Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

j88    0

ja też darowałem sobie zbiornik na paliwo już  przy pierwszych poprawkach potem drugie  poprawki i teraz niby już jest temat klepnięty ale spadłem na białą liste i czy starczy kasy? pożyjemy zobaczymy

KL137    0

Czy na etapie poprawiania wniosku można jeszcze zmieniać producenta i parametry maszyny np. szerokość? jak tak to jaka jest procedura?

ONA77 Jak GVA nie miałaś to wpisz 0 a dalej to sama powinnaś wiedzieć.

Można . U mnie zmienione większość maszyn i dopisane jeszcze trzy pozycje. Jeżeli koszt maszyny jest powyżej 10  tys netto to trzeba dostarczyć po dwie oferty i po dwa zapytania. Wypełnić na nowo zestaw rzecz-fin i to tyle.

kobra 89 wiem że droższa nie a tańsza chyba może być?

Może być droższa i tańsza, ale róznice z tej droższej pokrywasz z własnej kieszeni. 

raul1985    0

Czy pług wchodzi pod maszyny do ochrony środowiska bo według handlowca da się to uzasadnić.

Wiadomość z agroFakt.pl

bizon1    18

Wchodzi jako maszyna do szybkiego przykrycia obornika pod warunkiem że masz produkcję zwierzęcą

rado_sr    0

61XX miejsce mazowieckie dostałem właśnie wniosek do poprawek ARIMR Płock.

Miał ktoś z kolegów do czynienia z Planem sprzedaży lub umową przedwstępną na zbycie całości produkcji wytwarzanej w gospodarstwie?.

Agencja chce abym to dostarczył a nie wiem o co z tym chodzi. Doczytałem w instrukcji że trzeba to dostarczyć gdy we wniosku jest przyjęty wzrost produkcji.

Z góry dzięki za odp....

Skorpion    1

ja miałem ARiMR Płock. i to samo plan sprzedaży na 5 lat.Pokazałem ze mam umowę wieloletnią z odbiorca  ale zał do umowy jest na rok więc napisałem oświadczenie że cała moja sprzedaż będzie kierowana do obecnego odbiorcy. i nie planuję w tym zakresie nic zmieniać.

lukeczl    1

łódzkie miejsce nr 73xx właśnie odebrałem poprawki aj a jestem 900 miejsc do zielonej

kamilrudy    7

to ja mam jakieś słabe info bo mi gościu w tamtym tyg. powiedział że w lubelskim wszyscy już dostali poprawki. A tu lipa :)

lukeczl    1

kolego ja mam wpisane dwa ciągniki i niema problemu jak masz wystarczająco punktów żeby się złapć na zielonej bez tych dziwnych środowiskowych itp to niema problemu u mnie jedynie był problem ze za duzo mocy na moje ha ale napisałem oświadczenie  ze jeden bedzie współpracował z ładowaczem przy oborze a drugi w polu i jest git 

Ja też mam 2 wpisane we wniosek no i moc na ha jest na styk.

Twierdzisz że jest to możliwy taki sposób, że oświadczenie może pomóc? Ciągnik z ładowaczem mam od roku w domu a 2 mocniejszy na razie jest tylko we wniosku i boję się czy mi przejdzie

ioheniek    0

oswiadczenie pisałem bo pani która rozpatruje chciała mieć podkładke dlaczego przyznaje taka moc jak niema wystarczającej liczby udokumentowanych hektarów więc dużo zależy kto rozpatruje wniosek, ale myślę że jesli masz na styk to niemasz się o co martwić bo umnie brakowało i to sporo. I jeszcze jedno napisałes ze masz jednego z turem ale niewiem czy masz hodowle? bo jesli tak to mówiła że ona wieksze pole manewru z moca na ha niz przy samej uprawie polowej

KL137    0

61XX miejsce mazowieckie dostałem właśnie wniosek do poprawek ARIMR Płock.

Miał ktoś z kolegów do czynienia z Planem sprzedaży lub umową przedwstępną na zbycie całości produkcji wytwarzanej w gospodarstwie?.

Agencja chce abym to dostarczył a nie wiem o co z tym chodzi. Doczytałem w instrukcji że trzeba to dostarczyć gdy we wniosku jest przyjęty wzrost produkcji.

Z góry dzięki za odp....

Wystarczy oświadczenie gdzie zamierzasz sprzedać towar, przykładowo podaj obecnych odbiorców i to powinno wystarczyć.

korando    1

Po równych dwóch miesiącach od wysłania pierwszych poprawek przyszły poprawki poprawek.... ciekawe czy znowu trzeba będzie czekać dwa miesiące na co kolwiek

patrykfor    1

Wielkopolska przyszły poprawki w piątek miejsce 32xx z lubelskiego.

Koledzy mam pytanie zakupiłem talerzówkę w czerwcu i czy mogę uwzględnić ja do dopłaty . pozdrawiam

lukeczl    1

oswiadczenie pisałem bo pani która rozpatruje chciała mieć podkładke dlaczego przyznaje taka moc jak niema wystarczającej liczby udokumentowanych hektarów więc dużo zależy kto rozpatruje wniosek, ale myślę że jesli masz na styk to niemasz się o co martwić bo umnie brakowało i to sporo. I jeszcze jedno napisałes ze masz jednego z turem ale niewiem czy masz hodowle? bo jesli tak to mówiła że ona wieksze pole manewru z moca na ha niz przy samej uprawie polowej

mam hodowlę i cały czas ją powiększam, nawet w poprawkach to zauważyli 

gdybyś na priv mógł mi podesłać zarys takiego oświadczenia, twoje dane itp mi nie potrzebne raczej o jakiś schemat mi chodzi

parobas    6

Wielkopolska przyszły poprawki w piątek miejsce 32xx z lubelskiego.

Koledzy mam pytanie zakupiłem talerzówkę w czerwcu i czy mogę uwzględnić ja do dopłaty . pozdrawiam

oczywiscie.

Zoch    4

Koledzy dziś przyszły poprawki.Mam takie pytanko.Jeżeli ojciec jest na rencie to nie przeszkadza to w otrzymaniu PROW?

janczar810    245

Koledzy dziś przyszły poprawki.Mam takie pytanko.Jeżeli ojciec jest na rencie to nie przeszkadza to w otrzymaniu PROW?

rente  z reguły pobiera z tytułu niezdolości do pracy spowodowanej chorobą itp. a wiec sam sobie odpowiedź na pytanie i dla pewności tel. do ARiMR

Zoch    4

Dziś okazało się,że nie będzie z tym problemu.A jeszcze tak na marginesie się was zapytam czy mieliście jakieś problemy podczas poprawek z rozrzutnikami obornika?

łukasz    29

Ja mam w ofercie rozrzutnik obornika, w poprawkach nic nie przyszło odnośnie tej maszyny. Wydaje mi się, że to kwestia dobrze napisanej oferty sprzedaży przez dealera. A składał ktoś z was ofertę na zbiorniki na gnojowicę? Zbiorniki tego typu muszą mieć jakiś specjalny atest czy wystarczy zwykły certyfikat? chodzi co o zbiorniki betonowe podziemne

martinezo    16

Umowy podobno do 20 Marca mają być zakończone.

to info potwierdzone przez ARiMR??, bo wyrażenie "podobno do 20 marca" może mieć o wiele dłuższe ramy czasowe :)  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się