Skocz do zawartości
News
semos

Prezent dla dziewczyny pod choinkę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dziewczyny
wojtal24    238

@zuzaca dobry gust ja tez zawsze kupuję fajna bieliznę lub koszulkę kobiecie taki prezent to tak na prawdę uciecha dla dwojga

ZETOR TEAM

Sadek    520

I się reklamujemy, u nas dzieci piszą list do Mikołaja i już jest łatwiej.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Marlena222    0

Bardzo dobrym pomysłem jest podejrzeć, jakich kosmetyków czy perfum używa dziewczyna czy zona i poszukać tego w sklepie. W dużych, sieciowych drogeriach powinno był łatwiej bo tam jest ogromny wybór. Przy okazji można sobie skorzystać z kuponu rabatowego https://kupon.pl/douglas-promocje przez co mniej zostawi się pieniędzy w kasie.

Wiadomość z agroFakt.pl

romekk    0

Wybierz jej coś może z bielizny fajnego, popatrz tutaj https://ekskluzywna.pl/ łatwiej będzie ci trafić w rozmiary z jakaś bluzka na noc czy koszulką w tych działach poszukaj, w/g mnie to oryginalny pomysł na prezent.

Tomasz78    632

Do gwiazdki zostało sporo czasu ,więc zbierac na bilet na Syberię ale w jedna strone  :P 

kk001    0

Polecam kupno bielizny ale STANOWCZO odradzam kupowanie markowej mielizny takie rozwiązanie pociągnie was po portfelu a jakość produktu będzie zostawiać wiele do życzenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez franek812
      Witam. Chcę zamortyzować przedni tuz w ciągniku i mam pytanie jakiej pojemności akumulator hydrauliczny wybrać? Będzie to pracowało z 1000 kg obciążnikiem. 
    • Przez farmtrix
      Załóżmy taką abstrakcyjną sytuację, że możesz wpłynąć na niektóre czynniki związane z produkcją rolniczą.
      Do wybory masz:
      a ) obniżenie zużycia nawozów sztucznych oraz paliwa
      b ) uniezależnienie się od niesprzyjających warunków klimatycznych
      c ) poprawę struktury gleby oraz zawartości w niej próchnicy

Możesz wybrać tylko jedną opcję, bez wchodzenia w szczegóły wybierz, która z opcji najbardziej sprawdziła by się w Twoim gospodarstwie?
      Chętnie dowiem się, dlaczego własnie ta opcja. Z góry dzięki za odpowiedź. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.