Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

tom61    11

ojciec ma numer 2xxx to podpisanie umowy to może kwiecień w porywach marzec 

Zoch    4

Powaznie? O.o Myslalem ze troche szybciej bedzie to szlo.Ja zlozylem na maszyny+plyta gnojowa i modernizacja stodoly a jestem 4xxx na liscie,wiec jesli podpisze umowe w Kwietniu to bede mial ostro malo czasu na wykonanie tych inwestycji,skoro w do Czerwca ma byc skonczone.Skad wiesz o tym?

tom61    11

nie wiem ale szybciej się nie spodziewam bo poprawki dostane może w grudniu a nie wiadomo ile będzie tych poprawek to i może się przeciągnąć do lutego choć  kolego co był niedawno w agencji mówił mi że oni sami nie wiedzą jak moją sprawdzić tak dużo wniosków i nie wiedzą jak to im wyjdzie, ale jak się nie wyrobią to nie chciał bym być w ich skórze krew się poleje i głowy pojecą :)  

Edytowano przez tom61

Wiadomość z agroFakt.pl

Zoch    4

Dlaczego sądzisz,że poprawki dostaniesz w Grudniu?Po mojemu to na dniach zabiora się za poprawki lub już to robią.Czasu jest mało na realizacje dofinansowań,więc wszystko powinno być przeprowadzone szybciej niż zwykle.

tom61    11

tak zgadzam się z tobą ale listopada zostało 2 tygodnie a grudzień to też 2-3 tygodnie a potem święta i w agencji to może tylko myszy i szczury będą :)

kobra89    66

Według moich informacji :D za bardzo nie rajcujcie sie że jesteście na zielonej polecam sciągnąc na kompa aktualną liste i porównac z listą z 22 listopada, w piątek wieczorkiem już będzie aktualizacja ciągników i kombajnów :D, ja już sobie czekam spokojnie ;) POZDRAWIAM :D

freetaxi    169

Też tak mi się wydaje. Czas pokaże. 

Edytowano przez freetaxi

kobra89    66

Policzyli wszystko OK, a lista jest jak pisałem wyżej było pytanie była i odpowiedz .

majkel207    18

kobra89 z twojego źródła wynika, że potraktowali ciągniki jak maszyny prośrodowiskowe, a po aktualizacji wszyscy z ciągnikami polecą w dół?

skoro policzyli dobrze to czemu nie jesteś na zielonej?

kobra89    66

Czy taj wyżej wyraźnie, lista powstała spontanicznie, czekam piątku jestem dobrej myśli ;)

freetaxi    169

Wychodzi na to, że lista nie była przygotowana tak jak trzeba skoro minimum punktów to 9,31 a jest jak jest. Zobaczymy co się będzie działo przy następnej aktualizacji.

Camel_2159    7

Pomocy!!!

Panie i Panowie, mam problem, otóż przy aktualizacji wniosku nie dopatrzyłem się tego, że wniosek należy złożyć osobiście i jak zwykle wysłałem pocztą dnia 31 pażdziernika, mam potwierdzenie. Na liście wgl. nie ma mojego nazwiska. Czy mógłby mi ktoś mądry powiedzieć czy mam jeszcze jakieś szanse wbić się na tą listę?

Edytowano przez Camel_2159

Zoch    4

W takim przypadku trzeba cierpliwie czekać do piątku.Kobra jakie maszyny miałeś?

BARABUS    6

Z tego co wiem to nic nie można zmieniać, tzn na pewno nie typu maszyn bo to wiązało by się ze zmianą punktacji, będzie można chyba aneksowac markę maszyny lub dilera

eminem    1
BARABUS

jak mam ten ciagnik we wniosku to wogole nie moge go sobie odpuscic?

mialem tez prase, a teraz kupilem uzywana i teraz chce sie z nowych wycofac.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się