Masseyek6290

Rozsiewacz nawozu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WitekW    0

Co sądzicie o rozsiewaczach marki Woprol?

demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

bezsieci1    0

Witam!

Posiadam rozsiewacz do nawozu rauch MDS 921. I mam pytanie do osoby która przeprowadzała gruntowny remont tej maszyny.A mianowicie czy pomiędzy rozgniataczem brył a blachą kwasówką jest jakiś uszczelniacz?

Wiadomość z agroFakt.pl

maroko    26

Prawdą jest że rozsiewacze dla Akpila robi Woprol? czy to te same rozsiewacze tylko z naklejką Akpila ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RolnikMateusz
      Chciałbym sie spytać który lepiej sie opłaca rozsiewacz nawozu (jednotarczowe)
      Motyl jest lepszy
      Czy lej
      tu macie rozpisane o nich
      http://www.rolnicze-maszyny.pl/rozsiewaczl.php
    • Przez Minkes
      Witam! Szukałem ale nie znalazłem... Podpowie ktoś jak łatwo zmienić taśmę w rnp/rcw? Taśma zgrzana na okrągło.
    • Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie czy rozsiewacza amzaone za f lub ZA U były malowane tylko na zielono i reszta na pomarańczowo czy tależe w ZA U cą czerwone bo wydaje mi sie ze są czerwone ale nie moge znaleźć takiej farby czerwonej do amazone jak szukam tylko zielone są i pomarańczowe? Czy poprostu wydaje mi sie tylko że tależe sa czerwone bo farba wyblakła przez tyle lat a tak naprawdę są pomarańczowe?
    • Przez karol
      Niedawno kupiłem rozsiewacz BOGBALLE L2 może ktoś z Was ma podobny?? co sądzicie o tych rozsiewaczach?? Kolega ma podobny tylko, że starszy jest z niego zadowolony dlatego też kupiłem a Wy co o nich sądzicie??
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj