Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Skorpion    1

ja mam taką prośbę do wszystkich zainteresowanych listą. Czekaliśmy prawie cztery lata na dodatkową kasę. rozumiem rozgoryczenie wszystkich tych którzy są poza zieloną listą, ale na dobrą sprawę ARiMR nie ma kolejnych czterech lat dla kolejnej białej listy. nikt teraz nie będzie przedłużał sprawy bo potem kto będzie się tłumaczył z ARiMR że mieliśmy kasę i nie umieliśmy jej wydać przez pół roku. dajmy im czas na działania by rozdysponowali jak najszybciej co się da. Sawicki może przekieruje jeszcze jakąś kaskę. Prawdę powiedziawszy ci co na zielonej sa teraz też gwarancji na umowę nie maja. Cierpliwość to podstawa.

A te nasze dywagacje a ja może miałem tyle albo tyle. to wszystko to tylko gdybanie i nic więcej. cztery lata temu też się każdy zastanawiał z białej listy dlaczego jest tak daleko i co? latka lecą i nic po za tym. trzeba inwestować za swoje.
lub czekać na nowy PROW.

kiler    10

My złożyliśmy przeszło miesiąc temu i do tego czasu nikt się z agencji nie pojawił. Pierwsze poprawki przyszły 7 do krakowa zawozimy je w poniedziałek i pewnie będziemy czekać na odpowiedz tak z 20 dni ale przypuszczam że wszystko będzie dobrze.

Wiadomość z agroFakt.pl

PATr    238

Ja złożyłem do Warszawy pod koniec września, narazie cisza, ale pewnie zaniedługo będą się odzywać

zetorr6441    25

jezeli byłoby można jak twierdzisz zmieniać maszyny i ta zmiana wiązać by się miała ze zmianą punktów to moim zdaniem zarówno wniosek moze awansować w górę jak i spaść w dół, wyobrażcie sobie teraz taką sytuację, napewno duża część z nas zrezygnowała z zakupu ciagnika czy tez kombajna aby tylko sie załapac, na dana chwile jesteśmy w pierwszym tysiacu i nagle zmieniamy zestawienie rzeczowo finansowe aby dostać ten kombajn czy ciągnik, no i oczywiście odwrotnie ile jest osób na bialej i teraz będzie chciało być za wszelką cenę na zielonym więc...., moim zdaniem nie będzie można zmieniać maszym, tym bardziej, ze zwyczajnie jest bardzo ale to bardzo mało czasu

Subiektywny, tylko, że do nikt bie będzie rozpatrywał tych z białej listy i wysyłał im poprawek ,także żadnej szansy na zmiane maszyn i punktacji nie mają.

freetaxi    169

No i jednak zapowiadana przez kilka osób z forum oraz przeze mnie aktualizacja listy już jest. 

kamilrudy    7

I jak przed aktualizacją i po jestem na zielonej 21xx. Chyba większej rewolucji przez niektórych zapowiadanej nie było. :mellow:

tom61    11

jak dla mnie wiele się nie zmieniło byłem i jestem na zielonym więc czekam tylko na list o poprawkach 

Zoch    4

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym wnioskiem o płatność?Trzeba coś składać jak jestem na zielonej?

aro321    16

u mnie spadek o 25 miejsc ale nadal zielono. Jestem na pozycji 39xx więc myślę, że raczej mam pewne dofinansowanie

tom61    11

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym wnioskiem o płatność?Trzeba coś składać jak jestem na zielonej?

wniosek o płatność składasz po podpisaniu umowy i zakupie maszyn składasz wniosek, przyjeżdżają na kontrole i jak jest dobrze dostajesz zwrot 

gibon81    0

dzisiaj się dowiedziałem że kilka biur powiatowych w kraju będzie również przerabiało wnioski aby szło szybciej może jeszcze się załapię 2XX za dzisiejszą zieloną

kobra89    66

No faktycznie niewielkie poprawki, ja zmieniłem pozycje o jedyne 5014 miejsc do przodu ;) kolega spadł z 50 do 10543, wiec faktycznie rzadna rewolucja

Poznan1991    1

Witam. Jestem na zielonej 7xx ale mam teraz problem chciałbym kupić siewnik gaspardo lub monosem, opryskiwacz amazone i rozsiewacz raucha lub amazone i dodatkowo z własnej kieszeni ciagnik najlepeij deutza lub classa i teraz moje pytanie czy któryś delear weźmie cały zestaw i sprzeda mi?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

może ktoś napisać na szybko czym było jest spowodowane tak drobne przesunięcie 

kamilrudy    7

No faktycznie niewielkie poprawki, ja zmieniłem pozycje o jedyne 5014 miejsc do przodu ;) kolega spadł z 50 do 10543, wiec faktycznie rzadna rewolucja

No to gratulacje. Bo byłeś już mocno poirytowany w swojej sytuacji i przez Ciebie ja też się niepotrzebnie denerwowałem. :mellow:

kobra89    66

A co nie załapałeś sie ?
A lista jest już jest na 98% aktualna, po niedzieli bedą pisma do poprawek uzupelnien wyjasnień, a co do listy to dopiero zostały policzone punkty i wszystkie dane (maszyny łąki itp) zostały wprowadzone w system.
Jak mówiłem tak i jest więc myśle że jestem dobrym informatorem pozdrawiam ;)

JDarek    0

Kobra bajki to My a nie Nam zajrzałem w liste i nie pasują twoje informacje         

kobra89    66

Faktycznie nie pasują a co może wszystkie dane mam podawac? Ci? wydrukuj sobie liste z 12 i z 21 i porównaj tyle mojego

martinezo    16

No i jednak zapowiadana przez kilka osób z forum oraz przeze mnie aktualizacja listy już jest. 

możesz wrzucić link do zaktualizowanej listy?  z góry dziękuję  :)

promat98    3

Mój księgowy mówi, że spokojnie agencja wyśle kolejne poprawki do końca listopada i będzie 14 na złożenie poprawek a co do podpisywania umów nic nie mówił jeszcze :) A po aktualizacji listy przesunąłem się o 1 miejsce w dół :P .Nie jest źle, byli ludzie co mówili że się nie załapie a tu 32x miejsce :D

Edytowano przez promat98

martinezo    16

nie widzę nigdzie zaktualizowanej listy, to co jest to z 12 listopada........ podajcie link do aktualnej

kobra89    66

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się