Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Zoch    4

bizon1 widać nie jesteś na bieżąco,bo krążą plotki,że do świąt mają być podpisane umowy. :)

majkel207    18

Zoch ma rację, wszystko będzie bardzo szybko, a na duże przesunięcia nie ma co liczyć, ludzie co się załapali troszkę włożyli trudu, więc wątpię, żeby pozwolili sobie na wypadnięcie, i nie ma co porównywać tej aktualizacji z poprzednimi naborami

Edytowano przez majkel207

Wiadomość z agroFakt.pl

tom61    11

zgadzam się kto się dostał na zielone to będzie walczył by dostać to dofinansowanie a jeśli chodzi o podpisywanie umów to pożyjemy zobaczymy liczmy się z tym że są święta a to przeciągnie 

majkel207    18

jak masz miejsce ok 700 od końca, to możesz zapomnieć o premii niestety, choć wolałbym się mylić, daj sobie spokój z takim doradcom jak ci takie rzeczy mówi a nie doradził ci podbicia punktów, poszukaj kogoś bardziej ogarniętego ze swojego rejonu,  żeby ci w nowym PROW, znowu coś nie przeszło koło nosa

karolek1807    4

no nie jestes pierwsza osoba ktora tak mowi tylko ze z roznicowka bylo tak samo 4 tys brakowalo  a sie zalapalem tylko tam bylo wiecej czasu

majkel207    18

w pierwszej kolejności przesunięcia będą szły na młodego rolnika, a tam jest bardzo dużo osób po za listą

Edytowano przez majkel207

karolek1807    4

no juz poszlo `180 milionow na mlodego i sawicki sie wypowiadal  ze to juz wystarczy dla wszystkich mlodych rolnikow tylko ciekawe jak to liczyl skoro poza zoltym jest okolo 15 tys

Edytowano przez karolek1807

sokolam    5

Jako że nie prow się nie załapałem... daleko na koncu listy ;/

teraz ruszył program:

Nowy nabór wniosków o przyznanie pomocy rolnikom, których gospodarstwa ucierpiały w 2013 lub 2014 r. w wyniku klęsk żywiołowych

i tutaj mam pytanko, mam gospodartstwo 15 ha gruntów ornych, w tamtym roku rzeka zalala mi 4 ha kukurydzy na ziarno, całe 4 ha do jesieni nie bylo zdatne do uzytku. . bylo to zgloszone do agencji. czy jest szansa na jakies fundusze ? grunty te sa nad rzeką i co kilka lat sa zalewane.

majkel207    18

masz protokół oszacowania strat, gdzie masz co najmniej 30% w plonie i 10 tys zło w materiale trwałym? jak tak to są szanse

sokolam    5

masz protokół oszacowania strat, gdzie masz co najmniej 30% w plonie i 10 tys zło w materiale trwałym? jak tak to są szanse

nie, zgloszone tylko bylo w razie kontroli zeby sie nie czepiali ze nie ma kukurydzy ;/

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez romuald90

Zoch    4

Ty no skoro jesteś na zielonej z tym sprzętem co składałeś to ja bym nic nie zmieniał bo można przedobrzyć.To nie taka prosta sprawa bo trzeba naliczac od początku punkty itp.a czasu jest bardzo mało.Ja na twoim miejscu bym nie kombinował.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez romuald90

tomek198402    3

ja daleko nie uciekłem od swojego pierworodnego miejsca , o 3 w dól a mam 8.5, a moze nie bedzie żadnych poprawek  :lol: tylko pisemka o podpisanie umowy , bo sami sobie znów problemy na robia i czas przedłuża , rozmawiałem ze sprzedawca że najpózniej do końca stycznia powinny być podpisane umowy (cud )a jak nie to arimr moze dostac karę za nie wykorzystanie pieniedzy . a jak to będzie pozyjemy zobaczymy ,

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i co sie poprawia w tym wniosku? jakis zmian sie dokonuje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się