Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kemotke    1

Czy może ktoś wie ile się mieści oleju do układu hydraulicznego w jumzie,i jaki olej był by najlepszy.

Kupiłem pompę po regeneracji za 20 zł. i czy to możliwe żeby ona miała wydatek oleju 72 l na min :rolleyes: wyczytałem to na allegro.

Do jumza najlepiej lać taki olej jak masz w silniku. a przynajmniej silnikowy, taki, który nie zwarzy się z olejem który masz w silmniku. bo jeżeli pompa będzie nie szczelna i olej do chydrauliki dostaje sie do silnika to się może zwarzyć i ci się może przytrzeć

yahooo777    698

Witam, posiadam do sprzedania koparko ładowarkę Białoruś w całości, na chodzie, jeżeli ktoś by czegoś potrzebował to zapraszam.

Pozdrawiam;))

swiezak00    0

Witam problem polega następująco zakupiłem ciągnik jumz przerobiony z koparki , rozdzielacz zmieniłem na nowy po zapaleniu ciagnika podosłownie paru minutach grzeje się olej w zbiorniku zapomiałem dodac ze zmnieniłem rozdzielacz poniewaz wczesniej wywaliło olej ze zbiornika przez rozdzielacz i został zmieniony na nowy . Może ma ktoś jakieś pomysły dlaczego tak szybko gotuje tan olej ?

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Wiadomość z agroFakt.pl

gregu1203    0

post-25221-0-44656800-1442764642.jpgWitam nie dawno kupiłem ciągnik Jumz 6AM i mam pytanie odnośnie tego ciągnika . Może mi ktoś napisać od czego jest ta rurka  i z czym to się łączy bo w moim ciągniku jej nie ma i nie wiem od czego to jest :unsure:  . Mógł by ktoś przedstawić mi jak zrobić wyjścia do hydrauliki w tym ciągniku bo jak na razie nie mam żadnego aktywnego:/ . Jak to powyprowadzać z rozdzielacza . Proszę o pomoc (zdjęcia i informacje jak to zrobić  ) 

na tyl ciagnika idą cztery przewody dwa do podnosnika (tuz) i dwa do gniazd pewnie masz je zaslepione zakladaj złącza i tule obsługiwać te gniazda będzie środkowa dźwignia
i jeszcze z przodu po prawej stronie masz dwa wyjścia mniej wiecej nad rozrusznimiem oryginalnie pewnie zaslepione będą ( pierwsza dźwignia od strony kokpitu)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się