semos

Prezent dla dziewczyny pod choinkę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
--Agik--    0

Ja kupiłem swojej drugiej połówce skok spadochronowy w tandemie i była zachwycona. Teraz musi jeszcze poczekać do kwietnia bo jest póki co zbyt zimno na skoki ale już się nie może doczekać. Na pomysł nie wpadłem wcale przypadkiem, bo od ponad roku sam skacze - jestem po szkoleniu spadochronowym i skoki wykonuje samodzielnie. Świetna sprawa i uwierzcie mi, że skok w tandemie z instruktorem jest dosłownie dla każdego. Voucher na skok kupiłem w szkole, w której wykonywałem szkolenie we Wrocławiu czyli: http://www.skoki-spadochronowe.org/skoki-tandemowe-wroclaw/voucher-prezentowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Moja żona nawet o tym by nie mogła pomyśleć. J

ak byłem na wakacjach w Horwacji to kupilem sobie lot  na spadochronie holowanym motorówką. Wzbiłem się na 500 metrów, rewelacja,  zachęcam wszystkich tych co nie mają lęku wysokości,

 Teraz chcę skoczyć w Wrocławiu z dachu stadionu, tylko do lutego czekam bo maj znowu  zaczynać skakać w lutym. Siostrzenica ma mi to nagrać. Jaszcze Bandzi chcę zaliczyć, a  potem może spadochron lub balon.

 

A ile taki skok kosztuję? I na jakiej zasadzie się to odbywa.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Agik--    0

Taki skok kosztuje 700 zł, jeśli chcesz aby towarzyszył Ci dodatkowy skoczek kamerzysta, który nagra video i zrobi Ci zdjęcia to dodatkowo kosztuje to 250 zł. Jeśli chodzi o procedurę to za wszystko odpowiada instruktor, a Ty jesteś do niego podczepiony i się po prostu dobrze bawisz. 

 

Nie jest to tania zabawa ale uwierz im, nie do porównania z niczym innym. Sam skakałem w tym DreamJump z dachu stadionu oraz z tego ich duże komina i uwierz mi, że to nawet w 5% nie jest tak emocjonujące jak skok ze spadochronem z 4000 metrów. Tutaj pędzisz 200 km/h przez około minutę.

 

W linku do szkoły w której skacze masz wszystko napisane. Skoki zaczynają się w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zaciekawiłeś mnie, i chyba jednak zaryzykuje, nawet znajomego namówię może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

Już po Świętach dawno :) ale po drodze Walentynki, Dzień Kobiet i tak dalej ... ;] Lot spadochronem - podziwiam, ale chyba wygoniłabym męża za taki pomysł :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzaca    2
Napisano (edytowany)

Dobrym pomysłem dla dziewczyny jest zawsze jakiś wspólny wypad do spa. To zwykle nastraja bardzo bardzo romantycznie :))

Edytowano przez zuzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArturZet    0

Pamiętam, jak w zeszłym roku zdecydowałem się wręczyć mojej dziewczynie voucher na lot motolotnią. Z początku była trochę przestraszona tym faktem, ale w końcu się przełamała i była mi wdzięczna, że zapewniłem jej takie wrażenia :) Mówiła, że to było coś znacznie lepszego niż kolejna torebka, czy bluzka. Z tego co wyczytałem tutaj, to takie loty odbywają się w wielu miejscach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że mój ukochany zawsze wymyśla dla mnie prezenty nietrafione, poszukałam sama! (tak, sama) sklepu z kawą. Jestem kawoszem od bardzo dawna. Siostra podsunęła mi stronkę espressoart.pl i tam... znalazłam kawę jaką chciałam. Specjalnie zostawiłam właczony komputer z tą stronką żeby pomyślał, żeby coś z niej zamówić. I taaak! Dostałam New York Extra. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta12    0

W sumie to trochę dla żartu akurat zakupiłam siostrze mopa, bo zawsze narzekała na brudną łazienkę. Teraz kiedy ma ten model http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-m-z-nakladka-micro-duo-p45960.html nie ma już mowy o zabrudzonej czy zalanej podłodze lub lustrze. W sumie jej wyszło na dobre i mnie też :) Pod choinkę też będzie w sam raz, np dla mamy lub babci, bo firma Leifheit ma porządne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotqa    0

Moim zdaniem najlepiej zapoznać się z ofertą sklepów internetowych, które mają w swojej stałej ofercie prezenty dla Dziewczyny. Możesz na spokojnie zapoznać się z ich ofertą, a potem wybrać jeden lub kilka gadżetów. Myślę, że ukochana będzie z nich zadowolona na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio dostałam od ukochanego taki oto łańcuszek imienny https://www.bizutik.pl/naszyjniki/personalizowany-naszyjnik-srebrny-z-imieniem i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona ;) Pasuje do wszystkiego, a poza tym noszę go od miesięcy i jak na razie nie widać żadnych śladów zużycia ;) Jeżeli ktoś planuje kupować biżuterię nie musi się od razu nastawiać na jakiś mega wielki wydatek, bo jak widać w moim przypadku prezent nie był jakiś mega drogi, a cieszy jak by 3 razy tyle kosztował :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigwa    0

Ja uważam, że najlepiej zapytać drugą osobę, o to czego potrzebuje, jeżeli samemu nie ma się pomysłu. Wiadomo, że niespodzianki są świetne, ale jak już się wyprztykało z kilkunastu pomysłów i ma to być bardziej powodem nerwów niż przyjemności z robienia prezentu to traci to sens. My z chłopakiem się zawsze tak dogadujemy, jak nic ciekawego nie możemy wymyślić, tym sposobem w tym roku on ma ode mnie nową płytę Metallici, a ja od niego dostanę wymarzony kombinezon z http://pakuten.pl/21-kombinezony :) Do tego zawsze dokupujemy coś małego, co już jest niespodzianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greene    0

Najlepsze są prezenty dostosowane do danej osoby, osobiście bardzo lubię takie dostawać.

mam tu na myśli takie drobiazgi jak obraz ze zdjęciem - własnoręcznie zaprojektowany i zamówiony w Lotari, czy też poduszka z nadrukiem w postaci wspólnego zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Uwazam,że prezenty powinny byc przemyslane i symboliczne,bo zbyt drogi moze tez peszyc osobę obdarowana.Najlepiej gdy dana rzecz bedzie tez przydatna.Jezeli jest to bizuteria to raczej aby to byla bransoletka lub jskis wisiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287

ja swojej drugiej połówce kilka lat temu w wigilie podarowałem 2 prezenty, pierścionek zaręczynowy i chusteczki, które bardzo się przydały po upływie ok 2 min. od "przekazania" pierwszego prezentu :D


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

@zuzaca dobry gust ja tez zawsze kupuję fajna bieliznę lub koszulkę kobiecie taki prezent to tak na prawdę uciecha dla dwojga


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

I się reklamujemy, u nas dzieci piszą list do Mikołaja i już jest łatwiej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj