Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

catur    0

Rozmawiałem ze znajomą z agencji i powiedziała, że w ślżskim zazwyczaj odpada ok. 100 wniosków.

piotr2691    2

Ja w poprzednim naborze zmieniłem agregat uprawowo-siewny z 2,5 na 2,7 bo mi się trafił fajny siewnik. Zmianę wpisałem przy okazji poprawek i powiem wam że mnie babka zdrowo zje... ale zmianę przyjęła ; )

no ale wazne że przepuściła Ci takie coś :pp bez aneksowania i Wgl. bo w sumie nie było to możliwe w tamtym naborze... ciesz sie że Ci uznała :)

a co do zmiany, to trzeba by było sie zapytać w Agencji, najlepiej tam gdzie to będą robić... ale myślę że Oni idą na ręke, to też ludzie, nie są po to żeby tylko nas uwalić :)

@Catur -> ale to nie z tego powodu ze braknie kasy, tylko przez zaniedbanie rolników, że nie oddaja poprawek lub też kombinują i Agencja odmawia pomocy, myśmy byli w ostatniom naborze (2009) przed końcem listy, dobrze ze było mało wniosków i kasy wystarczyło, bo losowanie było... no i dostalismy umowe na biórko po poprawieniu wniosku...

Mysle że teraz będzie podobnie, że wystarczy dla wszystkich, którzy serio chcą wziaść coś tych pieniędzy...

Edytowano przez piotr2691

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    193

takie zmiany z nowych na uzywane i odwrotnie wiaza sie ze zmiana zapisu w zestawieniu r-f a to oznacza ze w poprzednich naborach trzeba było robic aneks po podpisaniu umowu. natomiast w tym naborze jest opcja jednokrotnej zmiany zestawienia r-f pod warunkiem ze nie zmini sie cel operacji.

wildagro12    3

A niby dlaczego zmiana maszyn z nowych na używane wiąże się ze zmianą R-F? Przecież w R-F nie trzeba określać, że maszyna jest nowa czy stara - trzeba to zrobić w opisie operacji t.j. określić rok produkcji maszyny.

daro87    1

Witam może ktoś wie jaka sytuacja jest w lubelskim? ile jest złożonych wniosków? troche się martwię bo mam mało ESU...mam nadzieje że pieniędzy starczy dla wszystkich :) pozdrawiam

ksys    2

Wczoraj w Lublinie ok.9-tej składałem wniosek to na potwierdzeniu przyjęcia mam numer 13xx w porównując z numerem podczas poprzedniego naboru to powinien być taki numer złożenia.Nie wiem czy z powiatów są numery razem.

b0gdan    85

powiedzmy że w powiatowych jest 2000 wniosków, to dla wszystkich na luzie wystarczy :)

daro87    1

czyli powinno wystarczyć pięniędzy dla wszystkich a nawet jeszcze zostanie pieniędzy na być może nasępny nabór biorąc pod uwagę szcunkowy limit ponad 4000 wniosków dla lubelskiego;)

Wacek21    35

Czyli jesli odpowiednio wczesnie powiadomi sie o zmianie agencje to powinno udac sie zmienic ciagnik nowy na uzywany, jeszcze mogłby mi ktos napisac co to R-F ???

Junkers    42

Niedawno wróciłem z Łodzi i o godzinie 11.08 miałem nr.2162, przede mną było 12 osób, jutro ostatni dzień jeszcze <_<

witam panowie składałem dzisiaj w kielcach o godz. 11 to czekałem 40 minut numer mam138x,jak już wychodziłem to całe schody załadowane chętnymi myśle że wszystkich będzie około 1600,a więc robi się nieciekawie.

czukcz    0

Czyli w Kielcch zgodnie z przewidywaniami, a nawet troszkę lepiej skoro za 3 godz. przyjęli tylko 30 parę wniosków, jeżeli to jest faktycznie razem z mleczarzami to tragedii nie ma...

paul190    0

Arturwloszczowa - teraz to już tylko na luz aby luty przeczekać. Jutro wybieram się do Kielc, to przy okazji zawiozę żony wniosek o płatność z MR - zobaczymy jak jutro będzie w OR w Kielcach. Jak będzie się kogo zapytać jak z numeracją, to dam znać. Tak przy okazji - jesteś z samej włoszczowy? - czy okolice?

piotr6340    0

to ponad 100 wniosków przybylo za 2 dni... moze nie wyczerpia limitu dla śląskiego :))) :rolleyes: B)

Ja byłem 25 stycznia i miałem 411 godzina 11,59

przemol87    43

Niedawno wróciłem z Łodzi i o godzinie 11.08 miałem nr.2162, przede mną było 12 osób, jutro ostatni dzień jeszcze <_<

potwierdzam

ok 12:30 bylem w agencji i pracownicy powiedzieli mi ze maja blisko 2 200 wnioskow + to co dojdzie poczta

z tego co jeszcze mowili to w łódzkim prawdopodobnie dostaną wszyscy dotacje ale podkreslam PRAWDOPODOBNIE

michalk    22

witam panowie składałem dzisiaj w kielcach o godz. 11 to czekałem 40 minut numer mam138x,jak już wychodziłem to całe schody załadowane chętnymi myśle że wszystkich będzie około 1600,a więc robi się nieciekawie.

nie jest tak zle jeszcze przeciez tylko jutro:) ja mam nadzieje ze przejdzie wszystkim zobaczymy:)

PetrCech22    1

do wloszczowy mam nie daleko ok 30 km ale to juz inne wojewodztwo jest u mnie:) no to duzzo przybywa ostatnio wniosków

franek1995 bez problemu możesz zmienić zdanie tylko aneks do umowy będziesz musiał napisać i cena siewnika nie może przekroczyć ceny tura czy jakoś tak miałem identyczna sytuacje...

vicia1223    10

powiat łosicki woj mazowieckie dziś około 20 wniosków , normalnie było 5-7.także zainteresowanie duże. na mazowieckie daję 5 tyś wniosków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha