Raczo

Pompa wtryskowa do TL100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krolikNH    56
tl 100 to największa poraszka koncernu case i nh mi juz w 1 roku padło : silnik przeciw wagi dach sie wygnią ,schodki odpadły , pompa wtryskowa 4 razy szlak trafił skrzynia biegów i wiele innych rzeczy jednym słowem Rupieć

 

I co jeszcze dętki powypadały z opon, rura wydechowa poleciała w kosmos, kogut zamiast na bursztynowo migał na zielono?


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

wydaje mi sie że pójda na całego i zmienia stara TL wizualnie i wprowadza pare kucyków więcej i moze ciezsza bedzie... wielka niewiadoma ^_^

Edytowano przez robertbara
Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CNH    1

widzialem odpowiednik case a odpowiednik NH T5500

niezla maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

seria TL jest ciagnikiem bardzo udanym super współgra z ladowaczem czolowym

Edytowano przez robertbara
Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mój sąsiad ma TL-a. Brał równo jak ja brałem JD, czyli 3,5 roku temu. Coś mu w elektronice nie gra, jakieś kostki wymieniał i teraz nie działa mu przedni napęd, ładuje obornik z pługiem zaczepionym bo wiadomo w Turze to bez 4 x 4 jest problem.

 

Ogólnie...szału nima :(

 

Folderowa masa ciągnika bez obciążników 3600 kg -ciągnik do lżejszych prac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Mój sąsiad ma TL-a. Brał równo jak ja brałem JD, czyli 3,5 roku temu. Coś mu w elektronice nie gra, jakieś kostki wymieniał i teraz nie działa mu przedni napęd, ładuje obornik z pługiem zaczepionym bo wiadomo w Turze to bez 4 x 4 jest problem.

 

Ogólnie...szału nima :(

 

Folderowa masa ciągnika bez obciążników 3600 kg -ciągnik do lżejszych prac :(

 

A ile on ma mtg? moze sie trafił taki model zły ;/ bo słyszałem ze TL są dobre a TDD są bardziej awaryjne ;]

 

A ile waży twój JD?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Popraw nazwe tematu bo TL100 juz nie produkuja Tylko TL100A!!!!!

no to zawsze mozna podyskutowac o NH tl100


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

ja słyszałem ze tare TL100 faktycznie były awarujne ale bez przesady nie wszystkie... i spotkałem sie w mim życiu z 4 TL100 i jednym TL80. faktycznie nie którzy mieli problemy a nie którzy porostu nie dbali i tyle no co tu gadać np facet prasował mi TL100 słome mił napukane 990 MTH w niecały rok był głównym ciagnikiem na 120ha pracował z3m gruberem z 4korpusowym obrotkiemi praktycznie co dziennie jezdził z paszo wozem ogólnie ciagnik nie miał życia lekkiego i pracuje do dzsiaj juz nie jak ciagnik główny tylko pomocniczy ale nadal sie swietnie spisuje ... a jego somsiad tez posiadł Tl 100 i wciagu 3 lat wymieniał 2 razy sprzęgło a o przeciekach nie wspomne przyczyna niedbalstwo ciemnota ... a co do TL-A to juz inna bajka zdecydowanie duzo lepsze i nies łyszałem w mojej okolicy zeby ktos miał problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Jest to fajny ciągnik w miarę delikatny mało elektroniki. Uciąg słyszałem że nie najgorszy. Zawsze NH wykonanie dobre jako ciągnik główny na do 50 ha zda egzamin tylko jest lżejszy od TSA a do czwórki obrotowej to znaczna wada. Ja bym chyba kupił TSA. Wejdź na stronkę i sobie zobacz http://www.newholland.com/h4/products/prod...;series=2286511 a tu masz link do galerii

http://www.newholland.com/h4/products/idvg...eriesid=5381511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Poczekaj na ulepszoną wersję TL100A teraz bedzie to T5540 więcej koników no wejdz na ten temat Czy ktoś słyszał o nowy modelu NH T5500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam na TL100 ale mam jeszcze starszą wersje z 2004roku. Ten nowy TL100A ma większy udźwig podnośnika , i jest o 5 koni silniejszy od zwykłego TL100. Fajna maszynka.


NEW HOLLAND !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
ja nie narzekam na TL100 ale mam jeszcze starszą wersje z 2004roku. Ten nowy TL100A ma większy udźwig podnośnika , i jest o 5 koni silniejszy od zwykłego TL100. Fajna maszynka.

 

Jakie prace nim wykonujesz...?? ;)

 

Ile Ci tak spala...?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jest mój najmniejszy ciągnik. Robi lekkie roboty. Duzo turem pracuje, opryski robi, z prasą jeździ i czasem jakąs maszyne pociągnie jak inne są zajęte. Różnie pali nie wiem ile dokłądnie nie badałem tego.


NEW HOLLAND !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

Tl100A jest naj najmniej awaryjnym ciagnikiem z rodziny ciagnikow New holland

ale caly czas czekamy na jego nastepce masie juz niedlugo ukazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz789    0

KASJER a ta ulepszona wersja to sporo ma się różnić, ale i tak nie mam juz wyboru bo ja we wniosku na TL-A złożyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Mój wujas ma TL100A. Użytkuje od września, nowy. Ciągnik malina, ładny, zgrabny, ekonomiczny. Ciąga 4 skibowy pług, sztywny, na II klasie ziemi (gliny). Ziemia bardzo ciężka do uprawy, a ciągniczek sobie daje rade bez niczego. :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz789    0

Po waszych postach widzę ze jednak dobry wybór zrobiłem,z tym NH bo jeszcze planuje na niego tura założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Po waszych postach widzę ze jednak dobry wybór zrobiłem,z tym NH bo jeszcze planuje na niego tura założyć

tylko biez tura orginałke NH wtedy ciagnik bedzie wsam raz pracował!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj