Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

arekpl3    8

Mam pytanko o ankietę monitorującą, czy w polu wartość dodana brutto nic nie wpisujemy jesli wnosek byl bez wzrostu GVA czy się myle?

Forsze    7

Jak policzyć tą wartość dodaną brutto?

Wiem, że trzeba policzyć ile się sprzedało i ile wydało na inwestycje i koszty, ale co dalej?

bizon1    18

Jak policzyć tą wartość dodaną brutto?

Wiem, że trzeba policzyć ile się sprzedało i ile wydało na inwestycje i koszty, ale co dalej?

I tyle ile Ci zostało to jest wartość dodana brutto a tak na poważnie idź do doradcy i Ci policzy ale darmo nie będzie.

Ja swój dzisiaj złożyłem ale wniosek był bez GVA.

Wiadomość z agroFakt.pl

Forsze    7

I tyle ile Ci zostało to jest wartość dodana brutto a tak na poważnie idź do doradcy i Ci policzy ale darmo nie będzie.

Ja swój dzisiaj złożyłem ale wniosek był bez GVA.

Ja mam z GVA, nie wiesz ile kasują za to?

michal12301    7

Mam pytanie: 5 lat w ciągu których nie mogę sprzedać maszyny branej na MGR liczy się od otrzymania pozytywnej decyzji, daty podpisania umowy czy od daty wypłacenia pieniędzy? Dodam że maszyny były brane w 2012 roku

bizon1    18

Od wyplaty pieniędzy
Czyżby znudziły Ci się sprzety ?

areknn    4
Napisano (edytowany)

Mam pytanie: 5 lat w ciągu których nie mogę sprzedać maszyny branej na MGR liczy się od otrzymania pozytywnej decyzji, daty podpisania umowy czy od daty wypłacenia pieniędzy? Dodam że maszyny były brane w 2012 roku

5 lat od daty podpisania umowy liczymy okres realizacji przy umowach zawartych w 2011-2013 r bez względu kiedy była ostatnia płatność  Jak chcesz potwierdzić to zadzwoń sobie do agencji. 

Edytowano przez areknn

Walterek    0

Hej,

szukam osób, które korzystały z premii w 2011 roku. Mam pewien dylemat upłynął mi już okres 5 lat od dnia wypłaty środków. Moje pytanie dot. tego czy ARiMR przesyła informacje, weksel in blanco etc. o spełnieniu wymagań. Chciałem zmienić rodzaj produkcji, ale nigdzie nie moge uzyskać informacji. Może Wy coś wiecie na ten temat?

damiandg    3

Powiedzcie mi czy da rade jeszcze wziąć jakimś sposobem dotacje do używanego sprzętu?

Fenomen    0

Czolem, 

ma ktos jakies informacje / doswiadczenia odnosnie tolerancji stanu liczebnego stada trzody po przeslaniu ankiety monitorujacej? Ankieta poszla w marcu zeszlego roku, a od tego czasu powoli redukuje hodowle. Czy moge sie jeszcze spodziewac jakiejs kontroli i jesli tak, to jak bardzo stan faktyczny musi sie zgadzac ze stanem z ankiety? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha