Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano7

MAYER.Napiszcie co o nim sadzicie.:)

Polecane posty

sebastiano7    0

przymierzam sie do kupna w najblizszej przysszlosci wozu paszowego.Zastanawiam sie nad tym mayer-em ale nie sano tylko oryginalnym silokingiem,jednak nie jestm do konca pewny czy jest to dobry sprzet.Dlatego prosze o jakies opinie i porady co do niego.Z gory wielkie dzieki.

przymierzam sie do kupna w najblizszej przysszlosci wozu paszowego.Zastanawiam sie nad tym mayer-em ale nie sano tylko oryginalnym silokingiem,jednak nie jestm do konca pewny czy jest to dobry sprzet.Dlatego prosze o jakies opinie i porady co do niego.Z gory wielkie dzieki.

Siloking to paszowozy sprzedawane na rynek Niemiecki, w Polsce jest to Sano. Te paszowozy niczym się nie różnią od siebie tylko naklejkami.Ich producentem jest firma Mayer.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomsky    0

Mam 5 m3 solidne wykonanie, mocna przekładnia ale bez reduktora wiec duże zapotrzebowanie na moc jak na tą pojemnośc wozu. Generalnie ocena na 3+ tylko 4 noże wiec długi czas mieszania.

Soltys85    16

Znalazłem oferte sprzedarzy paszowozu mayer z przekładnia redukcyjna i zastanawiamsie nad kupnem? Co o nich sadzicie? Wszystkie maja 4 noze??

tigerqq    1

mam taki wóz 11m3 i powiem Ci szczerze że to jest jeden wielki niewypał. Ciągle psuje się taśma która wyrzuca tmr, w przekładni coś hałasuje jakby w każdej chwili mogło coś pęknąć a na dodatej potrzebuje mocnego ciągnika jak na tą pojemność no i długi czas mieszania.... poszukaj coś innego kolego

aha i zapomniłem napisać o wadze która już nie działa z 3 lata bo nikt nie potrafi jej naprawić a cena nowej jest delikatnie mówiąc trochę wysoka...

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować