Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano7

MAYER.Napiszcie co o nim sadzicie.:)

Polecane posty

sebastiano7    0

przymierzam sie do kupna w najblizszej przysszlosci wozu paszowego.Zastanawiam sie nad tym mayer-em ale nie sano tylko oryginalnym silokingiem,jednak nie jestm do konca pewny czy jest to dobry sprzet.Dlatego prosze o jakies opinie i porady co do niego.Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupna w najblizszej przysszlosci wozu paszowego.Zastanawiam sie nad tym mayer-em ale nie sano tylko oryginalnym silokingiem,jednak nie jestm do konca pewny czy jest to dobry sprzet.Dlatego prosze o jakies opinie i porady co do niego.Z gory wielkie dzieki.

Siloking to paszowozy sprzedawane na rynek Niemiecki, w Polsce jest to Sano. Te paszowozy niczym się nie różnią od siebie tylko naklejkami.Ich producentem jest firma Mayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomsky    0

Mam 5 m3 solidne wykonanie, mocna przekładnia ale bez reduktora wiec duże zapotrzebowanie na moc jak na tą pojemnośc wozu. Generalnie ocena na 3+ tylko 4 noże wiec długi czas mieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Znalazłem oferte sprzedarzy paszowozu mayer z przekładnia redukcyjna i zastanawiamsie nad kupnem? Co o nich sadzicie? Wszystkie maja 4 noze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigerqq    1

mam taki wóz 11m3 i powiem Ci szczerze że to jest jeden wielki niewypał. Ciągle psuje się taśma która wyrzuca tmr, w przekładni coś hałasuje jakby w każdej chwili mogło coś pęknąć a na dodatej potrzebuje mocnego ciągnika jak na tą pojemność no i długi czas mieszania.... poszukaj coś innego kolego

 

aha i zapomniłem napisać o wadze która już nie działa z 3 lata bo nikt nie potrafi jej naprawić a cena nowej jest delikatnie mówiąc trochę wysoka...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj