Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kobra89    66

Witam!!!Mam pytanko czy wie ktoś jak z tą aktualizacją listy jest,czy poszerzy sie zielona lista na białe pola bo jestem na białej liście na pozycji 697x i nie wiem czy mam jakieś szanse czy dać sobie spokój!!!!!

Moja odpowiedz na to pytanie to.... złotówka się umacnia, euro w marcu poleci ponieżej 4zł, także sądze że lista może się kończyc na 5,5tys.

korsarz    7

Moja odpowiedz na to pytanie to.... złotówka się umacnia, euro w marcu poleci ponieżej 4zł, także sądze że lista może się kończyc na 5,5tys.

Kolego jakbym ja umiał przewidzieć kurs euro to nie zajmował bym sie rolnictwem :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

janczar810    245

watpie aby Twoje słowa dt. PLN sie sprawdzą. Dlaczego ? Otóż dlatego , zbyt duzo ludzi ma za wielkie pieniądze do stracenia i to wszystko jest ze sobą powiązane a teraz wszystkim nie rządzi "myślunek"  tok myślenia tylko pieniądz, KAPITALIZM !! 

kobra89    66

W rozporządzeniu Ministerstwa rolnictwa do arimr odnosnie platnosci jest tak napisane do czasu otrzymania pieniedzy na konto cały czas bedzie brany kurs euro, i podpisanie umowy nie bedzie gwarantem zwrotku gdy kasy zabraknie potem do płatności, śmieszne ale prawdziwe,

Co do zbicia franka to prawda, ale gorzej będzie z Grecją, bo przestaje sie stosowac do oszczedności.

maseey    76

czy przydarzyło się  komuś żeby osoba  rozpaczająca wniosek przyczepiła się do ceny maszyny ? mój prowadzący znalazł  maszynę tańszą o 500 zł  identyczną i robi mi teraz aferę :D paranoja :D 

ale w takich samych maszynach mogą byc inne długości gwarancji czy serwis w cenie maszyny i cena podstawowa wieksza 

kobra89    66

Jeśli miał wyższą cene na ofercie jak katalogowa to masz niewesoło.

ja teraz jak robiłem poprawki to bralem oferty i kontr oferty z tą samą ceną, uzasadniałem w zapytaniu tak. odległosc działu sprzedaży od gospodartwa 100%, i już jest spokój :P

rafooo    4
Napisano (edytowany)

a  pośrednik nie chciał więcej zarobić :)  mógł mieć większą  na przykład marże.

Edytowano przez rafooo

bialy2005    193

spokojnie wyższa cena to żaden problem do wyjasnienia. zapewne beda dzwonic do dealera dlaczego taka cena oni musio dobrze wyjasnic np. wyposazenie dodatkowe . A druga sprawa to nie sa w stanie czegos takiego zakwestionowac bo w różnych rejonach a nawet punktach sprzedaży w poblizu moga byc rózne ceny marza i upusty. Powiem wam że u mnie tez im sie nei podobał ciagnik za 270netto któy faktycznie kosztowął 220netto. dzwonili do dealera on im bajek na opowiadał i wszytko poszło. Do mnie nawet nie dzwonili. Z tym że umnie w cenei ciagnika był rozrzutnik :)

masej111    0

Dziś dostałem wniosek który składałem do aktualizacji do poprawki jestem na białej  liscie nr 697x więc może jakieś szanse są jak sądzicie ma ktoś jakieś wiadomosci!

7891Firefox    52

U mnie już dawno byłaby kasa ze zwrotu, ale Agencja czepiła się że we świadectwie homologacji i dowodzie rejestracyjnym w typie przyczepy nie ma jednej literki, a na fakturze jest. Dealer wystąpił o oświadczenie do producenta (Pronar) aby wyjaśnili dlaczego produkują przyczepy do bel T025M na homologacji przyczepy T025. Dealer nie może wystawić faktury na inną przyczepę niż sprzedaje. Na przyczepie widnieje napis T025M, za to na tabliczce znamionowej tej literki nie ma w type maszyny. I sprawa się zagmatwiła. 

u nich to nawet kropki muszą się zgadzać bo był problem też z numerem umowy kred. że tu jest kropka a tam nie ma :D

kobra89    66

Ja jutro bede dzwonił i pytał bo biore siewnik APV i mam fakture i nie ma tam modelu tylko Siewnik polonów APV o poj. 120l, zobaczymy co wyjdzie

łukasz    29
Napisano (edytowany)

Jak wygląda sytuacja z aneksami, zdarzają się odrzucenia? Postanowiłem dmuchać na zimno i złożyłlismy aneks w pierwszych poprawkach

Edytowano przez łukasz

Napisano (edytowany)

Witam  dostałęm poprawki  w piatek 30.01.2015 i mam takie pytanie czy wszycy je dostaja  czy tylko ci co znajda sie dla nich pienidze jestem na liście 75XX mam jakieś szanse ?

Edytowano przez Hubertholand0220

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się