Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

wolowik    22

dziś koło 11tej w Lublinie mój nr (chyba bo tak zerknąłem pani przez ramię) 18xx a kolejka kilka osób ale bez naporu. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Vrykoulakas    11

w łodzi to talny lajt wszycy co złożą to pewnie dostaną tak myśle do 1500 a mogą przyjąć 3500 :)

chyba cie ozłocę ;) dałeś mi cień szansy na nadzieję ;) (mam 4,5 ESU :( )tylko czy te 1500 to z mleczarzami czy tez bez ?? mam nadzieję że "z".

mats91    0

Mam pytanie a jaką datą spisać dzierżawę bo była by od tego roku to spisać od 1 stycznia na 7 lat.

PetrCech22    1

Wojewodztwo Śląskie dzis godz 13, numer 32X złozonych w OR.:) wiec jest light:)

Edytowano przez PetrCech22

lukaszz110    2

a wiecie jak w dolnoślaskim ja jak składałem to miałem 130 chyba a potem widziałem 175 ze była a jak teraz jest??

danielhaker    828

Na stronie ARiMR jest napisane że 15,2tys. już złożono. Myślę że do końca tygodnia nie dojdzie do tych 19tys.

murtek    122

Przyłączam się do pytania @lukaszz110...

W zeszłym tygodniu (we wtorek) było złożonych ok 300 wniosków

lukaszz110    2

murtek3 to dużo ja byłem koło południa z MR to widziałem ze przyjeli 175 to do 15.30 doszło do 300 bardzo możliwe

miszka31    29

ale bez oddziałów powiatowych :)

można powiedzieć że w powiatowych oddziałach mizerne zainteresowanie, powód? brak wstępnej weryfikacji :)

b0gdan    85

w wojewódzkich tez różnie bywa z weryfikacją... zależny od humoru przyjmującego, czasem jest czasem nie ma :D

Peron    18

Każdy woli sie pofatygować do wojewódzkiego oddziało, bo w powaiatowych to różnie to bywa, to samo, jeśli chodzi o pocztę... W Łodzi nie jest źle...

Przemo85    13

Do Torunia dzwoniłem w czwartek albo piątek to mieli 1500 wniosków przyjętych razem z mleczarzami, ciekawe ile z tego to mleczarze. Pieniędzy ma starczyć na 820wniosków zakładając że każdy będzie na 150tys zł refundacji...

franek1995    0

witam mam do was kilka pytań wczoraj złorzyłem wniosek i na przykład za miesiąćc chce kupić nowy ciągnik a odpowiedz o rozpatrzeniu wniosku przyjdzie mi za 3 miesiące to na przykład jak by mi przyznali dotacje to by mi oddali za wcześ niej zakupiony ciągnik????

Czy można kupić ciągnik MGR dla mleczarzy ?

Znajomy złożył wniosek na ciągnik , prase i kosiarke i nie wie co teraz ma robić .W Odrze i dilerzy teraz mówią że ciągnika nie dostanie .On jest z województwa lubelskiego .Czy tak jest we wszystkich województwach że ciągnika nie można kupic na MGR mleczarstwo ?

kolego wszystko zalezy jak będzie umotywowany wniosek jak dobrze to i ciagnik spokojnie przejdzie np do ciagniecia obornika i kosiarki roatacyjnej :) najlepiej trzeba było sie zglosic do dosoby co robi biznesplany zaplacilbys i miałbyś pewnosc ze dobrze ktos ci wniosek wypelni

murtek    122

lukaszz110

Sorki, coś mi się poj*ebało. Ok 300 złożonych wniosków było do godz ok 12 w czwartek...

ksys    2

W poprzednim naborze było tak,że zakupy po dniu złożenia wniosku były kwalifikowane,teraz trudno powiedzieć co wymyślili.

bialy2005    193

mozesz kupowac ciagnik ale po dniu kiedy ogłosza liste rankingowa!!!! czytac czytac i jescze raz czytac!!!!. Wszytko jest opisane w instrukcji wypelniania wniosku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha