Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

zetorr6441    25

Jesli ktos mysli ze wszystkie umowy beda do konca marca to jest w wielkim bledzie ;/

Dzisiaj dzwonilem do kobiety która ma moj wniosek aby zapytac czy lepiej teraz zmienic prase czy po umowie to powiedziala mi ze po umowie nie bedzie opcji bo podpisze ją prawdopodobnie na koniec maja poczatek czerwca;/  tlumacze jej ze ja na woz paszowy musze czekac 3 miesiace a podworka tez w dwa dni nie utwardze bo kazda firma ma swoje terminy a ona na to ze tez ma swoje terminy i kolejnosc i nic zrobic nie moze trzeba czekać, paranoja !

a numer mam kurcze 82X

PATr    238

za 2 tysiące ci to ogarnę i za tydzień będziesz miał umowę

Wiadomość z agroFakt.pl

mikcom20    22

Witam!

Ta cała agencja to o kant d..y rozbić i tyle...

Ja też czekam już ponad dwa tygodnie po drugich poprawkach i niby było wszystko wprzadku aż tu dzisiaj mail że znowu coś brakuje.

Jak oni chcą się wyrobić skoro pytają o takie bzdury czy mam śrutownik i mieszalnik (prowadzę produkcję zwierzęcą i roślinną).

A najlepsze to, to że mam na osobnej kartce napisać uzasadnienie zakupu ciągnika. Może ktoś coś podpowie co napisać?

Ciągnik ma być z turem jeśli ma to znaczenie w tym przypadku.

masej111    0

Mój kolega poszedł z osobą prowadząco jego wniosek w otwarte karty i jej zaproponowa jak to on powiedział popchnięcie sprawy i w 3 tygodnie ogarnoł i umowa ma podpisaną!!!!

PATr    238

Nikt im nic nie udowodni, nie oszukujmy się, nie takie machlojki przechodziły, i akurat termin podpisania umowy jest nie do udowodnienia, gorzej z tym jakbyś maszyny większe przepchał

masej111    0

W naszym Kraju za kase to wszystko sie da a kto co komu udowodni tylko trzeba trafić na odpowiednią osobe!!!

Dziś rozmawiałem z człowiekiem Z ARiMR i powiedział mi że nie ma żadnego terminu że niby do 15 marce moge dopiero odpowiedzi dostać na pół maja i wtedy sie mart i główkój z zakupami!!!!

PATr    238

KE dała czas do czerwca na złożenie wniosku o płatność zapomniała dać tylko agencji terminu na podpisanie umowy i w tym jest problem...

romrom    0

Ja pierwsze poprawki oddałem na początku lutego, drugie 23 lutego, a w zeszłym tygodniu podpisałem umowę. miejsce poniżej 1000, woj. kuj-pom. 

bastotek    1

Dzisiaj dostałem telefon, że moje maszyny mają zawyżone ceny i mam załatwić inne oferty do porównania... ich chyba coś boli...

PATr    238

Ile dałeś im ofert? Standardowo daje się im dwie oferty, jedną zawyżoną, drugą lepszą tam gdzie chcesz kupić. Niektórzy dilerzy mają założone dwie firmy i dają dwie oferty z tego samego adresu rożni się tylko nazwa firmy i przechodzi bez problemu

bastotek    1

Widzisz czytasz mi w głowie bo właśnie tak zrobiłem jak napisałeś i coś się plują, że ceny są za wysokie jak na ten sprzęt.

kamil1616    25

jeżeli polski sprzęt to katalogową cenę można wsadzić żeby się nie czepiali, a zagraniczne to można trochę zawyżyć. 

PATr    238

Ja bym im dostarczył jeszcze ze dwie oferty też wyższe i niech się bujają, muszą uznać

rado_sr    0

Wie może ktoś czy po podpisaniu umowy można kupić maszynę od  innego sprzedawcy niż jest w postępowaniu ofertowym i tabeli we wniosku. Maszyna jest identyczna a cena była by taka sama lub o stówkę zł niższa. Czy taka zmiana wiąże się z  aneksowaniem umowy, wyjaśnieniami, nowym postępwaniem ofertowym i innymi uciążliwymi pierdołami czy po prostu można kupić i nie informować Agrncji o tym?

bastotek    1

Właśnie jeden sprzęt krajowy drugi zagraniczny i czepiają się o ten zagraniczny, właśnie załatwiłem już dwie oferty nowe i im wyśle zobaczę co teraz powiedzą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się