Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Krassus    95

Zadatek miałeś wpłacony na konkretny ciągnik, który stał na placu? Czy ogólnie, na ciągnik X z takim i takim wyposażeniem?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

kamilrudy    7

Konkretny  SAME VIRTUS 110 stał na placu bo miałem już niby w kwietniu być na zielonej  to sobie go zaklepałem lecz trafiłem na ogólnopolską. Jestem na zielonej ale czekam na podpisanie umowy wiadomo, diler chciał abym już go brał bo ma kupca na niego. Gdy powiedziałem że czekam to go sprzedał.  

Wiadomość z agroFakt.pl

tofil    1

Aby uzyskać pomoc z prow trzeba mieć tytuł technika w rolnictwie czy wystarczy samo ukończenie takiej szkoły?

kamilrudy    7

to jakaś paranoja rozpatrują wnioski od końca czy co? Dziś w agrobiznesie mówili że mają bardzo mało czasu a tu olewka!

freetaxi    173

To nie jest tak, że od końca. Zależy do jakiego pracownika trafi wniosek, zależy kogo taka osoba weźmie z "kupki". Nie ma na to żadnej reguły.

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. 

Tel: 511-293-290.

janczar810    252

Aby uzyskać pomoc z prow trzeba mieć tytuł technika w rolnictwie czy wystarczy samo ukończenie takiej szkoły?

nie jestem pewien co do MGR ale w MR samo ukonczenie szkoły stykało WLKP>

kamilrudy    7

Dziś dzwoniła do mnie pani z biura co piszą mi wniosek i powiedziała że możliwe  przed świętami umowa do podpisania. Tylko jeszcze nie na 100%

mint    0

Mamy kolejną aktualizację, u mnie systematycznie o kilka miejsc w dół:)

janczar810    252

he te całe obecne aktualizacje to jakaś  kpina, jak oni niby przerzucaja NAS góra dół, jeśli wiekszać listów powysyłali w tym tygodniu a gdzie poprawki i zmiana pkt. wnioskodawców ?? Nie ma co spieszą sie jak ....

kobra89    66

4 miejsca do przodu dziś, pewnie za 10 dni 2 do tyłu itd itp.

Powaga u nas w Podlaskim wielkie plany mieli obietnice a tu ciiiiiiiiszzzzzzaaaaaaaaaaaaa.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

kamilrudy    7

Z tą punktacją to ile miałem nie mam pojęcia :wacko:  Wiem dziwne jak można nie wiedzieć, ale miejsce to ok 21XX.  Do mnie poprawki żadne nie dotarły ale do biura gdzie robią mi wniosek tak! dziwne to wszystko. Pożyjemy zobaczymy czy wyrobią się ze mną do świąt?

freetaxi    173

Dotarły do biura bo ustanowiłeś sobie pełnomocnika a do Niego przychodzi wszelka korespondencja. 

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. 

Tel: 511-293-290.

maseey    76

Lubelskie i cisza żadnego odzewu miejsce 40xx. Ja tam myślę że nie ma szans żeby oni się wyrobili do czerwca :D 

janczar810    252

Lubelskie i cisza żadnego odzewu miejsce 40xx. Ja tam myślę że nie ma szans żeby oni się wyrobili do czerwca :D

Jam bym sie tym aspektem nie martwił tylko pomyśl w drugą strone :P a jeśli ktoś ma budowlanke to szczerze mówiąc praktycznie  nie wykonalne ( Biedronke stawiaja z 4-5msc :P )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha