniki do mielenia kołami w miejscu chyba że go bardzo dobrze dociąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj