Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

qwer23    3

koledzy jak długo się schodzi z zarejestrowaniem nowego ciągnika??? dopiero teraz znalazły się dla nas pieniądze jednak nie wiem czy zdążymy do końca czerwca ze wszystkim

Rozumiem że "twardego" dowodu rejestracyjnego. Przepisowo 2 tyg. ale może przeciągnąć się do 3...

Edytowano przez alvaroalvaro78

e2visionamd    1

jedna z inwestycji to wymiana pokryć dachowych o pow 350 metrów.. musi być 1 f-k czy można zrobić tak: jedna f-k wymiana pokryć dachowych - materiał , a druga wymiana pokryć dachowych - usługa ? czy musi być identyko jak w zestawieniu z metrażem czy bez metrów ? w ogóle gdzie w wniosku określane bylo jakim systemem inwestycja będzie robiona ( zleconym , mieszanym , gospodarczym ) bo nigdzie nie mam tego ani w kosztorysie.. a w arimr powiedziano mi , że powinno być to określone.. 

alvaroalvaro78 wniosek o płatność 30.04.2015 kontrol 09.06.2015

Ja dzisiaj złożyłem wniosek o płatność. Gibon jak wyglądała kontrola ? Dokładnie sprawdzali maszyny zgodnie z ofertami czy tylko numer maszyny, fotka, tablica i do domu ?

gibon81    0

do 30 września skąd to info kasa za około miesiąc a kontrola była skrupulatna ale miła (nie mieli się do czego doczepić)

gibon81    0

w najnowszym Tygodniku Poradniku Rolniczym str. 13 jest napisane że MR przedstawiło projekt rozporządzenia odnośnie przesunięcia terminu wniosku o płatność ostateczną z 30 czerwca na 30 września

Jeżeli przedłużą do 30 wrzesnia z jednej strony dobrze wykorzystają całą  kase już a z drugiej nowy prow na pewno nie wejdzie w tym roku nie ma szans,

Slavo    6

Kumpel dziś dostał telefon że może podpisać umowę na maszyny (wcześniej nie było funduszy dla niego). termin na wniosek o płatność jaki będzie miał to koniec czerwca. a czas oczekiwania za maszynami do 3 miesięcy.

farmer0023    0

Ja właśnie czekam na tel kiedy umowę podpisać z ARIMR a na maszyny czekać muszę do 2 miesięcy.... muszą przedłużyć termin wniosków o płatność bo to są takie zakupy na hura...

tomcat121    0

Pytanie odnośnie kontroli ARIMR przed płatnością:

Czy sprawdzają przy maszynach jakieś deklaracje zgodności lub karty gwarancyjne?

Czy tylko wystarczy faktura + potwierdzenie płatności + maszyna na podwórku ?

rafooo    4

Faktur nie sprawdzają dowody osobisty rejestracyjny tablica informacyjna PROW  tabliczki znamionowe i fotki robią i wsio ... w ciągu 3 tyg od kontroli kasa była na koncie ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się