Zaloguj się, aby obserwować  
qamil

laptop pomóżcie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qamil    0

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić sobie laptopa i nie wiem który z poniżej wymienionych okaże się lepszy. Może ktoś posiada któryś z tych (sprzętów) i mógłby mi udzielić jakiś cennych informacji na ich temat. Który będzie najlepszy lepszy?

 

http://allegro.pl/laptop-msi-cr630-p340-2x2-2ghz-320g-2gb-ati-hd4270-i1356234397.html

 

http://allegro.pl/szok-toshiba-c660-12u-p6100-2gb-250g-gma-hd-led-i1363560722.html

 

 

http://allegro.pl/najtaniej-hp-625-v120-15-6-hd-2gb-250gb-bt-hdmi-i1356235167.html

 

http://allegro.pl/lenovo-g565-p340-2gb-320gb-hd4270-free-dos-i1358211911.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:rolleyes: z tych czterech wybrałbym Lenovo za tą kaske nie złe parametry,fajny prezencik pod choinke :rolleyes:


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

Lenovo i MSI mają takie same parametry :rolleyes: jeśli chodzi o te co wymieniłeś to zastanawiałbym się między tymi dwoma a wybrałbym to co mi bardziej do gustu przypadło :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasseyRap    0

No to tak:

 

MSI

- tylko dwa porty dla USB - niekiedy będzie to uciążliwe, ponieważ pod jednym myszka i zostaje nam tylko jeden wolny, karta graficzna szału nie robi, ale jak nie jesteś maniakiem gier, oraz nie musisz używać takich programów jak autocad, to ok. 2GB ramu to tez nie za wiele. Brak bluetooth.

 

+ 16:9 bardzo dobrze, robi różnice niż zwykły i to sporą, podświetlanie LED również robi ogromną różnicę w jakości obrazu, a połączenie tych dwóch parametrów daje fajny efekt; fajna sprawa klawiatura numeryczna, nawet podczas używania kalkulatora robi różnice a co dopiero jak używamy jakieś arkusze kalkulacyjne.

 

Toshiba

 

Parametry zbliżone do MSI, również 16:9 i LED, posiada już bluetooth, najszybszy procesor,

 

HP -

 

brak LED i 16:9, karta graficzna porażka, procesor niby 2200 taktowanie ale pamięć tylko 512

 

Lenovo- wsumie podobny do toshiby i MSI

 

Najlepiej z nich wszystkich wypada Toshiba, najlepszy procek, z LED i 16:9, wi-fi, bloutooth, niby ta gwarancja taka spoko, firma dobra, dobry serwis gwarancyjny w PL ( nie to co Acer ) Toshiby zawsze miały fajne klawiaturki ( miłe do pisania ), najlepsze klawiatury posiadają Asus'y te chocolate keyboard czy jakoś tak, ale są rewelacyjne.Zapytaj czy da rade do niego wsadzić 4GB ramu, bo wtedy mógłbyś zainstalować windowsa 64bit i w połączeniu z tym prockiem śmigałby jak ta lala ;) a przy tych 2gb i systemie 32bit procesor nie będzie miał możliwości wykazania się na maxa. Kombajnem do gier to ten komp nie będzie, jak zresztą żaden z wyżej wymienionych więc cudów się nie spodziewaj.

 

A który wybierzesz to twoja sprawa, ponieważ jakieś różnice w cenach są. Popatrz może za laptopami firmy Samsung, wbrew pozorom są to dobrej jakości laptopy w przystepnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

tą Toshibe boli trochę zintegrowane GPU a co do klawiatury widzę, że taka sama jak w mojej A500 czyli mocno świecąca i lubiąca gromadzić odciski palców, ja swoją czyszczę co najmniej 3 razy w tygodniu. ale wygodna jest i to bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

co do wybory laptopow radze zapoznac sie z TYM rankingiem. Dla mnie podstawa w laptopie to bezawaryjnosc, reszta w podobnej cenie jest zblizona.


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Wszystkie laptopy mają zbliżoną cenę. Osobiście posiadam innej firmy. Jeżeli komputer będzie używany do gier i do montowania filmików, to lenovo również polecam a jak nie tylko do pracy to wsio ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Jak myślicie który z tych laptopów byłby dobry do tylko przeglądania internetu i słuchania muzyki??. No może czasem weżnę go do szkoły bo już mi się nie chce pisać. :rolleyes:

 

Link 1

 

Link 2

 

Jest jakaś znacząca różnica między ADM a Intelem w wydajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

myśle że w twoim przypadku to może któryś z tych co ja napisałem w 1 poście skoro mają być glównie do netu i muzyki to chyba nie nie będą złe :);)

 

 

dzięki wszystkim za pomoc, ale ostatecznie wziąłem coś innego.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Złe może i by nie były, ale jednak trza myśleć trochę przyszłościowo :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Jak myślicie który z tych laptopów byłby dobry do tylko przeglądania internetu i słuchania muzyki??. No może czasem weżnę go do szkoły bo już mi się nie chce pisać. :D

 

Link 1

 

Link 2

 

Jest jakaś znacząca różnica między ADM a Intelem w wydajności?

 

Różnica trochę jest, bo powiedzmy 2GHz Intela są lepsze od 2GHz AMD, kiedyś przeglądając wymagania gry było napisane, dokładnie nie pamiętam, ale coś w ten deseń, że procesor powinien być 2,1GHz Intel, bądź 2,4GHz AMD. Więc skoro konkretny parametr dla różnych firm ma różne wartości to coś w tym musi być.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj