Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nitram92

Zetor 7245/7745 vs ursus 934

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
Hubert8245    23

934 to dobre rozwiązanie nie jest może tak zwrotny jak 7745 ale nie wiele większy ma promień skrętu od c360 ze względu na budowę przedniego mostu :D Jeżeli ma być to główny ciągnik to 934 idealny komfort lepszy jak w zetorze z kabiną ZTS (wiem co mówię bo mam zetora z kabiną ZTS i tam nie jest zbyt wygodnie :/ ) siedzi się wyżej dźwignie wg. mnie lepiej rozłożone, jest też ciężki i dobry do orki oraz innych ciężkich prac polowych i na bank nie jest mulny jak napisano wcześniej :)

oFsik    30

Ja się nie spotkałem żeby ktoś taki wynalazek użytkował i osobiście to kilka razy bym się zastanowił przed zakupem takiego traktora niby to zetor ale wszystko wyjdzie dopiero jak trzeba będzie kupić jakieś części. No ale nie mówię ze jest zły.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

934 to dobre rozwiązanie nie jest może tak zwrotny jak 7745 ale nie wiele większy ma promień skrętu od c360 ze względu na budowę przedniego mostu :)

Wg. konedata średnice zawracania:

7745-10,4m

914-10,5m

c360-7,5m

To "nie wiele więcej" to 3 metry :D .

qazi    57

porównując numery katalogowe kilku losowo wybranych części to są takie same w tym jd jak i w zetorze

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

934 to dobre rozwiązanie nie jest może tak zwrotny jak 7745 ale nie wiele większy ma promień skrętu od c360 ze względu na budowę przedniego mostu :)

Wg. konedata średnice zawracania:

7745-10,4m

914-10,5m

c360-7,5m

To "nie wiele więcej" to 3 metry :D .

qazi    57

on ma ok 73KM(konedata) więc o pługu takim jak pisałeś możesz zapomnieć, a tak to wygląda na całkiem zadbany

Dawid777    0

Boje się tego 934 bo on pracował naprawde na sporej ilości ha (ponad 80) jako ciągnik główny, ten zetor należał do @igorassa? :D Najpierw musze 7211 sprzedac, ale czy mi się uda... :)

Edytowano przez Dawid777

oFsik    30

Tak zetor należał do @igorass, sam to potwierdził :D A ile ten ursus ma na budziku, popatrz też na to z drugiej strony przynajmniej znasz przeszłość traktora a weznieś od handlarza i nie wiesz nic.

igorass    31

Faktycznie Zetor należał do mnie, jak go sprzedawałem należało w nim poprawić kilka rzeczy (czego oczywiście nie zataiłem przed nabywcą) być może wyprowadził wszystko na tip top i stąd ta cena.

A ja bym się zastanawiał nad 934 bo to było nie było zupełnie inny ciągnik niż 7211 czy 7745 nie mówię że zły, ale nie każdemu kto wcześniej nie obcował z tym typem ciągników może przypaść np. obsługa skrzyni biegów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować