Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

majkel207    18

zetorr6441    25

Pewnie ,że nie bo niby z jakiej paki wszystko od 12 jest wiadome i tak jak mówilem po te kilka miejsc bedzie skakac,

U mnie o 5 spadek z 108X n109X .

kobra jak Twój znajomy mógł tyle spaśc?    jakoś nikt z ludzi na forum tyle nie spadł...     No chyba że zrezygnował

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilrudy    7

A co nie załapałeś sie ?

A lista jest już jest na 98% aktualna, po niedzieli bedą pisma do poprawek uzupelnien wyjasnień, a co do listy to dopiero zostały policzone punkty i wszystkie dane (maszyny łąki itp) zostały wprowadzone w system.

Jak mówiłem tak i jest więc myśle że jestem dobrym informatorem pozdrawiam ;)

Załapałem załapałem cos ok 21xx obym tylko sie utrzymał :)

korsarz    7

Ja spadłem o 33 miejsca

Ale ogólnie kilka osób wskoczyło na zielona liste

Edytowano przez korsarz

Pumas    27

Spadłem 31 miejsc ale jestem w połowie listy zielonej i nie ma się co bać jak na razie  

Edytowano przez Pumas

kamil1616    25

U mnie żadnego w zrostu ani spadku. No to nieźle zrobili tą listę jak nie którzy po parę tyś. się przemieszczają :D

freetaxi    169

Ja mam jeszcze paru beneficjentów, którzy też powinni być dobrych miejsc dalej. Czekamy na kolejną aktualizację.

Lukas87    0

Mam pytanie odnsnie kosztorysu na budynek, czy agancja ma taki szablon jak mniej wiecej powinien on wygladac. ???

freetaxi    169

Kosztorysant wie jak to zrobić. Ja nigdy nie miałem problemów z tym w Agencji. A żadnego wzoru nie ma. Bodajże coś jest na ten temat w instrukcji wypełniania wniosku.

karolek1807    4

ciekawe jak oni te punkty naliczali tyle sie mowilo ze hodowcy trzody beda mieli punkty dodatkowe mam hodowle w przedziale tym najwyzej punktowanym i jestem okolo 700 miejc od konca bialej wniosek na kombajn i siewnik talerzowy a znam przypadki nie ma hodowli tylko kilka bykow i zlozyl na przyczepy i jest kilka miejsc za zielonym

prawdopodobnie wszyscy z zielonej listy i część osób poza nią miało zaznaczone gva więc kolego miej pretensje tylko do siebie 

majkel207    18

ja mam za esu 5 punktow i za hodowle 3 punkty gva mialem zero wiec zero punktow?

i tak miałeś sporo punktów, ja za hodowle nic nie miałem, za ESU miałbym mnie niż ty, po prostu zrobiłem wniosek, tak jak większość pod ten nabór, zrobiłem z GVA i maszyny pro środowiskowe 70% i jestem w połowie zielonej, tobie wystarczyło by trochę zmienić wniosek i byś się załapał ale teraz to już po wszystkim, niestety kolego jak się dobrze nie ogarnia tych spraw to trzeba mieć ogarniętego doradcę

Edytowano przez majkel207

bizon1    18

Doradca wszystko napisze aby załapać się na zielono tylko potem trzeba spełnić to gva albo wypadasz z listy tak było

w ostatnim naborze w lubelskim gdzie wypadło 15% . Poczekajmy na rozpatrywanie wniosków za 2,3 miesiące będzie wiadomo jakie

są przezunięcia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się