semos

Prezent dla dziewczyny pod choinkę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marlena222    0

Bardzo dobrym pomysłem jest podejrzeć, jakich kosmetyków czy perfum używa dziewczyna czy zona i poszukać tego w sklepie. W dużych, sieciowych drogeriach powinno był łatwiej bo tam jest ogromny wybór. Przy okazji można sobie skorzystać z kuponu rabatowego https://kupon.pl/douglas-promocje przez co mniej zostawi się pieniędzy w kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romekk    0

Wybierz jej coś może z bielizny fajnego, popatrz tutaj https://ekskluzywna.pl/ łatwiej będzie ci trafić w rozmiary z jakaś bluzka na noc czy koszulką w tych działach poszukaj, w/g mnie to oryginalny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Do gwiazdki zostało sporo czasu ,więc zbierac na bilet na Syberię ale w jedna strone  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobrze że mu odpisałes . długo czekał na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariolaw    0

Cześć piszę w tym wątku aby nie tworzyć kolejnych. Jak sądzicie czy prezent na ślub w postaci zegarka to dobry pomysł?
Bo znalazłam kilka fajnych modeli i zastanawiam się, który i czy w ogóle dobra opcja odczasudoczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kris1    32

ja mojej pokazałem cennik nawozów. he. he. no ale jesteśmy 20 lat po ślubie.😁😉dużo zdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daross    0

Może jakis wyjątkowy kosmetyk? mnie siostra poleciła taki krem z Brazylii odżywczy krem z olejem z jagód acai. Zamówiłem zonce na Mikołaja własnie . Skóra po nim jest wyraźnie odmieniona, mam nadzieję ucieszy sie z prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkallo    0

Polecam zerknąć sobie na stronę z ceramiką z Bolesławca. 

Piękne wzory ceramiki ma ta pracownia ceramiki Bolesławieckiej https://andyceramika.pl/kubki Wszystko jest malowane ręcznie oraz powstaje w pracowniach w BOlesławcu.

Ceramika ta jest częśto o dziwo o wiele bardziej znana za granicą niż w Polsce.Gdzie osiąga również o wiele wyższe ceny.

jest to pamiątka na długie lata.

 

A10-D12.webp

Edytowano przez Nikkallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    458

Pokaż choć jednego posta, w którym Pafnucy coś komuś pomógł, czy doradził. I nie sugeruj się lajkami w pogodzie. Napisze „się leży się" i już 10 lajków leci, 5 thanków a ile śmiechu przy tym. Nawet Boguś w przerwie między chwaleniem się lokatami i wyzwiskami - choć dużej wiedzy nie posiada - zada sobie trudu żeby coś wygooglać i komuś pomóc. A tu co? Nic!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1747
26 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Pokaż choć jednego posta, w którym Pafnucy coś komuś pomógł, czy doradził.

faktycznie z tym to ciężko ale czego sie spodziewać po typowych rolnikach czy innych użytkownikach sprzętu rolniczego którzy sami korzystają z pomocy fachowców w razie potrzeby 

żeby pomagać doradzać to trzeba sie na czymś znać , ewentualnie wyrobić sobie opinię na pewne tematy/kwestie na podstawie tego czym się otoczyło jeśli chodzi o dom czy gospodarstwo 

kiedyś pytałem go o palnik jaki ma w piecu to nie dostałem odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7353
35 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Pokaż choć jednego posta, w którym Pafnucy coś komuś pomógł, czy doradził. I nie sugeruj się lajkami w pogodzie. Napisze „się leży się" i już 10 lajków leci, 5 thanków a ile śmiechu przy tym. Nawet Boguś w przerwie między chwaleniem się lokatami i wyzwiskami - choć dużej wiedzy nie posiada - zada sobie trudu żeby coś wygooglać i komuś pomóc. A tu co? Nic!

No wcale nie mówił za ile sprzedaje, za ile kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3330
46 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Pokaż choć jednego posta, w którym Pafnucy coś komuś pomógł, czy doradził. I nie sugeruj się lajkami w pogodzie. Napisze „się leży się" i już 10 lajków leci, 5 thanków a ile śmiechu przy tym. Nawet Boguś w przerwie między chwaleniem się lokatami i wyzwiskami - choć dużej wiedzy nie posiada - zada sobie trudu żeby coś wygooglać i komuś pomóc. A tu co? Nic!

Nie spodziewałem się tego po tobie...

Jednak kilka postów pomocnych napisałem.

Nie wiele, ale jednak.

Poczułem się jak byś mi nóż w plecy wbił....

Edytowano przez 12Pafnucy
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    458

Oj tam oj tam. Tylko mówię jak to z mojej perspektywy wygląda i nie jest to krytyka.  Widać, że jesteś tu  ( jak większość zresztą) tylko w celach towarzyskich, chociaż po części  wynika to też z tych względów jak konteno opisał😁 Być może i komuś pomogłeś a ja akurat tego posta nie czytałem- wszystko możliwe😗 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Kowalsky30 napisał:

Moją babke najbardziej ucieszyłoby coś do jedzenia

było sobie młodszą wziąść a nie tylko ,,babka i babka,, 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj