Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

korsarz    7

do 10 marca mają być wszystkie podpisane wydaje mi sie że nie będą sie pi...lić  i niejeden poleci na aut.

kamil1616    25

U mnie czepiają się tego samego plus parę nowych rzeczy. Tak wygląda że po łepkach sprawdziła i odesłała bo te rzeczy które się powtarzają zostały dostarczone, a dalej tego samego chce paranoja  normalnie. Dodatkowo wyjaśnienia do brony talerzowej i paru innych maszyn

maseey    76

ta do 10 ? :D nie wieże mam znajomego co dopiero pierwsze poprawki otrzymał , to nie realne :)  ja osobiście jestem już po drugich poprawkach i prowadzący mówił że jak wszystko będzie w nich ok to na dniach otrzymam pismo że umowę można podpisywać :) 

martinezo    16

ja we wtorek wysłałem drugie poprawki, pierwsze 29.12. Prowadząca powiedziała, że jeśli znajdzie jakiś błąd to odrzuca wniosek i nastąpi odmowa dofinansowania. Zobaczymy jaki będzie finał tego wszystkiego. Moja pozycja to 37xx.....

darektrax    0

woj. podlaskie, miejsce 1100 na zielonej ,po niedzieli będę podpisywał umowę, wszystko bez większych problemów, mam 35 ha i biorę prasoowijarkę i opryskiwacz 1500 l

kamil1616    25

uzasadniał ktoś z was pług obrotowy tak żeby przeszedł. Bo mam mało hektarów ornych a on wpisany jest jako łąkowy. Jak to uargumentować żeby przeszło?

HANK    2

grunty orne x2, do tego 1/3 łąk, jeżeli nadal za mało wg tabel agencji to mniejszy pług, inaczej raczej nie przejdzie

rafooo    4

ja po dwóch miesiącach dostałem drugie poprawki tydzień temu złożyłem i cisza

krzysztoff    9

do środy mam poprawić jedną tabelę i jak to pani prowadząca powiedziała, 'kończymy sprawę"....

zyz1o    5

a u mnie inne jajca kumplowi brakuje jakies 600 miejsc do zielonej listy i dostal juz poprawki ja jestem juz z ponad miesiac na zielonej i nic cisza woj podlaskie

kobra89    66

ja 1300 miejsce i cisza po 1 poprawkach, dzwonie pytam czasem i otrzymuje taką odpowiedz, wnioski są rozpatrywane według kolejnosci wyznaczonej z listy śmiech :D

kojot2385    38

Miejsce 24XX pierwsze poprawki na początku stycznia a po niecałych dwóch tygodniach już drugie, do środy mam odesłać... Jestem z Wielkopolski a pisma przychodzą z Kielc. U mnie nie zgadzały się zwierzęta. Tzn stan z całego roku był ok ale muszę między grupami wiekowymi zrobić przesunięcia przez co zmienią się też obliczenia. Brony talerzowej też się czepiali ale dlatego że miałem napisane że jest to agregat do uprawy gleby do tego był siewnik poplonów żeby załapać punkty na ochronę śr. Jestem ciekawy co z tego wyjdzie. ( Facet który pisze mój wniosek ma raka i kiepsko z jego zdrowiem) 1500zł jestem w plecy bo zapomniał o ankiecie monitorującej na młodego rolnika, oby w tych papierach było wszystko ok... 

kobra89    66

Ja biore agregat talerzowy oddzielnie z siewnikiem i jakoś do tego sie nie czepiali,

Kamilus5566    12

podobnie mam taka sytuacje jak kolega Kojot2385.wniosek rozpatrywany w kielcach,jestem po II poprawkach,dziś telefon do kielc i odp:wniosek jest w trakcie rozpatrywania,do 10marca muszą być podpisane wszytkie umowy,a jeśl coś z moim wnioskiem be nie tak to pewnie pójdzie do kosza i wskoczy ktoś z białej listy,,, więc ogólnie nic pewnego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha