Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarekSI

rejestracja belarusa

Polecane posty

Witek2010    32

Ja pytałem u najbliższego sprzedawcy to powiedziano, że już nie sprowadzają ich bo nie da się zarejestrować.

Soltys123

Brałeś tego ruska na jakiś program unijny np. MR ? I czy to było w tym roku bo od tego roku właśnie się zmieniło z tą rejestracją ale jak widać chyba nikt nie wie więcej...

Junkers    42

Ja ze swoim Belarusem 952.4 nie miałem tak kolorowo, mimo że ten ciągnik spełnia normy emisji spalin Euro 3. Dostałem od dilera papiery takie jak homologacja, dokumenty z fabryki, tłumaczenia przysięgłe tych dokumentów, i jeszcze coś nie pasowało im w wydziale komunikacji. Musiałem jechać z dilerem do wydziału i okazało się że jest potrzebny jakiś przegląd zerowy, ciągnik na lawete i do stacji kontroli pojazdów. Dopiero z tymi papierkami się udało zarejestrować. Ciągnik brany na mr i mgr.

Wiadomość z agroFakt.pl

kuki88    0

Ja ze swoim Belarusem 952.4 nie miałem tak kolorowo, mimo że ten ciągnik spełnia normy emisji spalin Euro 3. Dostałem od dilera papiery takie jak homologacja, dokumenty z fabryki, tłumaczenia przysięgłe tych dokumentów, i jeszcze coś nie pasowało im w wydziale komunikacji. Musiałem jechać z dilerem do wydziału i okazało się że jest potrzebny jakiś przegląd zerowy, ciągnik na lawete i do stacji kontroli pojazdów. Dopiero z tymi papierkami się udało zarejestrować. Ciągnik brany na mr i mgr.

Możliwe, że jakiś czepliwy sprawdzający się trafił bo jeszcze nie słyszałem żeby za przegląd zerowy się kiedyś przychrzanili.

yuras23    7

w tym roku rejestrują już tylko z normą euro 3 czyli modele z 4 po kropce chyba że jest już rejestrowany gdzie indziej wtedy tylko przerejestrować a jeśli chodzi o programy wtedy jako używany jeśli był już zarejestrowany tylko że ceny dość mocno skoczyły i niewiem czy jest sens belarusa kupowac przy tych cenach

Junkers    42

Czy cena np. 105tys. za nowego Belarusa 95KM euro3 czyli z 4 po kropce to dużo?? Wiadomo, że te blaszane np. 820, 892 czy 920 będą dużo tańsze. Cenowo mogą z nim konkurować Polmoty np. 9014 92KM za 120tys, ale na oko widać że Belarus by tego polmota rozerwał, Pronar wiadomo że do 10tys droższy od swojego odpowiednika z Białorusi, został jeszcze Farmtrak hmm na przeglądzie serwisanci powiedzieli, że bardzo dobrze zrobiłeś wybierając Kacapa a nie Farmtraca czy Polmota ale nie powiedzieli dlaczego, a inne marki "comfortofe" to ceny x2 ale zależy też od wersji. A jeśli chodzi o programy to Belarusy Euro 3 czyli .4 przechodzą bez problemu, a rejestrują każde zależy tylko od wydziału komunikacji, w moim zarejestrowali by nawet bez żadnej emisji spalin. Tak więc radzę się zaznajomić dokładnie z tematem i dopiero pisać, oczywiście bez urazy i pozdrawiam.

Edytowano przez Junkers

yuras23    7

jest nadal jednym z najtańszych ale jakość wykonania tez pozostawia wiele do życzenia, w moim 1221.4 po roku użytkowania i 300 mth jest kilka przecieków nie mocnych ale są ,od samego początku problemy z podnośnikiem po nagrzaniu się oleju, głośno w kabinie, sprzęgło chodzi bardzo ciężko wspomaganie też ciężko chodzi mimo 2 siłowników skrzynia częściowo schynronizowana ale nawet te biegi zsynchronizowane ciężko wchodzą żle z stopniowane szosowe jeśli chodzi o transport z większym ładunkiem, jedyny plus to klima, no ale połowe zachodniego kosztował i niema co się cudów spodziewać:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować