Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Mateo11441    3

Witam, jeżeli w ofercie mam wstawione standardowe opony w ciągniku to czy przy zakupie można wybrać szersze czy nie? Cena nie ulegnie zmiany.

Wiadomość z agroFakt.pl

masej111    0

Ja jestem 697x i dostałem do poprawki jak myślicie uda sie załapać czy szkoda robvoty

kamil1616    25

Ja na twoim miejscu bym zrobił te poprawki, może coś się zmieni i dadzą kase.

masej111    0

Tyle już czekałem więc trzeba ciągnąć dalej może sie  uda!!Ja tak sobie myśle że jeżeli niektórym dają na białej liscie to chyba szansa jest w hujca chyba nie walą!!!

zyga2905    19

Przede wszystkim dzieki tu za rady chłopaki bo duzo mi pomogły  B)  A moim zdaniem duzo ludzi tzn rolników jak i tych co pamagaja we wnioskach sie nie zna dlatego ludzie beda rezygnowac i kasa bedzie sie przesuwac na nastepnych, żebym ja nie zadzwonił do tej osoby z agencji co prowadzi mi wniosek i dokłądnie sie nie wywiedział co i jak, to bym odpuscił z maszynami bo tak jak i ja, zrozumiała to osoba która pomaga mi we wniosku ze maszyny odrzucono a wyszło cos innego i wciąż jeszcze jest szansa... zobaczymy po poprawkach

Skorpion    1

Mam pytanie. Czy jest ktoś na forum z ogólnopolskiej listy co ju podpisał umowę??

DeerMan    2

Ja przy składaniu poprawek 28 stycznia dostałem informacje od prowadzącej mój wniosek że do końca lutego muszą podpisać umowy a do wtedy tylko 1 umowę mieli podpisaną  , a wy tez słyszeliście o takim terminie czy może innych?

freetaxi    169

Tyle tych terminów już słyszałem, że nie przywiązuje do tego wagi. Kiedyś tam się te umowy podpisze. 

Napisano (edytowany)

Ci co dostali poprawki  jakie maja szanse na podpisanie umowy ?  wie ktoś ? zaznaczam ze jestem na białej liście  jakieś 800 miejsc za zieloną

Edytowano przez Hubertholand0220

korsarz    7

No naprawde wszyscy sie pieklą do podpisania umów a ja z chęcią bym podpisanie przełożył o rok :-)

majkel207    18

Ci co dostali poprawki  jakie maja szanse na podpisanie umowy ?  wie ktoś ? zaznaczam ze jestem na białej liście  jakieś 800 miejsc za zieloną

jak ktoś pisał wcześniej wysyłają do wszystkich z zielonej + 20% białej, zapewne dlatego, że na pewno ktoś wypadnie z zielonej i to chyba od tego zależy, a ile to będzie osób to jest nie do oszacowania, wyjdzie w praniu

dzondir84    0
Napisano (edytowany)

Witam, u mnie w piątek będzie podpisanych 8 umów. ( w tym ja :) ) pozdro .. 

Edytowano przez dzondir84

tom61    11

No naprawde wszyscy sie pieklą do podpisania umów a ja z chęcią bym podpisanie przełożył o rok :-)

Chyba nie tylko ty byś to przełożył ale do końca czerwca trzeba to skończyć to trochę się każdemu spieszy bo powoli trzeba sprzęt zamawiać a umowy nie podpisane a przed podpisaniem nigdy nic nie wiadomo zawsze mogą odrzucić. Mi na wiosnę marzyło się rozsiewacz nawóz nowym rozsiewaczem ale widząc ich ruchy to chyba będą tylko marzenia :)

rafooo    4

a mi powiedział że wniosek ok poszedł gdzieś dalej i czekamy co z tego będzie, o ile coś kolwiek będzie

pewnie na ocenę techniczno-ekonomiczną miałeś już drugą poprawkę????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się