Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

WHATEVER

karold14    4

Pani z ARiMR w Białymstoku wczoraj powiedziała, ze z Białegostoku kazdy dostanie poprawki do 12 grudnia, bo maja takie rozporzadzenie, ze do 12 musi byc to zrobione

Wiadomość z agroFakt.pl

LK137    0

co taka cisza? czyżby wszyscy robili poprawki?

Jak jest z ofertami, muszą być nowe, bo miałem ważne do końca 2014 ? Poprawek jeszcze nie dostałem.

Jak nie ma zmian w zestawieniu rzeczowo-finansowym, to nie są konieczne nowe oferty. Przynajmniej u mnie tak było ;)

korsarz    7

Panowie ja dostałem uzupełnienie drogą elektroniczna i idzie poczta papierowa wersja , czy wy też tak mieliście?

maseey    76

panowie spokojnie :) będzie czas do końca marca na poprawki :) umowy mają zacząć podpisywać dopiero na początku kwietnia :D 

martinezo    16

Panowie ja dostałem uzupełnienie drogą elektroniczna i idzie poczta papierowa wersja , czy wy też tak mieliście?

oooo........ ciekawe rozwiązanie, taki system troszkę przyspieszyłby pracę  ;)

korsarz    7

Tylko która data sie liczy ta z która odbiore poczte od listonosza czy odebranie maila?

kamil1616    25

Tak na chłopski rozum to od listonosza bo przecież podpisujesz odbiór. a ze maila dostaniesz wcześniej to ci ułatwia trochę sprawę bo wcześniej zaczniesz poprawiać. Wpisywałeś gdzieś tego maila we wniosku że dostałeś drogą elektroniczną?

Edytowano przez kamil1616

ioheniek    0

panowie spokojnie :) będzie czas do końca marca na poprawki :) umowy mają zacząć podpisywać dopiero na początku kwietnia :D

skąd kolego masz takie informacje??? ja wczoraj złożyłem dodatkowe poprawki na wzwanie tel(pierwsze były przed św.). i powiedziano mi ze luty jak najbardziej realny na podpisanie umowy tym bardziej że nawet umowy dzierżawy które musiałem złożyć musiały być na 5 lat od momentu podpisania umowy, to pani która mi rozpatruje wniosek powiedziała żę u nich pzyjmuje się date 1 marzec 

zyz1o    5

hej jak sie jest na zielonej liscie to ile trzeba czekac na jakis papier ??

korsarz    7

Tak na chłopski rozum to od listonosza bo przecież podpisujesz odbiór. a ze maila dostaniesz wcześniej to ci ułatwia trochę sprawę bo wcześniej zaczniesz poprawiać. Wpisywałeś gdzieś tego maila we wniosku że dostałeś drogą elektroniczną?

Wiesz co nie bardzo pamiętam ale widocznie tak. Właśnie chciałem sie spytać czy inni też dostawali korespondencje drogą papierową i elektroniczną.

mikcom20    22

Hej! jak wam idzie robienie poprawek? Głównie chodzi mi o dokumenty dotyczące zbiornika na ON. Pisał ktoś ten zbiornik do wniosku? Jak wam idzie załatwianie pozwoleń?

o aktualizacji chyba zapomnieli i o moich poprawkach chyba że mam tak dobrze wniosek napisany ze przyjdzie tylko zaproszenie do podpisania umowy :D  :D  :D

Zoch    4

Hehe to może i ja się poskarże.Miejsce 45xx Podlaskie i cisza.Może jutro coś przyjdzie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha