lasina

John Deere 1177-Opinie

Polecane posty

JD1052    131

Oba to te same lata, 1188 ma 6 wytrząsaczy a 1177 5, poprostu mnijeszy i większy.

bariBan    1

Rozglądam się za kombajnem i słyszałem że JD(głównie interesuje mnie model 1177 lub 1170) mają większość jak nie wszystkie elementy, łożyska, śruby, gwinty mierzone w calach a nie metryczne. Czy to prawda? Trochę mnie to odstrasza. Alternatywnie rozpatruje claasa dominator ale jednak do tej pory JD bardziej przypadał mi do gustu. Proszę o opinie doświadczonych użytkowników 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekBuawski
      Witam, Czym różni się kombajn John Deere 1450wts od cws? Pozdrawiam
    • Przez Leobone
      Ostatnio sieci mi zaznaczona kontrolka  nie bardzo wiem od czego jest...
      Będę wdzięczny za podpowiedź

• Przez ZetorPower
      Witam mam takie pytanie w john deere 2058 i podobnych jest ponoć możliwość zawieszenia hedera na "poduszcze hydraulicznej" nie wiem jak to nazwać fachowo chodzi o to ze  heder nie posiada tych wąsów pod podłogą do kopiowania terenu ale podobno da się to ustawić jakoś na hydraulice żeby był tak jak by pływający, jest w podłodze jakis zegar od cisnienia ale nie mam pojęcia jak to ustawic żeby se pływał po ściernisku a nie nabiera mi ziemi jak za nisko zejde niechcący. Jak ktoś wie o co w tym chodzi proszę napisać 
    • Przez lexus9333
      Witam
      Słuchajcie, rozbierał ktoś z was może napęd variatora napedu bębna młócącego w Jd 2056, z tego co wiem inne modele mają te same podzespołu. U mnie schodzi ciśnienie z variatora przez co beben traci obroty. Jest tam jakiś uszczelniacz, poradzcie coś
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj