Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

skywalker89    39

z tym zostawaniem pieniędzy to kto jak uważa, ale z tego co widzę mi chyba zostanie grubo ponad 50tys, i jak mam się bawić w doposażanie skoro chcę zejść z drogich maszyn? koledzy radzili, bierz bo dają, drugi raz tego nie kupisz, bierz na fula. to ma stać i ładnie wyglądać i mieć niewiadomo jakie komputery na które ja będę pracował x lat, czy to ma robić na mnie? jakoś kurde robiłem tym co miałem, a jak będę miał nowszy/większy sprzęt z jakimiś prostymi udogodnieniami to i tak będzie super, tym bardziej, że kilka chudych lat pewnie nam się szykuje...

• Like 1

marian20    21

Mój wniosek w ocenie techniczno ekonomicznej od 2 tygodni . miałem dokładniej uzasadnić wielkość i cenę maszyn. Uzasadnienie napisałem na 3 strony podaniowe i nadal czekam

kuba101    4

zetorr dzięki wielkie. ale wiem ze mamy duże pole do popisu pod tym względem bo już tego doświadczyliśmy . :D  

Wiadomość z agroFakt.pl

KL137    0

Wniosek na etapie oceny techniczno - finansowej. Prawdopodobny termin podpisania umowy koniec marca. Miejsce 48xx, esu27 plus GVA. Małopolska.

Umowa podpisana dziś, także teraz maszyny zamawiamy i robimy wzrot i wsio;)

Pozycja 46xx  a prowadzący powiedział że podpisywanie na całego zacznie się dopiero i ze jeszcze 400 osób dojdzie do zielonej listy

masej111    0

Jeżeli Euro bedzie tanieć to 400 osób odleci!!Euro już siadło to i lista zielona już dziś jest krótsza w poruwnaniu do tej wcześniejszej!!!

skywalker89    39

a ja tak sobie pomyślałem, czy możnaby wciągnąć na mgr zakup bram garażowych? Czy też ogrodzenia gosp. i np bram wjazdowych?? 

Rebel21    22

Przyszła mi poprawka do wniosku i uzupełnienie dokumentów pozycja 82xx czy jest sens wogle składać papiery???

freetaxi    172

Były też podobne przeskoki w drugą stronę.

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. 

Tel: 511-293-290.

qwer23    3

Rebel21 u mnie identyczna sytuacja, ja jednak poprawki wyślę bo w naszym "państwie" nigdy nic nie wiadomo, ale szanse równe 0  :P

freetaxi    172

Detonator1221 miałeś jakieś wezwanie do uzupełnień czy poprawek?

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. 

Tel: 511-293-290.

zetorr6441    25

Ja narazie caly czas w gore z 82X na 75X czyli ponad 70 miejsc tylko ze te miejsce g daje bo o umowie ani sluchu :D

Rebel21    22

Rebel21 u mnie identyczna sytuacja, ja jednak poprawki wyślę bo w naszym "państwie" nigdy nic nie wiadomo, ale szanse równe 0  :P

Nom w sumie jeden dzień i bedzie załatwione a może akurat sie uda w co watpie bo za daleko niestety

tak miałem 2 poprawki i od razu były zrobione i widze że coś nie tak bo bylem bliżej zielonej a teraz jestem bardzo daleko 

Detonator1221 miałeś jakieś wezwanie do uzupełnień czy poprawek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha