Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

skywalker89    39

popieram kolegę, zetorlublin7341 z czego ja skorzystałem z premii dla młodego ale jak było jeszcze 50tys i człowiek był bardzo młody i nie bardzo się tym nawet zajmował, wiecie jak to jest z tymi premiami... teraz ponad połowę dofinansowania na modernizację wykorzystam, bo bałem się całych 300tys bo dopiero zaczynam powaznie gospodarzyć.. jak kolega pisze - powoli do przodu 

fajnie jest mieć nowe sprzęty i w ogóle ale czasem lepiej pomału i spokojnie a nie kredyt i wio a potem załamka na rynku i płacz i lament niestety

KL137    0

Wizytacja zapowiedziana 2 dni wcześniej, telefonicznie informują co trzeba przygotować. Zwrot środków od dnia wizytacji od 2 do 4 tyg.

Przy zakupie maszyn robią tylko zdjęcia tabliczek znamionowych, dowodu osobistego i dowodu rejestracyjnego.

Wiadomość z agroFakt.pl

darek91    0
skywalker89    39

o wkładzie beneficjenta ja nic nie wiem, tylko jaki program i koszt inwestycji... i taką mam zrobioną, zaraz trzeba będzie powiesić ;)

HANK    2

właśnie ja też, swoją trochę skróciłem względem wzoru, w tym tygodniu będę miał kontrolę to przekonam się czy dobra

skywalker89    39

sory, to przez te tablice wystawiane przez samorządy po**bało mi się..  CEL zawarty w umowie i w ramach (jakiego) działania... 

jeszcze nie powiesiłem :P

karolr2    180

Czy orginały faktur podczas składania wniosku o płatność zostają w agencji czy tylko sobie robią ksero. Proszę o szybką odp.

amnowak43    1

Mam pytanie czy po złożeniu wniosku o płatność można zmienić liczbę bydła w prg jeśli jest zakładany wzrost gva poprzez zwiększenie liczby bydła,Chodzi o zwiększenie sprzedaży mleka a zmniejszenie sprzedaży opasów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się