00hodowca00

Case JXU 95 czy Deutz Fahr 420

Polecane posty

ChiquitaB    754

kolego aktualnie nie trafiłeś z porównaniem bo w mercedesach chińskie części montują:) taka mała odskocznia:D Dla mnie obie te maszyny są fajne i dobrze będą się spisywały. W sumie DF lepsza skrzynie ma ale case prawie 800kg większego udźwigu, masa ta sama. musisz kolego jechać obejrzeć maszyny obie i sobie porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

jak za tą cenę to chyba Case a resztę możesz zainwestować w inne maszyny... na początku obstawiałem za DF, ale jak zobaczyłem cenę to zmieniłem zdanie, bo Case jest niewiele gorszy od DF, a jest duża różnica w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

@StasiekS mercedes jak dla mnie to Jd a Fendt to Audi a volkswagen jest jak Deutz a case to opel jeśli już mamy samochody podporządkowywać traktory... a co do nich to ciągnik kupuje się na lata i nie powinno sie żałować pieniędzy na niego zwłaszcze jeżeli różnica to około 10 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

w temacie jest pytanie o JXU a nie JX. DF Agrofarm będzie zdecydowanie tańszy od JXU i od JX raczej też, więc nie piszcie o oszczędnościach przy zakupie Case! Moim skromnym zdaniem tto Agrofarm od JX jest lepszy i można go lepiej wyposażyć, ale od JXU to chyba już lepszy nie jest? Ale na pewno zdecydowanie tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00hodowca00    0

dziekuje za zainteresowanie moim tematem czekam na dalsze Moge dodac ze ma ten traktor chodzic z plugiem 3 wywrotkiem,agregat uprawowo-siewny 3m bierny (pytanie jak bedzie zachowywal sie na uwrociach czy nie bedzie przod sie dzwigal)a takze z scierniskowcem 2,6m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

w temacie jest pytanie o JXU a nie JX. DF Agrofarm będzie zdecydowanie tańszy od JXU i od JX raczej też, więc nie piszcie o oszczędnościach przy zakupie Case! Moim skromnym zdaniem tto Agrofarm od JX jest lepszy i można go lepiej wyposażyć, ale od JXU to chyba już lepszy nie jest? Ale na pewno zdecydowanie tańszy.

tutaj masz wiele racji poza jednym małym punkcikiem, jx będzie o wiele tańszy od DF, a jxu trochę droższy od df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

Nie wierzę w to, że JX będzie o wiele tańszy. Agrofarmy zaczynają się chyba od 116 000 netto, za taką cenę to moze JX się nawet dostanie, ale o "wiele" taniej to na pewno nie. Zależy ile da się urwać przy negocjacjach. Ja mieszkam w pobliżu dilera Case i porównywałem ceny z SDF i wyszło jednak, że mam DF-a i Same. Fakt, że interesował mnie model Case Quantum a on choć mniejszy to od JX jest chyba droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

Case Quantum to całkowicie inny ciągnik w porównaniu z jx, i droższy mini tego że mniejszy, a o jakie moce chodzi?? mniej więcej jestem obeznany w case

na dzień dzisiejszy jx 60 to 105 brutto

jx 95 niecałe 140,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

ja sam stoję przed podobnym wyborem i wezmę chyba df...w df są tańsze części i mniej spali :Da o ile droższy jest ttv od zwykłej skrzyni w gs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

@StasiekS mercedes jak dla mnie to Jd a Fendt to Audi a volkswagen jest jak Deutz a case to opel jeśli już mamy samochody podporządkowywać traktory... a co do nich to ciągnik kupuje się na lata i nie powinno sie żałować pieniędzy na niego zwłaszcze jeżeli różnica to około 10 tys....

Za 10 tys. ma do niego 3 letni zapas paliwa. Nie wiem skąd te informacje że Deutz jest o wiele lepszy od Case? Jakieś testy były robione tych ciągników czy po prostu Case ma taką łatkę bo jest mało znany, kupowany w Polsce? Minęły już lata gdy produkowano niezniszczalne traktory. Teraz głównie liczy się ilość i cena a nie jakość. A na taką ilość ziemi traktor się nie przemęczy i będzie mu dobrze służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja sam stoję przed podobnym wyborem i wezmę chyba df...w df są tańsze części i mniej spali :Da o ile droższy jest ttv od zwykłej skrzyni w gs?

części może droższe ale co do spalania to bym polemizował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

koledzy już pisałem o cenach case jc 90 to koszt 128 brutto do końca roku na fulu a DF będę wiedział może dzisiaj ale agrofarm 116 netto bodajże goła 410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

410 full mi w Gądkach wycenił na 131 800 miesiąc temu także teraz może być inna cena...A testy były w Top Technika liczyłem średnią i wyszło tak:

1.Fendt4,3

2.Ferguson 3,9

3.Case 3,8

4.John deere 3,5

5.Valtra 3,2

6.New Holland i Deutz Fahr 3,1 B) czyli wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Możesz zrobić skan lub jak masz dobrą cyfrówkę zdjęcie tego artykułu?

 

No i Case wygrywa. Lepsza cena no i w testach wychodzi że także jest lepszy od Deuzta. Więc nie wszystko co droższe jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

po pierwsze co to za tes?? po drugie czy ten test dotyczył podawanych ciągników po trzecie czy chodzi ogólnie o całą markę?? i zastanawia mnie jeszcze jedno czy case i nh to nie to samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

test top technika...dotyczył tych ciągników..i nie rozumiem pytania przd ostatniego...a na ostatnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Agrotron155 Gdyby Deutz wygrał ten test to jeszcze bardziej byś polecał autorowi ten traktor. I nie jestem zwolennikiem Case.

A Case i NH należą do tej samej spółki kapitałowej(CNH), której w większości właścicielem jest Fiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

wiem, że Case (ale nie wiem jaka wersja) i NH TD to te same ciągniki, tylko mają inną maskę i trochę mogą różnić się ceną:huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

wiem, że Case (ale nie wiem jaka wersja) i NH TD to te same ciągniki, tylko mają inną maskę i trochę mogą różnić się ceną:huh:

case JX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

test top technika...dotyczył tych ciągników..i nie rozumiem pytania przd ostatniego...a na ostatnie nie wiem

bo mi chodziło o to czy agrofarma do jxu porównywano czy do jx...

@Stasiek S nie domyśliłeś się o co mi chodzi wiem przecież że to jeden koncern tylko zaszokowała mnie różnica w ocenie końcowej czyli średniej punktów skoro case i nh to jest to samo dlaczego taka różnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

no to właśnie seria JX i TD to to samo, a jak jest z innymi seriami to nie wiem, bo się nie interesowałem tym za bardzo :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie musi to być to samo. Mogą mieć wspólne części, podzespoły ale inaczej skonfigurowane, mogą różnić się na przykład drobnymi rzeczami(pompy hydrauliczne, kabiny itd.). Tak samo jest w motoryzacji. Wiele mark korzysta z tej samej płyty podłogowej, silników a jednak w testach mają różne oceny mimo wielu podobieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosek54    1

zgadzam się z przedmówcą...aha jeżeli o to chodzi to nie wiem bo miałem zapisane tak jak napisałem a gazetę gdzieś zapodziałem...ale przypuszczam że jeżeli jx to to samo co TD to raczej będzie to JXU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj