Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad451    3

jak to jest z ankieta monitorujaca? po 5 latach uzupelnia sie ja? nie moge nigdzie znalezc nic konkretnego

Kamilus5566    12

termin realizacji każdy sobie sam ustalał

pisząc I poprawke jeśli dobrze pamiętam, a wiadomo termin wniosku o płatność to koniec czerwca.

kobra89    66

jak to jest z ankieta monitorujaca? po 5 latach uzupelnia sie ja? nie moge nigdzie znalezc nic konkretnego

Ankieta bedzie co roku, po zakupie maszyn i złożenia wniosku o płatnośc przyjedzie kontrola, i po 5 latach przyjadą sprawdzic czy wszystko jest i czy było używane a nie kupione i stoi.

robson1028    67

Czy orientuje się ktoś jakie są dopuszczone przez ARiMR formy zabezpieczenia pożyczki z której ma być finansowana operacja? Chodzi mi konkretnie o przewłaszczenie - miał ktoś z tym styczność?

lukeczl    1

ja mam weksel i zastaw rejestrowy bez wpisu w dowód w przypadku traktora. a i jeszcze cesję auto-casco

• Like 1

robson1028    67

Jak sprawa z zastawem rejestrowym wygląda to wiem - Agencja się nie czepia, ale jak jest z tym przewłaszczeniem? Teoretycznie z tego co zdążyłem przeczytać nie powinni mieć zastrzeżeń, ale przy przewłaszczeniu będę miał w dowodzie współwłaściciela i tu mogą zacząć się schody... :(

konrad451    3

Ankieta bedzie co roku, po zakupie maszyn i złożenia wniosku o płatnośc przyjedzie kontrola, i po 5 latach przyjadą sprawdzic czy wszystko jest i czy było używane a nie kupione i stoi.

ale ja w 2011 roku skorzystalem z MGR, nie skladalem ankiety jeszcze.. powiedzieli ze po 5 latach mam zlozyc..

zetorr6441    25

Z ta kontrola to nie prawda , w 2008 bralem pierwszy prow i do tej pory kontroli nie mam. Przy drugim w 2010 mialem kontrol po zlozeniu wniosku o platnosc spr tabliczki maszyn i faktory i tyle :)

Pumas    27

No panowie jest dobrze umowa podpisana teraz aby zamawiać maszynki i czekać na nie :):D 

bizon1    18

Konrad przeczytaj ty może umowę i w niej jest napisane co i jak

korsarz    7

Jak trzeba to agencja umie przyśpieszyć i sprawnie ogarnąć nabór i rozpatrywanie wniosków, a jak ich nikt nie pogania to masakra.

konrad451    3

szukalem troche w umowie ale nic nie znalazlem konkretnego, jutro jeszcze poszukam

mialem zlozyc rok temu ta ankiete. kurde, nie wiem co teraz zrobic, mial ktos taki problem?

Edytowano przez konrad451

Marcin133    21

Ja po kontroli.Wszystko ok teraz papiery do wawy i czekanie na zwrot.Prawie dwa lata ale warto warto ;)

Dzwoniłem co z moim wnioskiem, to dopiero sprawdza go druga osoba po osobie prowadzącej i dopiero od niej dostanę "drugie poprawki"... Tempo zabójcze...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się