Zaloguj się, aby obserwować  
Filip94

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ??

Polecane posty

Nawet spoko, taki półśrodek gdy nie stać nas na ładowarkę. Ale nie wyobrażam sobie pracy z takim ładowaczem, bez stabilizatora przedniej osi.

 

Sprzęt raczej delikatny,chyba nie na daje się do rycia w ziemi, ale do podwalania zboża, lub układania stogu jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

No tak trzeba dodać że na równym musi pracować z pełnym wysięgiem bo o krzywdę może być łatwo ja nie polecam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

na pewno musisz solidną przeciwwagę zrobić na tył, do tego szersze oponki i co najważniejsze wzmocnić jakoś traktor, aby nie rozleciał się na pół :P

ja bym obstawił cenę między 40-50tys zł :) oglądnij sobie filmiki na youtube z tym ładowaczem ;) kierowca ostrożnie obchodzi się z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że solidna przeciwwaga mogła by być zdradliwa. Co za problem zawiesić z tyłu 2 tony? Tylko co się wcześniej podda? Ładowacz, hydraulika czy może ciągnik w połowie? Dlatego z przeciwwagą bym nie szalał, bo taki teleskop nie jest raczej po to by podnosić 2 tony na maksymalnie wysuniętym ramieniu, tylko by coś podwalać daleko, albo wysoko ułożyć snopka. Dlatego solidna przeciwwaga raczej nie jest dobrym pomysłem, bo wraz z zwiększą masą zawieszoną na ładowaczu zwiększamy ryzyko wywrotki.

 

Warto zwrócić uwagę, że na filmach wszystkie te ładowacze pracują na utwardzonej nawierzchni. A większość rolników układa stogi na miękkim polu, a taki teren rządzi się innymi prawami, tam o wywrotkę z takim wysięgnikiem nie trudno.

 

Dlatego skrobnąłem do producenta mail, czy przypadkiem nie planują wprowadzić jako opcji stabilizacji przedniej osi. Coś na wzór tego:

1272706529588_1_large.jpg

1272706536800_1_large.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj