Raczo

Pompa wtryskowa do TL100

Polecane posty

krolikNH    56
Ale orginalne som bardzo drogie :rolleyes:

 

Wiadomo, że za dobre rzeczy trzeba niestety zapałcić, ale tur do TL to strzał w dziesiątke idealny ciągnik do tura. Weź droższy, nie będziesz żałował :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Tak jak wyżej 50 patoli trzeba co najmniej położyć niestety. Ale ze dobre rzeczy trzeba płacić. :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Ale orginalne som bardzo drogie :rolleyes:

podobno jak sie weźmie narpiew za dopłata osprzet (Joy u te uchwyty do Tura przy ciagniku) a za jakies 1 miesiac albo 2 Tura (tez za dopłata) To wychodzi taniej o kilka tysiacy (tak mi tata mówił)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz789    0

jednak 50 tys to za dużo, u mnie w okolicy diler NH montuje na swoich ciągnikach tury z firmy Metal-Fach i moim zdaniem ni sa takie złe chociaż to polska firma no i cena ok 20 tys,czyli zostaje jeszcze 30 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Tl100A jest naj najmniej awaryjnym ciagnikiem z rodziny ciagnikow New holland

ale caly czas czekamy na jego nastepce masie juz niedlugo ukazac

TL100 To podobno jest i bedzie bardzo awaryjny!!!

Ale juz TL100A jet to niebo a ziemia ;):P


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
jednak 50 tys to za dużo, u mnie w okolicy diler NH montuje na swoich ciągnikach tury z firmy Metal-Fach i moim zdaniem ni sa takie złe chociaż to polska firma no i cena ok 20 tys,czyli zostaje jeszcze 30 tys ;)

 

ja jestem tego zdania ze lepiej kupić sobie stolla czy quicka na taki traktor jak NH TLA

 

moim zdaniem polskie tury maja za dużo stali na sobie a to jest zbędne obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Jeden gospodarz ma u nas od wiosny właśnie TL100A. Miał wziąć na początku forterre 11441, ale jednak zdecydował sie kupić Nh. Bo podobno niższy, no i do koloru do drugiego nh (tm120), którego posiada.

Wierzcie lub nie, ale pożyczył od nas naszą obrotówkę 4x40 kvernelanda, i podobno miał ciężko, ale dawał radę. Jak twierdził - TL-ka ma znacznie lepsze opony od TM-a (rzadszy bieżnik) i w pługu szły prawie równo. Spalanie w orce = ok.11l/mtg

Początkowo myślałem, że jako główny nie dawał by rady, ale widząc jak znajomy skutecznie męczy swojego, myślę, że do gospodarstwa do 50 ha, mógłby być, pod warunkiem, że nie musiałby chodzić w ciężkim agregacie uprawowo siewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

Juz mialem okazje widziec nowa TLA ma intelculer nowy filtr powietrza

postaram sie przeslac zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Czytam i widzę, że TL100A ma bardzo dobre opinie. Czy warto ten traktor kupic za 130 000 netto, czy też uważacie, że za te pieniądze mozna nabyc coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

jak nie masz za duzego gospodarstwa i nie potrzebujesz duzego trkatora to to jest strzał w 10 ! naprawde polecam! sam miałem takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Na średnie gospodarstwa jest w sam raz zwinny ergonomiczny i zewnętrznie ładnie wygląd i mało spala B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Godpodarstwo 200h. Ten traktor miałby by jako pomocniczy zamiast wysłużonej 912 z Ursusa. Miałby by byc przeznaczony głównie do transportu, siania nawozu, opryskiwacza i siewnika do kukurydzy. Alternatywną opcją jest zakup używanego Ursusa 1014, bo brak napędu to główna bolączka 912. Dylematem pozostają kwestie finasowe (jak zawsze.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no to moim zdaniem to jest dobry traktor do takich robót. w sam raz nie jest duzy ale dosć mocny (100km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDragon    1

A ile tak łyknie TL-A na godzinę ciężkiej pracy?

 

A na polskiej stronie ukazał się już następca, ale niestety tylko suche dane techniczne, żadnych zdjęć i bardziej szczegółowych opisów; coś tam jest na stronie amerykańskiej ;)


www.up.poznan.pl/knir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

TL90A przy orce Z Pługiem 4x40 Spalił u mnie tyle co zetor 7211 a zrobił szybciej robote;) (ja nie żartuje)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak kumpel ma tl90a 7 lat i nie ma zadnych awari nul!

linka się tylko od sthola przetarła!!!

całuje ten ciągnik bo tyle co on piachu turem na woził to szok! 3500 mtg i tulejki w turze wymieniał

 

najlepszy ciągnik w gospodarstwie z pośród 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwin    0

Użytkuje TL100 już 11 rok i były raptem 2 awarie które go na krótko unieruchomiły, rozrusznik i alternator. Zrobiłem też końcówki drążków do luz się duży zrobił i opony ścinało. W dalszej przyszłości czeka mnie wymiana siłownika od podnośnika bo lekko się poci. Ogólnie baardzo polecam wg mnie udany sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj