Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Hubert8245    23

Miejsce 12xx, odesłane pierwsze poprawki 19.12, dziś otrzymane drugie i chyba już ostatnie poprawki. Rozpatruje oddział w Olsztynie :)

Mawerick    1

Ta lista jest już ostateczna i nie będzie juz aktualizowana, ci z białej dostaną odmowę ostatecznie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mawerick    1

Każdy na pewno kiedys dostał pismo w którym wyraźnie bylo napisane, ze do 31 grudnia 2014 musi być ostatecznie wiadomo dla kogo starczy środków... stąd nagłe zazielenienie i brak listy.

martinezo    16

Miejsce 12xx, odesłane pierwsze poprawki 19.12, dziś otrzymane drugie i chyba już ostatnie poprawki. Rozpatruje oddział w Olsztynie :)

ja odesłałem poprawki 29.12 i narazie cichutko, pozycja 37xx, nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekać......

Pozdrawiam wszystkich

tomek198402    3

ja poszedłem tylko o 23 miejsca w górę, a co zrobią z nadwyżka kasy jak ktos nie wykorzysta całej zaklepanej sumy,a  odp z białej że nie ma kasy ?

zyga2905    19

Ta lista jest już ostateczna i nie będzie juz aktualizowana, ci z białej dostaną odmowę ostatecznie.

Jeżeli ktoś nie ma pewnych informacji jak kolega to niech nie pisze bzdur wprowadzając innych w błąd,...

JOHAN81    0

Nie wiem czy rozglądać się już za sprzętem ? Niby parę miejsc zostało do zielonej ale jak następna aktualizacja będzie podobna to się chyba załapię. 

Tutaj koledzy piszą że miejsca wysokie i zero oddzewu , a mają się wyrobić do końca czerwca.

Na nowy ciągnik czeka się do 3 miesięcy chyba że stoi na placu taki jak odpowiada, więc do końca lutego należałoby zamówić.

Tak troszkę blado to widzę żeby wyrobić się do końca czerwca

kamil1616    25

Ciekawe czy ciągnik przejdzie na ten prow niema go na tej liście, a w poprawkach czepiają się wszystkiego. Dostał ktoś poprawki kto ma wpisany ciągnik, co na to agencja?

Edytowano przez kamil1616

tom61    11

Ja mam ciągnik we wniosku i mi nie robili żadnych problemów jeśli chodzi o sam ciągnik, wiele zależy kto sprawdza bo znajomy ma wpisany opryskiwacz to musiał wypisać wszystkie jego funkcje (opisz na 2 strony :) ) a mi też kazali bardziej opisać opryskiwacz ale jak osoba co zajmuje się wnioskiem dzwoniła to facet mówił żeby wypisać tylko najważniejsze funkcje.

ioheniek    0

Ciekawe czy ciągnik przejdzie na ten prow niema go na tej liście, a w poprawkach czepiają się wszystkiego. Dostał ktoś poprawki kto ma wpisany ciągnik, co na to agencja?

kolego ja mam wpisane dwa ciągniki i niema problemu jak masz wystarczająco punktów żeby się złapć na zielonej bez tych dziwnych środowiskowych itp to niema problemu u mnie jedynie był problem ze za duzo mocy na moje ha ale napisałem oświadczenie  ze jeden bedzie współpracował z ładowaczem przy oborze a drugi w polu i jest git 

korsarz    7

Panowie ja wziołem zbiornik  na paliwo 5 tyś l od 2,5 tys  jest nadzór dozoru techniczne u mnie to wychodzi około 440 zł rocznie nie orientujecie sie czy idzie to jakoś ominąć?

marian20    21

Dowiedziałem się, że wstrzymano rozpatrywanie poprawek które już rolnicy odesłali ponieważ mają nakaz aby do 12.01 wysłać wszystkie poprawki do zielonej listy i części białej. Dlatego skoro do 12 mieli wysłać to dopiero od 2 dni ponownie wrócili do sprawdzania już złożonych poprawek.Jeśli to prawda to wszyscy powinni na dniach dostać poprawki mniej lub bardziej wnikliwie opisane:) .  Info z  ARiMR

BARABUS    6

rozmawiałem z panią która prowadzi mój wniosek, bo chciałem się dopytać jak tam moje poprawki i powiedziała mi bardzo podobnie, a konkretnie że zielona lista się wydłużyła i rzucili im masę nowych wniosków które w pierwszej kolejności muszą rozpatrywać, obiecała mi że się ze mną skontaktuje jak będzie miała mój wniosek w ręce, także cierpliwie czekam :)

kiedy jest ostateczny termin wystąpienia o płatność w tym naborze ?

tomek198402    3

Dowiedziałem się, że wstrzymano rozpatrywanie poprawek które już rolnicy odesłali ponieważ mają nakaz aby do 12.01 wysłać wszystkie poprawki do zielonej listy i części białej. Dlatego skoro do 12 mieli wysłać to dopiero od 2 dni ponownie wrócili do sprawdzania już złożonych poprawek.Jeśli to prawda to wszyscy powinni na dniach dostać poprawki mniej lub bardziej wnikliwie opisane:) .  Info z  ARiMR

zgadza sie , dzwoniłem do swojej rozpatrującej , i pow , ze nic mi jescze nie sprawdzała poprawek , bo maja nawał nad wysłaniem dla innych pierwsze poprawki

Panowie ja wziołem zbiornik  na paliwo 5 tyś l od 2,5 tys  jest nadzór dozoru techniczne u mnie to wychodzi około 440 zł rocznie nie orientujecie sie czy idzie to jakoś ominąć?

a powiedz czy wymagaja pozwolenia na budowe na taki zbiornik , mi najpierw pow, w starostwie że nic takiego nie ma w przepisach czyli mozna kupić , ale pani z arimr chciała to na pismie , wystapiłem z zapytaniem o zbiornik , i dziś dostałem odp że jednak trzeba  pozwolenie na budowę , a gdzie tu ku....wa jest budowa nie trzeba żadnych wykopów ani wylewek robic ,i nie ma to stałego mijejsca posadowienia , dzwoniłem do producenta zbiorników że czemu oni nic o tym nie pow. wcześniej , a oni na to że jak ludzie zaczeli brac na zwrot to zaczeły sie problemy o jakies tam pozwolenia na budowe , dostałem odnich oświadczenie i jutro będe rozmawiał z pania naczelik żeby może pismo zmieniła do arimr

do końca czerwca jest wniosek o płatnośc złorzyć

Edytowano przez tomek198402

korsarz    7

agencja wymaga, ale nie rozumiem a co jeśli chciałbym taki zbiornik postawić w szopie? Jeszcze nieruszyłem tematu w terenie ale jak będe wiedział coś więcej to napisze

sonic2014    0

Panowie możecie mi powiedzieć ile czekaliście na zwrot pieniędzy po kontroli z agencji i czy dostaliście jakieś pismo listownie? Czy tylko dostejemy ten protokół z kontroli?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się